Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Uz grīdas liekams virsmatracis ciemiņiem

Sniegoga

Līdz šim ciemiņus guldījām uz piepūšamajiem matračiem, taču jau n-tais ir metams, jo laiž gaisu (caurumu atrast nevaru). Gribētos kaut ko ilgmūžīgāku nopirkt.

Varbūt kādai ir pieredze ar virsmatraci, ko var likt uz grīdas un salocīt/sarullēt, kad nav vajadzīgs?

Visi viņi ir ļoti plāni, pagulēt un izmēģināt jau veikalā uz viņiem nevar, gribētos reālu pieredzi, vai eksistē tāds, uz kura var izgulēties arī tad, ja nolikts uz grīdas nevis virsū gultai/dīvānam?

https://www.ossov.lv/lv/rullejamie_virsmatraci.html
Šajā lapā ir vairāki rullējamo matraču veidi. Manam izmēram (200x140cm) cenas diapazons no 73 eiro līdz 280 eiro...

Optimus un Jysk mājaslapās neatrodu, kuri tieši ir rullējamie.

Lauku māja?

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Upene

Sniegoga
Man ir visparastākais 4 cm JYSK virsmatracis, ko var gan sarullēt, gan salocīt. Gulēšanai mūsuprāt derīgs. Paši vairākus gadus uz tāda nogulējām uz grīdas, nekāda vaina. Bet prasības jau laikam dažādas.

Resnā Žurka

Cilvēkiem, kam patīk cietās gultas, varētu būt ok. Man par plānu un uz sāniem guļot grīda spiež ļoti. Uz muguras pietiek. Ērtāk ir uz mīkstas zemes izrullēts. Bet jārēķinās, ka tāpat aizņem vairāk vietas, kad sarullēts, nekā veikalā saspiestais. Es vēl apskatītos saliekamās gultas, ja var atļauties līdz ar matraci arī rāmi glabāt. Ērtību ziņā nesalīdzināmi.

Papildināts 12.06.2021 16:45:

Bet cenas līdzīgas

black sand

Ja ir daudz vietas tad var gan saliekamo gan nezin kādu. Mājā pat parasto matraci var kāda pažobelē turēt,izvelkamos krēslus vai pufus utt.

Man ir bijusi pieredze guļot uz dormeo un manuprāt ļoti ērti bet apakša vēl paklājs bija.

Es varu gulet , un esmu gulējusi , muguru atveseļojot, uz gridas+palaga . Pie foršiem cilvekiem un laba tusa virsmatracis arī būtu ok . Mans dzivesbiedrs pie šāda piedāvājuma dotos gulet uz mašīnu. Tā ka , neiespringsti. Būs ok.

black sand

lutekle
Ar ko tad mašīna labāk? Matracis vismaz līdzena virsma bet iekš auto gribi negribi ir nelīdzenumi kurus atkal jau var izlīdzināt ar matraci. Es kādreiz brauciena ņemu līdzi parasto auduma pļaža zviļņa pārsegu,cita gulēšana auto un kompakts

Katram savs

Pieredzes nav, tikai pārdomas. Tas virsmatracis sarullēts tāpat diezgan daudz vietas aizņem, vai ne? Varbūt var nopirkt parastu nedārgu nesarullējamu matraci, piemēram, no jysk, un kad nelieto, tad piestutēt kādā "pažobelē". Varbūt vietas ziņā būs tas pats? Toties gulēt ērtāk.

black sand

Katram savs
Teorētiski var nerullēt,man radi lieto ka virs matraci virs parasta uz savas gultas un kad viesi tad piešķir. Bet nu savu vietu citādi aizņem tomēr ne tik lielu ka parastais

black sand
Mēs arī šādi daram. Ikdienā mums virsmatracis. Kad bērniem draugi paliek, tad tiek viņiem pießķirts. Tad mums vēl ir tāds salokams kā kubs. Ikdienā izmantojam piesēst bērnistabà u.tml. Bet naktīs kà gulamo, kad jàguļ pie bērna, jo slikts sapnītis u.tml. Baigi ērti nav, jo biezums ap 5cm, bet dažas naktis mènesī ir ok.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419981