Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kaimiņu kaķi...

kikija123

Vispirms ieliku pie pūkaiņiem, bet sapratu, ka dziļi sirdī man ir baigais kašķis par šo...

Man ir mega problēma ar kaimiņu kaķiem. Kopš mums vairs nav suņa (kas bija ļoti īgns un neiecietīgs pret jebkādiem kaķiem), kādi 4 kaķi no dažādām mājām pasākuši nākt uz manu pagalmu kā uz publisko ateju. Man kaķi jau paši par sevi ne visai, bet viņu smaku es saožu pa kilometru. Jebkurā telpā varu nekļūdīgi noteikt, ka tur uzturas kaķis.... un manā privātajā, iežogotajā pagalmā man nav ne mazākās vēlēšanās ne redzēt, ne saost kaķus.

Mednieku portālā izlasīju tikai divus veidus - suns vai divstobrene...

Pagaidām gribētos iztikt bez divstobrenēm gribētos nekaitīgā veidā aizbaidīt.

Suni arī nepiedāvāt - šobrīd dzīves ritms tāds, ka knapi ar esošiem pienākumiem tieku galā.

Ar kaimiņiem runat nav jēgas - viņi neuzskata, ka viņiem tie kaķi jāierobežo un mums, diemžēl, nav Skandināvija, kurā (kā pa ausu galam dzirdēts) ne suņi, ne kaķi savā vaļā blandīties nedrīkst... (bet vajadzētu ieviest to gan..)

Zarus bakstīt puķu dobēs nav jēgas - runči nospricēs tāpat. Aerosoli - nav ticības. Rezultātā būs izmesta nauda vējā...

Ko darīt? Samierināties neplānoju, pagaidām iztieku ar prom dzīšanu brīžos, kad redzu atkal kādu slājam.. bet nu tas nav reāls risinājums - ož pa pakšiem vnk pretīgi.

Būtu kāds asinssuns, ko izīrēt uz pāris mēnešiem, labprāt paņemtu savā aprūpē.

SanSu

kikija123
Bieži ilgstoši neesi mājās, ka suni nevari?

SanSu
Man tiešām šobrīd jau tā visa par daudz, nav spēka... suns ir uz padsmit gadiem (man ir bijuši vairāki, zinu), bez tam, ja kaut kur braucam, tad jāņem līdzi, jo nav neviena, kam atstāt pieskatīšanā.

Vnk negribas nekādus papildus pienākumus.. Man ir bijis suns ar epilepsiju, kucīte, kurai audzējs... es zinu, ko nozīmē ilgstoši aprūpēt slimu suni. Gan izmaksas, gan laiku/ieguldījumu. Un vēl tās sirdssāpes, kad aiziet.

un ja tie nebūtu kaimiņu, bet bezsaimnieka kaķi, kam tiktu adresētas pretenzijas? imho, tur maz kas līdzams, kaķis iet tur, kur vēlas iet, un nokārtojas tieši tādā pašā stilā.

ir aromāti, kuri kaķiem ir izteikti nepatīkami, piemēram, citrusaugļu un lavandas. lavandas var iestādīt (gan jau ir vēl kādi netīkami augi, google it), ūdeni ar ēterisko eļļu var izvietot trauciņos ap dobēm. ir dzirdēts, ka līdzot arī izbārstīta kafija, bet praksē pārbaudīts nav. jāatzīst, ka dzīvoklī kaķus atturēt no konkrētiem punktiem ir vienkāršāk

Jebkurā telpā varu nekļūdīgi noteikt, ka tur uzturas kaķis...

šo te gan es visai pamatoti apšaubu ja kaķis ir sterilizēts un kastīte iztīrīta, nekādu īpatnēju smaku nav. ja nu kāds dzīvnieks dabiski nelāgi ož, tad tas ir suns.

rojs2

dārza laistāmā ierīces, kas iedarbojas uz kustību.. nezinu, kā tieši, bet man pazīstami ar šo izlīdzējās, vairs nenāca, baidījās.

Bet nepārsteidzies draugs! Pēc kārtas stāsti man, kā viņi bojā gājuši! Prieks divkāršs būs, ja dzirdēšu, ka drausmā nāvē miruši. /Mēdeja/

šo te gan es visai pamatoti apšaubu ja kaķis ir sterilizēts un kastīte iztīrīta, nekādu īpatnēju smaku nav
ir! Patiešām tā kaste smird tāpat.

kaķis iet tur, kur vēlas iet,
nu patiesībā jau Civillikums saka, ka par savu zvēru atbild saimnieks...un ir valstis, kur tā vis nedrīkst iet tie kaķi, kur vēlas...

un pie šādiem apgalvojumiem nebrīnos, ka tajā mednieku forumā tā arī iesaka - laid suni virsū, ja uz tavas zemes... Es, protams, neesmu par nokošanu, dies pas.., bet nu es saprotu arī tos cilvēkus, jo pret argumentu - kaķis dara kā grib, neko citu pretī nepateiksi.

Un bezsaimnieku kaķus tad droši vien var mēģināt noķert un aizvest uz patversmi. Mums te nav bomzīšu...

Papildināts 11.06.2021 13:02:

dārza laistāmā ierīces, kas iedarbojas uz kustību.. nezinu, kā tieši, bet man pazīstami ar šo izlīdzējās, vairs nenāca, baidījās.
varētu mēģināt. Jāpameklē

Papildināts 11.06.2021 13:02:

vienīgi tad sanāk, ka no visām pusēm mājai jāliek, jo viņi jau dažādās vietās vazājas...

cicele

kikija123
Kā būtu ar ultraskaņas dzīvnieku atbaidītājs ar saules uzlādi un kustības sensoru?

Kā būtu ar ultraskaņas dzīvnieku atbaidītājs ar saules uzlādi un kustības sensoru?
hmm, nezinu par tādu. Paguglēšu

Papildināts 11.06.2021 13:08:

cicele
viens tāds maksā 33 euro, un darbojas 8-9 metrus.. nu dārgi man tie kaķi sanāks. Lētāk sanāk tad kādu mednieku uzaicināt ciemos uz kafiju

Patiešām tā kaste smird tāpat.

nesmird. pie manis ir bijuši daudzi un dažādi cilvēki, kaķu nīdējus un "vienmēr saodējus" ieskaitot, nekas viņiem nesmirdēja. varbūt smird tiem, kuriem kaķi riebjas un kuri zina, ka tajā mājā ir kaķis - viss ir galvā. nepatika pret kaut ko mēdz izraisīt saasinātas reakcijas pat bez iemesla.

LunaE
es ,savukārt, esmu bijusi pie tiem, kas saka, ka viņu kaķis nesmird...

bet nu labi, ne man tevi pārliecināt, ne tev mani.

Man pa lielam vienalga, kas kuram dzīvoklī smird. Man nepatīk, ka manas dobes smird. Lūk, tā ir īstā problēma.

Man pat puikas jau uztrenējušies dzīt kaķus prom..

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419963