Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kaimiņu kaķi...

kikija123

Conejito

kikija123
Piemēram, vārnas. Viņām patīk visādas krāsainas lietas, smilšu kastē atstātas mantiņas. Un par vārnu kājiņu "tīrību" laikam viss skaidrs.

Papildināts 11.06.2021 21:34:

Mēdz arī atnest kādu dāvanu no pilsētas miskastēm

Resnā Žurka
Mums te nekas tāds vairāk apkārt nestaigā. Putnu nav īpaši daudz. Vismaz nekādi milzu albatrosi- ķēzītāji nelido. Tā kā es taisu ciet tikai kaķu dēļ. Kad puikas bija mazi, kā jau te minēju, mums bija suņi. Tad nevajadzēja smilšu kasti turēt ciet, jo suņi tur negāja kārtoties un kaķi, savukārt, nenāca pie mums. Precīzāk - viens vienreiz ienāca... bet neizgāja...

Papildināts 11.06.2021 21:37:

Conejito
Nē, toč netaisīju agrāk ciet smilškasti vārnu dēļ. Tā nebija (un nav) šeit nekāda problēma.

Conejito

Par to, ka jānodrošina, lai kaķis nekur neiet... Nu, man kā kaķumīlim par šo divējādas sajūtas. Jā, man nepatiktu pietirsta smilšu kaste. Bet no otras puses - es esmu sev pateikusi, ka man nākamais mincis būs tikai tad, kad dzīvošu mājā. Jo? Jo gribu lai kaķis tiek staigāt ārā. Viņiem to tiešām ļoti vajag. Nu, un skaidrs, ka es nekā nevarēšu ietekmēt, kur tas kačs staigā. Kaut kur jau viņš to bedrīti paraks..

Bet tev tur tagad ir cita šaize - tur jau ir izveidojies kaķu "pasts". Viņi nāk, jo jūt citu atstāto smaku. Ja sakarināsi pa visu dārzu kaut kādus atbaidītājus, smaka izvējosies un kaķi (teritorijas dzīvnieki) nejutīs tik lielu vēlmi atstāt savu mesidžu tieši tur.

Jasmiins

Katram savs
Ja. Ja nevar nodrosinat, ka dzivnieks nepamet noteikto teritoriju (zogs, seta utt,lai netiek ara), jatur majas majas iesprostots. Vai ari NEKAD nav janem majdzivnieks, ja nevar par to pienacigi parupeties. Un ne, laut darit, ko vien dzivnieks dzivnieks grib, nav pienaciga aprupe. Tavs dzivnieks, tava atbildiba. Es nepielautu tadu vazasanos jau tiri tipec,ka man butu bail par sava dzivnieka drosibu un veselibu. Bet mums vel tals cels ejams lidz normalam dzivnieku labklajibas un labturibas limenim.

Papildināts 11.06.2021 22:20:

Velreiz arkartosu, esmu tikai un vienigi var kakiem. Bet tas,ka man mans mincis ir visvisvis... nenozime to, ka citiem ir jajutas tapat.

zobubirste

Par Skandināviju. Tas ir mīts- kaķi gan tur gan šeit ir kaķi- staigā, kur pašiem tīk, ja vien nav istabas kaķi, kuri māju nepamet.

Izmēgini kaķu atbaidīšanai sprikšķināmo.

Izskats mainās atkarībā no rakursa.

Sigma

Pievienojos autores klubiņā. Mūsu kaimiņiem ir 9 savi kaķi un vēl 3-4 regulāri pieklīdušie. Mēs spriežam, ka, tā kā baro viņus kaimiņos, tad - loģiski - uz labierīcībām iet citur, t.i. mūsu sētā. Risinājumu neredzu, suni ņemt nevaram - man ir alerģija. Sētas koka, pa tām viņi ložņā, kur vēlas.

Lusesita

Mums ar kaimiņiem un kaķiem problēmu nav. Mums visiem ir kaķi un nav žogu ap teritoriju. Vienam ir, bet izlīst var. Kaķi staigā krustām šķērsām un nevienu netraucē. Reizēm tiek meklēti- drīkst, lūdzu, ielūrēt tavā šķūnītī, Mikiņš sen nav manīts. Vai uz Vacapu atceļo fotka, kurā tavs kaķis redzams apkaunojošā darbībā kaimiņu virtuvē, izlaupot kaimiņkaķa bļodiņu. Pretī var dabūt tādu pašu bildi. Visi zina, kādi ir kaķi, un tas nevienu nerausta. Dārzi ir tādi, kuros ir vieta visam, pat kaķu ziņojumu dēlim, bet tur arī nav nekādas traģēdijas. Problēmas kādreiz rada pasprukuši suņi, bet kaķi nekad.

Špricē, manuprāt, nesterilizēti runči, tādu jautājumu ar kaimiņiem varbūt varētu apspriest, ka vajag aizvest pie veta. Ja zin īpašnieku. Bet nu... piemēram, to sienas avīzi pie hortenziju pudura mans kastrāts ar interesi katru rītu lasa, tikai pats neko uzrakstīt nevar.

Lusesita, sprice ari kastreti runci, smird nedaudz mazak, bet tapat oz traki, tapat ka jebkura kaka urins.

Arī sterilizētas kaķenes reizēm čurā kā runči- stāvus pie krūma. Un runči reizēm čurā kā kaķenes- sēdus. Bet pārsvarā jau, no kāda noteikta vecuma, runči, gan ar, gan bez olām, čurā stāvus ka prieks.

Lusesita
Jums nav problēmu, jo visiem ir kaķi. Ja atnāktu kāds kaimiņš bez kaķa vai kaimiņš ar īgnu dobermani, ātri vien problēmas rastos.

"Visi zina kādi ir kaķi" - lūk šī attieksme personīgi mani kaitina visvairāk. Man ir pilnīgi vienalga, kādi ir kaķi. Vienīgā mana interese, lai visi tie kaķi ir ārpus mana īpašuma. Šořit vienam metu ar basketbola bummu. Nervi vairs netur. Netrāpīju.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419963