Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kaimiņu kaķi...

kikija123

Charly

LunaE
Ak dies. Nu kāda starpība vai tavs kaķis nesmird, ja pie viņas nāk smirdīgi. Kas viņai - jāmazgā un jāārstē sveši kaķi? Negrib viņa savā teritorijā kaķus un punkts - ne smirdīgus, ne smaržīgus.

Vīrs kaut ko pīkstēja par kaķi. Tā arī pateicu, ka es sakrāvāšu mantas 5 minūšu laikā. Bez apdomāšanās.

nu atvainojiet, kas tā vairs par ģimeni, kur klaji tiek ignorēta otra cilvēka nepatika.

khm, un kas tā par ģimeni, kurā klaji ignorē otra cilvēka patiku? personīgi man nepatīk suņi (imho, dumji un smirdīgi radījumi, kuri rada pārāk daudz trokšņa / neērtību). BET, ja vīrs gribētu, es sevišķi neprotestētu, varbūt pat palīdzētu staidzināt un barot. jo, pirmkārt, visi suņi nav vienādi un ir satikti pat ļoti patīkami radījumi, otrkārt - vīra vēlmes nav sliktākas par manām un mīlestības dēļ var kaut ko tik nebūtisku arī pieciest.

un jāpiekrīt cielava777, ka cilvēks bieži vien dabū to, pret ko visaktīvāk protestē. varbūt tie dobes rakņājošie kaķi ir sava veida karma

Papildināts 11.06.2021 15:27:

Charly

Tev kaut kas sāp? nebija runas ne par kaķu mazgāšanu, ne ārstēšanu, paņem brilli.

Charly

LunaE
Man brilli nevajag. Izcila redze. A tu beidz uzbāzties ar saviem kaķiem.

Charly

ja redze laba, tad problēma būs Tavā psihē nelasi, ja nepatīk, nemoki sevi.

Vīrs kaut ko pīkstēja par kaķi. Tā arī pateicu, ka es sakrāvāšu mantas 5 minūšu laikā. Bez apdomāšanās.

Jādomā ka vīrs šito piefiksēja un attiecīgā brīdi atcerēsies... Ātri un vienkārši, nekādas skaidrošanās: "saproti, laiks iet, un es tagad mīlu citu"

Charly

LunaE
Savu psihi čeko, kaķutante.

VisuRakom
Nu gan jau es ar savu ģimeni tikšu galā.. bez kaķu iesaistes. Gājējus un mirējus neviens tāpat neapturēs - ar vai bez kaķu iesaistes.

Charly

uzēd bulciņu vai piecas, kaķu nīdēja

Conejito

Mums vasarnīcā kaimiņienes kaķis regulāri nāk *irst manā dārzeņu dobē. Nezinu, ko ar viņu izdarīt (tak kaimiņiene nevar izstāvēt blakus tam lopam, kur viņš staigā, es tak saprotu), tā foršā sajūta, ravē burkānus, tur mīna norakta. Un man liekas, ka viņš man šitā vienu smukumaugu nobeidza, regulāri apciemojot.

Vispār es no kaķumīļiem, bet šis zb. Laukos nekad tādas problēmas nebija, laikam šamiem bija vairāk vietas, kur izvērsties un 2x vienā vietā negāja.

Ko darīt - varbūt jāpaskatās tos ultraskaņas daiktus.

Cielava85
Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419963