Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Uz grīdas liekams virsmatracis ciemiņiem

Sniegoga

Harmony

BODOLLINO

Harmony
Ir laba, nečīkst briesmīgi?

Harmony

BODOLLINO
Neesmu manījusi čīkstēšanu. Ir laba - ārti var izvilkt, viegli pārvietot, ērti salikt. Gulēšana, protams, nav kā īstā gultā, bet pietiekoši komfortabla.

Ja ir platība, kur uzglabāt, uztaisam no koka vai metāla statīvu 2-3-4-5 matračiem 1.20x2.00 un saliekam kā plauktā tur kārtīgus, parastus matračus.

2.4 m² reiz metrs līdz metrs piecdesmit konstrukcija.

KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

sakii

Esmu ciemos gulējusi uz Dormeo virsmatrača, kas uz grīdas izklāts. Nav ne vainas! Man patīk labàk kā uz tām piepūšamajām šausmām.

sakii
Pareizi saki. Tie piepūšamie ir baisi. Sākot jau ar to, ka smird. Jebkurs , lai vai cik plāns, matracītis, ir labaks.

B_Zuze

es savus ciemiņus guldu uz Dormeo virsmatraci, man arī nepatīk piepūšamie, pārāk mīksti, vienreiz bija tā, ka ciemiņam gaisu izlaida jau pēc 30 min, visu nakti gulējis uz grīdas

pati arī esmu gulējusi uz Dormeo, kad ar telti kaut kur braucam, vienmēr guļu uz Dormeo, ļoti labi izguļos

Paldies par viedokļiem!

Raimonds1
Tava ideja ir laba, bet diemžēl tik lielas vietas nav šobrīd.

Ikea saliekamā gulta ir tikai vienvietīga. Ja vajag, piem., 4 cilvēkiem, aizņemtu vairāk vietas nekā 2 sarullējami divvietīgi matrači, ko var zem gultas pabāzt. Tā man šobrīd šķiet.

Ikea atradu šitādus salokāmus brīnumus: https://www.ikea.lv/lv/products/gulamistaba/gultas/bernu-gultas/slakt-saliekams-matracis-art-10362963

Salocīti aizņem maz vietas, noderētu arī bērniem spēlēties. Nez vai gulēšanai būtu neērtāki kā virsmatracis? Būs jāiebrauc Ikea un jāapskata.

Un arī Dormeo iebraukšu un TopShopā aptaustīšu, skatos, ka oficiālajā mājaslapā ir tik daudz variantu.

aizņemtu vairāk vietas nekā 2 sarullējami divvietīgi matrači, ko var zem gultas pabāzt.

Tie ir pamatīgi ruļļi, ja gribi virsmatraci uz grīdas guļamu nevis paklāju.

Resnā Žurka

Jā. Tie ruļļi slaidi ir tikai reklāmās un veikalā. Ielaid gaisu un tad domā kā saspiest un nopakot.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419981