Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Uz grīdas liekams virsmatracis ciemiņiem

Sniegoga

Nu nav tik traki. Man ir viens 160x200 dormeo virsmatracis. Es gan ikdienā viņu lieku gultā zem īstā matrača, jo slinkums kkur atsevišķi glabāt, bet ja vajadzētu, zem gultas mierīgi ietūcītu.

Upene

Mans Dormeo tipa virsmatracis normāli salokās 4 daļas (es nerullēju) un iebāžas gultas veļas kastē.

vilks

Bērniem ciemiņu gulēšanai šis ir labs, kad braucam ciemos pie radiem, mums tādu izsniedz.

https://www.ikea.lv/lv/products/gulamistaba/gultas/bernu-gultas/slakt-saliekams-matracis-art-10362963

Ir arī Jyska, bet tas nav tik izturīgs.

Dormeo virsmatracis bērniem gulēšanai ir labs, vecākiem cilvēkiem var drusku spiest (pēdējā laikā jūtu, ka ar virsmatraci uz grīdas ir par maz, ja kaut kur gadās gulēt). Bet nu cik tad ilgi parasti ciemojas.

'If you don't know where you are going any road will get you there.' (c)

aveirulz

Nesena pueredze, kad pērkot jaunu dīvānu, bij jāgaida piegādi vairāk kā nedēļu un vecais jau bij prom - uz vuena rullējamā Dormeo virsmatrača (5 cm) bija par cietu, jutu grīdu, labi, ka bija itrs, uz 10 cm kopā gan viss ērti un patīkami. Tātad ja atrodi 10 cm biezu rullējamu, tad ideāli,bet uz 5 cm likt gulēt ciemiņam nudien nebūtu jauki.

krokus

Ir bijis lielais Dormeo virsmatracis 2x2m, vairakus gadus pashi uz grudas gulejam, nav ne vainas. Glabat var sarulletu un ar bagazhas siksnam sarruletu vertikali, daudz vietas neaiznjem.

Upene

Nu acīmredzot, cik cilvēku, tik viedokļu. Es uz Dormeo tipa 4 cmk bieza nogulēju vairākus gadus. Nekad nelikās, ka par cietu. Ciemiņi arī vienmēr teikuši, ka ir OK.

Resnā Žurka

Jaunībā man arī nebija iebildumu nakti uz grīdas pārlaist uz plānā tūristu paklājiņa. Tagad vairs nē

Papildināts 17.06.2021 13:55:

Bērnam uz nometni ar gulēšanu uz grīdas arī iedevu līdzi divus ridge rest gofrētos un Dormeo pa virsu uzlikt

no malas

Hmm, te senāk nebija kaut kas par Ļoļiku rakstīts? Jeb man gļuko smadzenes? =)

a²+b²=c²

SanSu

no malas
Nē, bija vēl cita tēma , kura saucās matracis

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419981