Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kaimiņu kaķi...

kikija123

A-un man kaķi (sterilizēti/kastrēti-ar tak vardarbība,ne Limassola? ) nez kāpēc vienmēr ir mājās, jo pasaucot ir klāt kā štiki un zinu pat viņu iecienītākās vietas, kur mēdz gozēties un vērot no saviem augstumiem pasauli.

Lusesita

Limassola

Izskatās, ka pati neesi ne izlasījusi, ne sapratusi.

Papildināts 16.06.2021 10:59:

Vispārzināmais fakts par nekārtošanos savā teritorijā manējiem kaķiem nav zināms. Viņi to dara savā teritorijā. Par suņiem gan tā nevarētu teikt. Senāk, kad suņu turēšanas noteikumi bija vaļīgāki, vismaz mūsu Mazpisānos, itin bieži kāds suns brivsolī ieskrēja tieši mūsu gabalā padirst. Bet, tā kā nav jēgas taisīt par to brēku, jo suns jau nesaprot mūsu morāli, es vnk savācu, bik nošķendējos, bet bez naida. Tā vnk gadās.

Tāpat pie mums ir nākuši kaimiņu suņi padraudzēties, parunāties. Viens labradors, kam pie mājas bija tikai izskūts zālājs, elsodams nāca pagulēt ēnā. Ēst arī biku gribēja, normālu pārtiku, kaulus. Es nesekoju, vai viņš kur nepaceļ kāju nevietā. Dārzā viss normāli aug.

cielava777. Tev taa radioseeta ir ap visiem 3 hektaariem? Jeb tu esi viens no tiem saimniekiem, kuriem sunji vazaajas apkaart - pa tiem 3 hektaariem, pa kaiminju seetaam, visur, kur var ieliist? Es nesaprotu, ar ko tu lepojies? Tu nespeej savaakt ne savu seetu, ne savus lopus un veel citus maaci?!?

Par manu suni nesatraucies, vinam ir loti laba dziive arii tad, kad neesmu uz vietas. Kaapeec tu saki, ka manaa prombuutnes laikaa vinam nav ne pastaigu, ne peldeesanaas, ne kompaanijas un kaa veel tur nav? Tu to nezini, tu izsaki apgalvojumus, kuriem nav nekaada pamata.

Nevajag paarvest bultas; radioseeta ir sadisms attieciibaa pret lolojumdzivniekiem, ko parasti piekopj aprobezoti un bezatbildiigi cilveeki, jo nepietiek praata vai naudas (vai abu), lai izveidotu kontroleetu, iezogotu teritoriju, pa kuru dzivnieks var briivi paarvietoties. Vispaar nesaprotu - esot radioseeta, bet tajaa pasaa laikaa sunji bizo pa 3 hektaariem, kaut kaa pati ar sevi pretrunaas nonaac.

Anyways - lai kaa tur buutu, cilveeks, kuram pasam maajaas ir bardaks, nav poziicijaa pamaaciit citus. Un ja patiik eest kaiminju kakju apmiiztos daarzenus, tad neko, katra pasha izveele.

Papildināts 16.06.2021 11:04:

Ēst arī biku gribēja, normālu pārtiku, kaulus.

Svesam sunim dot KAULUS!

Papildināts 16.06.2021 11:07:

itin bieži kāds suns brivsolī ieskrēja tieši mūsu gabalā padirst.

Tev arii seetas nav?

kino

Lielākā problēma ir tieši nesterilizētie dzīvnieki, kuri palaisti brīvsolī. Viņiem tur savas rebes par teritoriju un dāmu sirdi. Daži cilvēki maldīgi uzskata, ka kastrēts runčuks nemedīs peles un ka sterilizētai kaķenītei piemetīsies kāda nopietna kaite. Nezinu, no kurienes šis mīts. Ļoti daudzas neērtības atkristu, ja dzīvnieciņus, kurus netur vaislai tomēr aizvestu uz šo operāciju. Pēc pieredzes varu teikt - medī tāpat, kā nekastrētie un nesterilizētās.

Better to remain silent and be thought a fool, than to speak and remove all doubt. /Mark Twain/

Lielas krūtis var padarīt pievilcīgu pat visgudrāko sievieti ! 

AuraAura

Starp citu, kas te teica, par bezšķirnes kaķiem, ka tos mazāk mīlot. Mans kaķis ir 3× ārstēts slimnīcā, sterilizēts, saņem visas potes pēc grafika, regulāri attārpots. Barots, ķemmēts, sapilināts ar pretērču, odu preparātiem. Nedomāju, ka maz viņā esmu ielikusi un nemīlētu

Limassola
Atvaino-tiešām nezināju, ka Tu esi tik dumja.Jā, ir ap visiem 3ha, lai, ja uzrastos kkādi padebīli primāti un uzprasītu, kā varam nodrošināt, ka suņi sētā, būtu ,tā teikt ko uzrādīt ar faktiem,ka reku.Tev tas 3ha liekas kkas mega daudz !? Jā, nu atvaino, mēs nabagi-atļāvāmies tik ap 3ha aplikt, kaut zemes ir kudiš vairāk. Tak Tev laikam šķiet, ka tāds piepilsētas mīzernijs zemes pleķītis, vai izstaidzināsana pārsvarā telpās ieslodzītam sunim ir tam sunim krutāk, kā manējiem, kuriem viss tas pieejams ik brīdi, kas tavam dažkārt dienā,pavadas galā. A-un uz manas zemes kaimiņu sētas nav gan-man tas šķistu tā jocīgi, ja būtu Bet, ja būtu tomēr, tad nekreņķētos, ka mani suņi tur staigā, jo zeme ta mana aber, kā noskaidrojām ,tas ir mega svarīgi

Par Tavu suni teicu, ka viņam Tavas prombūtnes laikā ir ''aukle'', neko neteicu,ka nebūtu nodrošinātas pastaigas un kompānija, bet...spriežot pēc tavas ņemšanās un uzskatiem, tas ir tāpat, kā mātes prombūtnes laikā bērnu nedēļām atstāt pie aukles vai patversmē-paēdis ta ir,kompānija ir, mošk pat baseins-tātad viss čikeniekā-esi laba māte (vai šai gad., sunim saimniece). Un visp,ja godīgi, tad es arī nedomāju, ka esi slikta saimniece savam sunim-daudzi ir kā diena pret nakti,salīdzinot ar Tavu attieksmi, jo Tu to dzīvnieku tiešām mīli un nav viņš Tev vnk tur kkāds suns, kuram suņa vieta sargāt un pie ķēdes.Tu viņu uztver kā dzīvu būtni,kurai arī sāp un ir kkādas jūtas,savas domas. Bet kopaina ir tāda, ka tu esi pieķērusies savam sunim, bet tie citi,tie gan fui pē,kgan arī ir tādas pat dzīvas būtnes,vnk ne ''tavas''.

Lusesita

Limassola

Nē gan, sētas nav. Tik lielam gabalam aplikt sētu ir nereāli. Nezinu, cik tas varētu izmaksāt un kā izskatītos. Reti kuram ir sēta apkārt visai teritorijai. Kam maz zemes vai ļoti turigi.

Jā, svešais suns, nemaz tik svešs, gribēja grauzt lielos kaulus (ne jau sikos vistu stilba kaulus) un vispār gaļu. Tie kaimiņi, nezināšanā paņēmuši labradoru, teica, nespējot piebarot, dodot putras. Viņam jau spalva krita ārā.

AuraAura

O jā, mana sterilizētā kaķene ir medīšanas monstrs, ne dienu bez peles

Lusesita

Kopsavilkums: mūspusē suņa vai kaķa sūdu dēļ, vai apšpricēšanas, nekad nav bijis nekādu diskusiju. Ir bijušas citas, nopietnākas lietas, bet dzīvnieku vielmaiņas dēļ nekad. Ja kāds kaimiņš par to sāktu ņemties, visi domātu, ka viņš ir aptracis.

Papildināts 16.06.2021 11:35:

Un vienai kaiminienei, kuras suns ir liels un nebūtu sētā noturams, sunim ir voljērs. Bet dažu siksuņi, kurus ķēdē un istabā netur, izlien no saviem pagalmiem kā tarakāni pa spraugām un tāpat šurī apkārt.

Sviestabeka

Limassola
Šī ir tēma par kaķiem, ne cilvēkiem. Bomzīši šajā kontekstā = bezsaimnieku klaiņojošie kaķi. Aizmirsu, ka visi neprot lasīt vārdus kopsakarā ar tematu. Ups.

Nāks citi s..di, šitie aizmirsīsies.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419963