Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kaimiņu kaķi...

kikija123

SanSu

Man arī liekas, ka problēma varētu būt nekastrētie kaķi. Manējie gan kaķenīte, gan runcītis ganās tepat pa mājām, neko neapšpricē

cielava777, zini, ja tu katru komentaaru saac ar "tu esi dumja", tad laikam "diskusija" ir jaabeidz. Normaali - 3ha ar radioseetu var apvilkt, bet paliela izmeera daarzu, kur suniem komfortabli uztureeties, ne. Tad gan noziimeetu, ka sunji ir jaaved regulaaraas pastaigaas, bet to, protams, slinkums dariit, labaak lai pavazaajas pashi. Jums tur ir alergija pret tik normaalu lietu kaa seeta?

Un beidz komenteet par manu suni ar vaaji sleeptiem uzbraucieniem citaa sakaraa! Sarunas teema ir radioseetas un cietsirdiiga attieksme pret dziivniekiem; palieku pie sava viedoklja, ka so opciju izveelas aprobezoti cilveeki, kuriem nav un gadu desmitiem neatrodas materiaala iespeeja apvilkt savu iipasumu ar normaalu seetu. Atkaartosos - ja gribi izbaudiit, cik tas patiikami, uzliec to apkakli pati sev!

SanSu

Ļoti labi, ka visu nav realizētas Limasolas fantāzijas - visiem īpašumiem sēta riņķī. Patīkamāk uzturēties vietās bez sētām

Nezinu, tur, kur es dziivoju, seeta ap ipasumu skaitaas norma, nav taadas mentalitaates, ka maajdziivnieki var skraidiit, kur ienaak praataa, t.sk. pa kaiminju pagalmiem un aizd8rst vinju darzendobes. Vismaz uz suniem tas attiecas; kakjiem, kaa jau noskaidrojaam, likumi nav rakstiiti.

cirkusk

Sonakt diezgan ilgi domaju par so diskusiju. Iemesls bija drausmigs troksnis gulamistaba. Kaiminu kakis izdomaja gulet mana maja, jo logs vala. Prieksa gan siets, bet vinam nebija problemu izplest caurumu un tikt ieksa. Nogaza divas vazes, ar nagiem sacaumoroja zaluzijas un pamodinaja visu maju. Normali, kapec gan kaiminu kaku del nevaretu nakti vakt stiklus pa istabu un trenkat kakus. Ne, pie ipasnieka neiesu, jo kas zina, kam tas suds pieder. Nokert ari nevaru, jo skrape.
Kaku tiesibas, blin...

Papildināts 16.06.2021 13:15:

dezavu
Tak vels zina kadas restes tiem logiem vakag. Parasts insektu siets ir par maz. Paris gadus atpakal man kaki pie loga no pannas leca est, kamer es gatavoju, ja nebiju tiesi blakus. Tagad virtuve partaisita, plits talak no loga. Sis bija viens no iemesliem. Sonakt sapratu, ka neko trauslu ari sava gulamistaba nedrikstu turet, ja velos gulet ar atvertu logu. Nu, un dzivojamaja istaba, protams, ari ne, ja logs vala. Normali? Mani suni tadas problemas kaiminiem nerada, strp citu...

Papildināts 16.06.2021 13:20:

AuraAura
Nja. Ar tiem suniem ari, zini, ka neko nevar zinat. Mam ir cetri. Un tapat cinos ar kaiminu kakiem. Manejie kakus need, nebiju iemacijusi. Medz gan padzit prom, ja galigi uz galvas kapj. Bet, gulamistaba es ari suni negribu. Ko tad? Jagul ar kaiminu kaki?

Limassola
Tieši Tu pati sāki ar uzbraucienu man, par mani zinot, iespējams, vēl mazāk, kā es par Tevi, jo Tev tie diskusi te ir n-tie bijuši. Un, atvaino, ja Tu nesaproti, ka man nevajag iežogot 600m3 suņiem, ja sēta ir daudz plašāka. Un Tev nedalec, ka viņiem visa diena ir viena liela pastaiga, jo var kursēt kopā ar mājiniekiem pa savu sētu, tad nu par saprāta pazīmi es to nevarētu nosaukt-kam man liekuļot,saku kā domāju-esi dumja, gluži kā Tu bez aiztures un ar uzbraucieniem arī mani visādos '' mīļvārdiņos '' dēvē un citos diskusos citus tāpat, kuriem nepiekrīti.

Tad, ja par Tavu suni nedrīkst komentēt, tad Tu mierīgi vari no maniem atstāties ar savām norādēm, jo par ko tad tāda izredzētība, ka tu par citiem un viņu suņiem drīksti, bet par Tevi un tavējiem ne?

Ak jā-runājot par radiosētu-es uzskatu, ka sunim mazāk traumējoši ir tāda, ja dzīvo vietā,kur apkārt ir zināms,ka kaimiņi ir pārlieku jūtīgi, nekā ja gadās, ka suncis ticis brīvsolī un iemaldās kaimiņa svētajā īpašumā un dabū indi,tiek sašauts,sakropļots, ka reizēm pat vets vairs nevar līdzēt. Un Tevis minētais žogs ,tavai zināšanai,nav nekāds universāls problēmas atrisinājums, jo zem tā var parakties, ir sevišķi akrobātiski suņi,kuri mierīgi pārlec,vai pat kāpj kā pa trepēm pār to žogu,pat augstu žogu. Starp citu-arī radiosēta ne visiem suņiem ir šķērslis, jo suņi arī mēdz būt ļoti dažādi. Nu bet-ko es te stāstu-Tu tak ar savu pusotra suņa turēšanas pieredzi zini labāk. Bet-kā jau teicu, man viss vairāk ir domāts cilvēkiem un visādām inspekcijām, lai ir ko atrādīt, jo ar saviem zvēriem mierīgi varu ''sarunāt'', lai kaķis piem.,nekapj ābelē pie strazdu būriem (ko sākumā mēģināja darīt ) ,nekašā dobes utt.. un to visu bez sišanas,kliegšanas un iesprostošanas. Bet ar ko nevaru nekā sarunāt,atšķirībā no dzīvniekiem,tas ir divkājainie ''dirsēji'' un robežpārkāpēji, kuri mierīgi savus musarmaisiņus var man mežā izmest, pudeles izlidināt, vai pēc piknika visur mēslus atstāj-tur divkājdirsēju sadarītajam nesava suņa/kaķa mēsli uz tā fona ir visp domu nevērti.

cielav, viss, pietiek! Man ir konkreets viedoklis par elektrisko seetu tureetajiem, tas nav glaimojoss. Taada tipa cilveekiem ir raksturiigs arii tevis piekoptais izteiksmes veids, viniem gana biezi sunji "tiek briivsolii" un "aiziet nomirt" un taa taalaak. Kaut kur izlasiiju so teicienu un seit tas ir iisti vietaa - ar tevi diskutet ir sevi necieniit. Sakaarto savu saimnieciibu! Visu labu!

Limassola

Ta jau mēs abas vienādas šai diskusā, jo Tavs izteiksmes veids neteiktu gan, ka būtu ar ko pārāks,par manējo Un-tieši tā-paliekam ka katra pie sava viedokļa un cienam sevi, ja Tev tā vieglāk.

kino

Sugas kaķi vaislinieki, šeit jau minēja, neklimst pa kaimiņu dārziem. To jau šeit minēja. Man patsmut gadu laikā vienu vienīgu reizi ieklīda totāli pārbijies siāmietis, īsts skaistulis, kura saimnieku atradu ielas galā un atdevu bēdīgā saimnieka rokās, kā gadījies kā ne, esot pasprucis.

Ja kaķim teritorija n-tie hektāri, fakts, ka neies irst pie kaimiņiem. Tā iršana ir 600 un1500 vai bik vairāk problēma. Ņem runčus, lai nav izdevumi sterilizējot, nekastrēti. Kasās, kažoki arī kopti neizskatās. Tā tas ir. Pašiem viss vienos bruģos, ne zāles stiebra, no rīta izlaiž, vakarā ja atnāk labi, neatnāk, uzrodas nākamais. Pārsvarā rudie - esot veiksme uz naudu. Ar saimniekiem komunikācija bezjēdzīga, viņiem no preblem.

Cirkusk

Man arī tā problēma, ka logus, durvis nedrīkstam turēt vaļā nāk iekšā nekaunīgi. Loģiski, ka grib ēst, jo uz visu dienu palaisti klīst. Man diviem no ģimenes ārprātīga alerģija, nevar elpot, kakls tempā aizpamst, smok. Ja neesmu mājās, bērnam jāsēž istabā, pagalmā iet nedrīkst, ja nu kas... Ai, nu lasot šo diskusiju... eh, nu... bēdīgi patiesībā.

Papildināts 16.06.2021 19:13:

Limasola

Nē, tēma nav radiosētas un cietsirdīga attieksme. Ja neesi pamanījusi, tēma ir par kaimiņu kaķiem Par tiem, kuri uzturas cita īpašumā.

Suņi, baloži, vārnas u.c. ir manipulācija novirzīt no tēmas būtības.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419963