Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kas tas par putnu?

Katram savs

mahanta

Deru uz 1 aliņu, ka sīlis nu vismaz vārnu dzimtas pārstāvis točna.

Papildināts 12.06.2021 17:32:

Pameklē eurasian jay audio gūglē, varbūt izleks kas līdzīgāks.

Experience is a wonderful thing. It enables you to recognize a mistake when you make it again.

enciana

BirdNerd lietotne telefonā? Ne vienmēr atpazīst, bet reizēm paveicas.

Katram savs

mahanta

Deru uz 1 aliņu, ka sīlis
Es jau labprāt saderētu, bet kā mēs pārbaudīsim? Netālu ir milzu egle, ir aizdomas, ka tur viņš mitinās, taču ieraudzīt, šķiet, bezcerīgi. Bet sīlis izklausās ticami, tie laikam varētu dzīvot šādā teriitorijā.

enciana
BirdNerd lietotne telefonā?
Tomēr šim ierakstam pārāk skaļš fons, neatpazina.

Katram savs
Man tava ieraksta skaņa atgādināja mazo ērgļu mātītes skaņas. Putnu ligzdu tiešraidēs gana bieži var dzirdēt. Un mazie ērgļi bieži ligzdo lielās eglēs...

mahanta

Nu nez, ērglis parasti izklausās pēc piedzēruša indiāņa svilpiena...vai kaucoša čivavas

Experience is a wonderful thing. It enables you to recognize a mistake when you make it again.

mahanta
tos es neesmu dzirdējusi , bet klausoties putnu ligzdas atklāju, ka mazajiem ērgļiem un melnajām klijām ir tādi sirsinoši saucieni. Es Katram savs ierakstā nedzirdēju skaņu bē-bē-bē, varbūt es te pilnīgi nepareizi domāju.

Katram savs

lūgums
Tur ir skaļa fona čivināšana - kas nu mums te dārzos dzied. Tie bē-bē-bē skan klusāk, jo tālāk. Uzmanīgi jāieklausās. Bet dzīvē ir riktīgi skaļi - kā kovārņi vai kaijas. Bet tos es pazīstu.

Vispār interesanti paklausīties, cik daudz interesantu putnu balsu tajā putni.lv.

Agitiss

Sīļi visneiedomājamākās skaņas taisa, jā, bet viņi ir baigi šiverīgi un noteikti jau būtu ieklīduši dārzā. Pie mums nemitīgi dzīvojas un parasti pārī.

"Paskaties uz saviem mīnusiem, nelaimīgais!"

"Nabadzīte, vari tikai izlikties, ka tev nesāp!"

Vai drīkstu pie reizes par savu putnu pajautāt? Katru dienu stundām un stundām skaņa: Do-Mi-Sol. Do-Mi-Sol. Katru skaņu ļoti skaidri un vienmēr visas trīs, nekad neaprauj kaut kur vidū. Izklausījos visādus online putnu ierakstus, neatradu tādu. Bērnībā visas vasaras laukos dzīvoju, pilnīgi nekad tādu nebiju dzirdējusi. Spocīgi.

Katram savs

Agitiss
Sīļi visneiedomājamākās skaņas taisa, jā, bet viņi ir baigi šiverīgi un noteikti jau būtu ieklīduši dārzā
Mūsējam sīlim vienmēr vienāda skaņa. Parasti 3 brēcieni, reizēm divi. Bet nakad viens un nekad - vairāk par 3.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419969