Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kaimiņu kaķi...

kikija123

Jasmiins

Ja, stulba situacija. Pirmkart, ir noteikumu, kuri paredz, kuros gadijumos kaki drikst vazaties (sterelizeti, cipoti utt). Jaruna ar kaiminiem, ka tevi si situacija neapmierina, un tie kaki tiks nodoti patversmei ka klainojosi, ja nekas nemainisies. Ja nav cipoti, tad viniem nebus viegli, bet nu tada tada ir ta kartiba.

Ja no mierigakajiem variantiem, tad ir,ka rojs2 iesaka- udens ir loti iedarbiga lieta.

Un neparprotiet, man ir kakis, esmu tikai un vienigi par vinu labsajutu, un kaki man patik vairak par cilvekiem, bet tas nedod man tiesibas sagadat neertibas citiem vinu teritorija. Turklat ir noteikumi, kuri ir jaievero. (Bet ko diemzel neviens nedara)

Katram savs

Jasmiins
Jaruna ar kaiminiem, ka tevi si situacija neapmierina, un tie kaki tiks nodoti patversmei ka klainojosi, ja nekas nemainisies.
Ko kaimiņš reāli var izdarīt? Iesprostot kaķi privātmājā un nekad nelaist ārā? Un tas nozīmē arī - nekad neturēt vaļā logu?

ir noteikumu, kuri paredz, kuros gadijumos kaki drikst vazaties (sterelizeti, cipoti utt)
Vai ir likums, kas aizliedz kaķiem staigāt? Ja ir sterilizēts, čipēts .

Papildināts 11.06.2021 20:58:

kikija123
Kaķi tiek cauri/pāri žogam? Mums kaķi sētā ienāk reti, jo viņi īsti netiek iekšā.

Katram savs
Jā tiek. Mums pat ir pasēta, pie tam žogs ir augsts, jo vajadzēja likt, lai suņi nelektu pāri. Bet zem bīdāmiem vārtiem ir starpa (starp vārtiem un bruģi), tur mierīgi tiek cauri un no viena kaimiņa puses arī pāršķūnīti pārlien - viņam tuvu mūsu sētai.

Resnā Žurka

Traki ir tad, kad kaķis vairs nespēj normāli bedri savai čupai izrakt un tad tie kluči mētājas.

Papildināts 11.06.2021 21:22:

Dobes taisu, lai nav ērti kasīt. Pagalmā - lai nav mīkstu smiltiņu

lai nav mīkstu smiltiņu
runājot par smiltiņām. Mazajai kā reiz uzlikām smilšu kasti... ok, kastei ir vāks un to arī taisam ciet. Bet nu tas nav normāli, ka man savā sētā (norobežotā, iežogotā) katru reizi vāks jāliek, lai tie kaķi nepietaisa. Nu tas tiešām nav normāli...

Resnā Žurka

kikija123
Jā, smilskastei jāliek vāks un ne tikai kaķu dēļ.

Resnā Žurka
un kādēļ vēl?

Resnā Žurka

Man bija ideja vasarnīcā kādu laukumu ar pludmales smiltīm uztaisīt, jo tur zāle izdeg un tā ir vieta, kur visforšāk pasauļoties, neejot uz jūru. Bet tad tā būs kaķu tualete un es tur neko nevarēšu ietekmēt. Pie tam man ir izdevīgi, ja kāds medīgs kaķis pieskata teritoriju, lai ar sīkiem grauzējiem nav jādala teritorija.

Papildināts 11.06.2021 21:33:

kikija123
Putni arī var pieķēzīt un apkārt staigā ne tikai kaķi

Conejito

Cielava85
Kafiju varētu pabārstīt, saka, ka zemesvēžiem ar nepatīk.

Ko kaimiņš reāli var izdarīt? Iesprostot kaķi privātmājā un nekad nelaist ārā? Un tas nozīmē arī - nekad neturēt vaļā logu?
Ja godīgi, jebkuram dzīvnieka saimniekam ir jānodrošina, ka viņa zvērs nenodara skādi citiem cilvēkiem. Kā tieši tas tiek nodrošināts jau ir tikai un vienīgi saimnieka problēma.

Diemžēl mums īsti nedarbojas minētais regulējums. Precīzāk, nedarbojas uz kaķiem. Ja kaimiņa govs izvandīs kāda laukus, tad ātri vien kaimiņš dabūs maksāt. Kaķis tāds pats dzīvnieks vien ir, un manas dobes tādi pat vien lauki... tikai mazākā apmērā.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419963