Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kaimiņu kaķi...

kikija123

cirkusk

Lusesita
Visu cienu, bet labradoru piebarot nav iespejams. Var tikai parbarot, bet vins izvemsies un edis talak. Skirnes ipatniba. Zel, ka cilveki to nebija izpetijusi, pirms suni nema. Un spalvas no nepareiza uztura krit ara

man ir seta apkart visai teritorijai. Nav ta, ka baigi liela, bet divi hektari toc ir. Un ne, es neesmu bagata, bet vajadziba pec zoga ir neapspriezama, ja majas dzivnieki. Kakus gan, diemzel, mans zogs neimpone

Lusesita

cirkusk

Njā, mēs centāmies tik iedot kaut ko labāku par putrām, lai spalva ataug, un ļaut gulēt ēnā. Tā jau viņš bija jauks un draudzīgs, nāca vai katru dienu.

cirkusk

Lusesita
Labradori mana vajiba, nevareju nereaget Bet traki, ja saimnieki pasi nezina, kadu suni iegadajusies

Aber ko nozīmē "putras"? Mani suņi arī ēd "putras". Tām ir klāt gaļa, olas, dārzeņi, šādi tādi vitamīni, bet principā ēdiens izskatās un droši vien skaitās "putra", jo viss ir savārīts ar auzu pārslām, brūnajiem rīsiem u.c. graudaugiem.

Lusesita

cirkusk

Ja kas, viņam mute bija kā koferis un tiešām nepiepildāma.

Papildināts 16.06.2021 22:35:

Ingunite

Putra nozīmēja to, ko parastiem lauku cilvēkiem tā nozīmē. Kādu ari paši ēstu. Tas bija toreiz, kad par suņu un kaķu turēšanu lielas sajēgas vēl nebija. Tolaik daudzi paņēma kkādus prāvus suņus, jo kruti, bet nekādu specifiku neievēroja, uz apmācībām neveda. Sekoja rotveileru modes vilnis, īpašnieki netika galā, paši bija ne visai laimīgi. Pārsteigti bija. Domāja, duksis paliek duksis.

Lusesita
Ja burtiski dod putru, tad tiešām ir švaki. Es gan atceros, ka padomju laikos suņu putras vārīja uz auzu pārslu vai citu graudu bāzes, bet tomēr kopā ar gaļas subproduktiem. Ko vēl lika, nezinu.

Lusesita

Ingunite

Nepietiekami lika piedevas, ja vispār-sunim bija prāvi laukumi bez spalvām, plika āda.

Atgriežoties pie tēmas, nupat pārcietu sveša kaimiņkaķa apciemojumu. Ielauzās virtuvē ar parasto bargo saucienu - iedo ka kārumu, un ātri! Šitais nav pieklājīgs, bet uzjautrina.

Floreta

Palasīju spīdošo diskusiju par kaķu pārvietošanās ierobežojumiem un unikālajiem padomiem, kā to vajadzētu darīt..... Nu ko, atcerējos teicienu, kurš kaķu ierobežotājiem ir ļoti piemērots..... Jā Dievs grib kādu sodīt, tad atņem viņam prātiņu.

SanSu

Viss, kaķīši reabilitēti!

Jasmiins

SanSu
Nez, ir tada pat statistika par cilvekiem?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419963