Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ārzemnieks Latvijā

Ajiama

Apsver labāk pārcelšanos uz viņa valsti.

Ajiama

Pufferfish
Milzīgs paldies! ☺️

Papildināts 11.06.2021 20:04:

Vasiks
Tika apsvērti visādi varianti. Ir iemesli, kāpēc Latvija.

SanSu

Ajiama
Iemeslus vari pastāstīt? Interesanti

Ajiama

SanSu
Varu. Man ir bērns, agrs pusaudzis, kuram šeit ir viss (skola, draugi, pulciņi). Diezgan jūtīgs bērns, kas varētu ne tik ātri pieņemt svešu vidi. Tāpēc mana bērna dēļ pieņēmām šo lēmumu.

Papildināts 11.06.2021 20:11:

Offtopic. Kas ir tie ierakstu dislaikotāji pie pavisam normāliem ierakstiem? Tas kaut kāds hobijs spiest dislike?

Skābais

Ajiama
Kas ir tie ierakstu dislaikotāji pie pavisam normāliem ierakstiem? Tas kaut kāds hobijs spiest dislike?
Viņu nav daudz, bet dažam ir daudz kontu.

Quidquid latine dictum sit, altum videtur

labrencija

Nu i kas jums ira, ja kāds izvēlas LV par savu mājvietu. Mans topošais znots, francūzis pļauj zāli, skalda malku, gatavo pusdienas. Laimīgs Latvijā, ka te nav pilns ar skaļiem, tumšiem aizjūras ļautiņiem. Cilvēku maz, neviens uz galvas otram nekraujas. Nav visādu burlaku ar nažiem, ielas tīras,bez divkājaino un četrkājaino sūdiem. Pēc kāda laiciņa runās latviski tekošāk, neviens nepateiks, ka nav latvietis.

Nu i kas jums ira, ja kāds izvēlas LV par savu mājvietu
Nu tak, vai ta nesaproti...Stilīgi ir slikti izteikties par Latviju un brīnīties kā kāds vēlas pārcelties uz šejieni.

Man draudzene ar vīru zviedru ar plāno uz LV taisīties. Stokholma pilna ar melnajiem, zviedriem tas līdz kaklam jau.

Ajiama

Skābais
Tātad hobijs

Papildināts 11.06.2021 22:26:

labrencija
Man tik garš komentārs norāvās

Papildināts 11.06.2021 22:28:

labrencija
Īsumā gribēju pateikt, ka arī manā gadījumā tiek ļoti novērtētas līdzīgas lietas.

Paldies, par kontu bankā nebiju iedomājusies. Vērsties Latvijas vēstniecībā?

A vajadzīgs tas konts? Nu kāda vēl vēstniecība, jāiet uz banku.

https://europa.eu/youreurope/citizens/consumers/financial-products-and-services/bank-accounts-eu/indexamp_lv.htm

pelēkais nezvērs

Esmu attiecībās ar citas ES valsts pilsoni un beidzot esam izlēmuši par labu kopdzīvei Latvijā.

Tas ir īsts eiropietis vai afroeiropietis vai varbūt muslims?

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419959