Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kaimiņu kaķi...

kikija123

kikija123

tātad, Tu jau iepriekš zināji, ka tur ir kaķis. ja nezinātu un neredzētu, neko arī nesaostu - tas ir tas, ko vēlos pateikt. pati atzinies, ka nepatīk kaķi.

bet pāris lavandas podiņus un maltu kafiju izmēģini gan, ja nu palīdz. ja nē, būs jauna puķe un zemei mēslojums.

LunaE
ir bijis arī, ka iepriekš nezinu par kaķa esamību. Bet ne par to ir stāsts.

Jā, man nepatīk kaķi, to es nenoliedzu. Man patiesībā mājās vienīgie tīkamie dzīvnieki ir liela izmēra suņi. Nekādas žurkas, kāmīši, putni, reptīļi vai kaķi. Bet tam visā šajā sāgā nav nekādas nozīmes.

Es, aizejot pie kāda ciemos, par kaķi nevaikstos un itin labi saprotu, ka ne jau manis pēc tam cilvēkam savs dzīvnieks no mājas jāizraida.

Problēma ir tā, ka tie kaķi tiek uzspiesti man manā teritorijā. Žurkas no pagraba varu ar žurku indi iznīdēt, bet ko darīt ar kaķiem? That's my problem...

Papildināts 11.06.2021 13:24:

bet pāris lavandas podiņus un maltu kafiju izmēģini gan, ja nu palīdz. ja nē, būs jauna puķe un zemei mēslojums.
par šo paldies. To točna varu.

Un par tiem ultraskaņas aparātiem ar paskatīšos. Jāpalasa atsauksmes. Ja tas aparāts ir ilgspēlējošs un reāli iedarbīgs, tad ja var vienreiz nopirkt un gulēt mierīgi.

Izķert tos kaķus un nogādāt patversmē.

Nikns runcis, kurš sargā savu teritoriju. Laukos kādreiz tāds bija mīlīgs radījums, bet svešus kaķus savā teritorijā necieta, dabūja visi trūkties.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

pece
nu nē!!! tas nu stāv pāri maniem spēkiem. Nekad un ne pie kādiem apstākļiem manā mājā kaķis nedzīvos.

Vīrs kaut ko pīkstēja par kaķi. Tā arī pateicu, ka es sakrāvāšu mantas 5 minūšu laikā. Bez apdomāšanās.

Papildināts 11.06.2021 14:17:

Un kāda gan atšķirība, kurš tieši košārs špricēs uz maniem augiem?

kikija123
Un kāda gan atšķirība, kurš tieši košārs špricēs uz maniem augiem?
Varbūt tavējais ies pie kaimiņiem

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

pece
joku sapratu, bet nav manos spēkos pat pajokot šajā virzienā... vai nu es vai kaķis. Tas nav apspriežams

kikija123
vai nu es vai kaķis. Tas nav apspriežams
Nuu-dzīvē var visādi sanākt, nekad nevajag tik kategoriski paziņot, ka NEKAD, jo bieži tieši tas ''nekad'' kā par spīti notiek Man vīrs, kad iepazināmies lepni stāstīja, ka savlaik no vienas mīlas izšķīries, jo viņai kaķis-neciešot tos lopus. Bet...tad viņš vēl nezināja, ka man arī ir kaķis, no kura netaisos atbrīvoties dēļ kkādas tur attiecību perspektīvas. Tagad mums ir trīs kaķi, no kuriem viens ir viņa mīlulis un kura dēļ pa galvu pa kaklu vajadzības gadījumā skrēja pāri pa pus valsti, jo kaķītim slikti, pie ārsta jāved. Bet pārējo divu kaķu pienesumu saimniecībā arī viņš atzinīgi novērtē, vnk tie viņu nemīl un neļaujas bužināties kā slinkais mīļruncis

cielava777
es parasti neesmu tik kategoriska. Bet šajā jautājumā man nav šaubu. Es zinu 100% skaidri, ka jebkāds kaķa ieviešanas mēģinājums beigtos ar dzīvnieka izlikšanu (atgriešanu no turienes, kur dabūts).

Mani nav jēgas pārlecināt.

un kas gan varētu "sanākt" - vīrs par spīti manai nepatikai atstieptu kaķi - nu atvainojiet, kas tā vairs par ģimeni, kur klaji tiek ignorēta otra cilvēka nepatika. Bērni atstieps? - tik pat ātri aizstieps atpakaļ (bet viņi zina manu attieksmi, neatstieps). Bērni pieaugs un otras puses būs ar kaķiem?-nu lai ir, tik lai dzīvo atsevišķi..

kikija123
Nu nē, ne tā, vnk gribēju vērst uzmanību uz to, ka kkā nesaprotamā kārtā ir novērots, ka gluži vai par spīti notiek tas, ko sakām nekad nepieļausim. Vēl viens pastāstiņš no tās pašas sērijas...Sen atpakaļ, kad bērns bija man mazs, viņam bija feina auklīte ar kaķi, pēc laika viņa paņēma pie sevis savu veco mammu, jo tā vairs viena netika galā. Un tai mammai ļoti nepatika kaķi. Nu un rezultātā tā vecā sieviete dzīvoja vienā pat ne mājā, bet dzīvoklī ar kaķi, kur pēc brīža uzradās vēl viens kaķis, jo auklītes meita braucot komandējumā atveda arī savu pieskatīt

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419963