Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ovulācija?

Milliiys

Sveikas!,

Vakardien vēl tā, bet nu jau šodien satraukums un neuzpratne.

Mr cikls man nekad nav bijis regulārs, bet takā jau kādu trešo, ceturto mēnesi domājam par mazo, sāku pieiet tam nopietni un pirmām kārtām jau noregulēt ciklu..līdz ar to dzeru seidivid, naktssveces eļļu, duphaston (12-25dienai),.un jau otro mēnesi cikls smuki no regulējas ( 28dienas), un šodien sanāk 14diena, un ļoti stipri Velkošas sāpes lejasdaļā, kā kāds plēstu mani uz pusēm un neparasti slikta dūša. Vakardien un aizvakardien protams, ka mēģinājām., vai iespējams ka šīs sāpes pieder pie ovulācija? Jo iepriekš neesmu tā jutusies..

Milliiys
Nesaprotu, kāpēc duphastons no 12.dienas, tā noteica daktere? Viņa zina, ka plānojat mazo? Cikls visticamāk tikai izskatās noregulējies, jo pēc duphastona atcelšanas pēc 3-5 dienām vienmēr atnāk Mr, tas tā arī dabā ir, aug progesterons otrajā fāzē, pēc tam ir kritums un sākas Mr. Manuprāt, nekas labs tur nav, ja no 12.dienas dod progesteronu, jo dabiski tas ceļas pēc ovulācijas, bet ja nu ovulācija grib notikt vēlāk, piemēram, 14.dienā, tā visticamāk nenotiks, ja tiek lietot duphastons. Ja iepriekš nekad nebija tādu simptomu, tad varbūt tās ir blaknes? Nav jau pirmā ovulācija tavā dzīvē...

Lienite923

Jā daktere noteica no 12-25dienai, divas tabletes dienā. Jau trešo / ceturto mēnesi dzeru,. Nu pašlaik ir tāda sajūta, ka ja tā ir ovulācija, tad tā itkā būtu pirmā...

Sajūta ka olnīcu vietā būtu divi akmeņi, kurus kāds plēš uz pusēm..gribētos jau ticēt ka varbūt pēdējo dienu cenšanās būtu tikusi pie pozitīva rezultātā, bet šoreiz kaut kā galīgi nešķiet ka tā varētu būt..

Pie ārsta jau pieteicos, bet tas tikai 15.06..

Daudzi ārsti vispār it kā nezina ka to dufastonu (kas arī neskaitās labs progesterons, jo ir sintētisks) jālieto tikai pēc ovulācijas, ja gribas ieņemt bērnu

Papildināts 12.06.2021 22:15:

Es ieteiktu pamēģināt kādu mēnesi pasēkot tai ovulācijai un pēc kādam 2 dienām jau sākt lietot progesteronu

Papildināts 12.06.2021 22:16:

Man arī bija ļoti gudra ārste, kura ieteica no 15.dienas, bet man ovulācija notika ap 19.dienu. Paldies Dievam eksistē internets un toreiz reāli dabūju svarīgo informāciju

jujuju
Tieši tā, pirms dzert duphastonu jābūt pārliecībai, ka ovulācija jau garām, man arī to viena gudriniece nozīmēja no 16.dienas, bet man ovulācija notiek ap 18-21.dienu, kamēr sekoju viņas norādei, rezultātu protams nebija, bet es ātri pamanīju, ka ovulācijas simptomi izzuduši un tad arī palasīju un vairs to nelietoju.

No interneta:

Ja sieviete plāno grūtniecību, „Duphaston” lietošana pirms ovulācijas nevajadzētu būt, lai neradītu pārāk agras izmaiņas dzemdes apšuvumā.

.....

Papildināts 12.06.2021 22:46:

Tātad šādi lietojot Duphaston uz rezultātu galīgi nevar cerēt?

Pašlaik jūtos šausmīgi, ka pati šādi lietojot, tikai pasliktinaju visu..laikam jānomaina ārsts, un vēlreiz jāizrunā kā pareizi lietot šo medikamentu...

Papildināts 12.06.2021 22:47:

Lienite923

..un tiki beigās pie kāda rezultāta?

Milliiys
Īstenībā varbūt tev ovulācija jau paspēja nobriest un nepaspēja noreaģēt uz pg kāpumu, tā ka nevajag jau galīgi noskaņoties uz neveiksmi, bet arī sasapņoties par veiksmi vēl agri. Mēģini vai nu izrunāt šo ar savu dakteri, vai arī ar kādu citu dakteri, bet manuprāt pat pie 28 dienu gara cikla duphastons no 12. dienas ir kaut kas galīgi dīvains gr veicināšanas nolūkā jau noteikti. Bet nu ļaunākais kas var notikt, ka šajā ciklā nenotiks ovulācija, nekāds cits ļaunums tur nav, ilgstošu seku nekādu tam nebūs. Un ja nu tev tur tik dīvaini simptomi, varbūt tiešām viss paspēja notikt...

Jā, pie bērniņa tiku, bet man bija ilgs ceļš līdz tam, jo bija gan dzemdes poļips, gan paaugstinātie vīrišķie hormoni. Tāpēc noteikti nekreņķējies, būs labi!

Papildināts 12.06.2021 23:04:

Manā gadījumā notika tā, ka es paliku stāvoklī tieši nesekojot ārstu receptēm es nekādā gadījumā protams nemudinu uz tādu rīcību, bet man laikam organisms bija noguris no pastavīgas gaidīšanas un hormonu iedarbības, es tieši atcēlu visu, gan dexametazonu, gan duphastonu un pat cycle balance, un tad viss notika.

Lienite923

Man jau patiesībā arī viss nav tik vienkārši... Iepriekšējās attiecībās 3gadus mēģinājām nekā, tagad viņam ir ģimene, tātad lielākā iespēja ka vaina manī. (vismaz es tā esmu noskaņojusies), un pašlaik jau arī 5ais mēnesis, kad mums nesanāk un ļoti nopietni tam pievēršos un domāju /pārdzīvoju...

Bērnībā arī bija cistas, maza dzemde, daudz vīrišķo hormonu, neregulāras mr,.. Tā kā arī man noteikti viss nebūs tik vienkārši...

rainbowbaby1

Vislabak taisi ov testus, ja ir kāds kas paskaidro mēri bazalo temperatūru un tikai pēc ovulācijas sāc lietot progesteronu! Man arī bija jālieto pg pirmajā cikla saku no 15 dienas ka ārsts bija teicis, bet nekas nesanāca otra cikla saku taisīt ov testus jau no kādas 12-13 dienas un reāli pozitīvs ov tests man bija tikai 16 cikla dienā, tā ka ovulācija pēc sajutām notika 18cikla dienā, pg saku lietot tikai no 19 cikla dienas un tad skatījos jau hcg testus un analīzes ko radīja! Viss veiksmīgi! tā ka arsti pasaka to standartu 15-25 cikla dienai lietot pg, bet ne visam ovulācija notiek ka pec pulkstens, iesaku Tev pamainīt ginekologu, jo no 12 cikla dienas lietot duphaston ir nenormāli, šādi Tev tikšanu pie bērniņa tikai bloķēs !

Jā.. Tā arī turpmāk darīšu, bet līdz šim, šausmas...četri mēneši vējā tagad , un man likās ka beidzot atradu sakarīgu ārsti..

Un vēl šodien, sanāk 4ā diena, kad jūtu tādu diskomfortu lejā, nu burtiski kā kāds mēģinātu plēst mani..

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419987