Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ovulācija?

Milliiys

Simbinja

Milliiys
Lasot tavu ierakstu, es saprotu, ka vispirms tu gribi noregulēt ciklu? Nu tad to arī daktere šobrīd ar tevi dara - noregulē ciklu, lai pēc tam varētu veiksmīgāk tikt pie mazā. Vai daktere neko neteica? Teica, lai mēģiniet tagad? Jo reāli tiešām dzerot no 12 dienas duphaston stāvoklī palikt diezgan nereāli.

Simbinja

Viņa man izrakstija Duphaston un Inofilic, lai trīs mēnešus dzeru, un pēc trīs mēnešiem ierastos jau ar pozitīvām ziņām, respektīvi, ka varot jau palikt stāvoklī. Sanāk viņa ar šo visu domāja Divi vienā - noregulēt ciklu un palikt stāvoklī..

Tāpēc es arī tagad apjuku, kāpēc viņa tik pārliecinoši tā ieteica dzert no 12ās dienas, ko vēl arī otrajā vizītē pārprasīju, un dzirdēju tādu pašu instrukciju.

Simbinja

Milliiys
Tad tiešām ir dīvaini. Nu kad tiksies ar dakteri šo pārrunā.

Domāju, ka Lienitei ir taisnība, viena lieta ir ciklu noregulēt, atgriežot ovulāciju, bet pavisam cita, dzerot progesteronu, kad organisms vienkārši reaģē ar menstruāciju uz tā atcelšanu. Duphastons neko neregulē un ovulāciju nesekmēs, tas tikai palīdz saglabāt grūtniecību, ja tā ir iestājusies un ir par zemu savs progesterons. Savukārt, lai grūtniecība iestātos nepieciešama ovulācija pirms progesterona uzsākšanas, jo viņš nomāc ovulāciju.

Eh, saņēmos un pieteicos tikko vizītei pie Kociņa, redzēs ko galu galā viņš pateiks, varbūt pat palikšu pie viņa

Regulēt ciklu meitenei, kura pateica ka plāno bērnu var savādāk.. piemēram man Maskavas ārste pie cikla 40 dienas ieteica regulēt ar preparātu, kurš neatņems man iespēju kļūt par māti ( bet Latvijā gan daudz ārstu nozīmē to progesteronu kad vajag un kad nevajag). Latvijā var nopirkt to cycle balance ovulācijai un cikla regulēšanai. Sastāvs līdzīgs tam, ko es pirku Krievijā . Bet es neesmu ārste, labāk tomēr vēl pie kāda laba ārsta pakonsultēties

Man iepriekšējā ciklā bija lidziga situācija. Nozīmēts dzert duphastonu ( 1tab dienā) no 16.-25. Cikl dienai, bet ovulācijas tests riktigi pozitivs bija tikai 16. Dienas vakarā, tajā dienā neiedzeru bet nākajā pa dienu gan... tajā ciklā grutnieciba neiestājās vai varetu but tapec ka duphastons tika pa ātru iedzerts?? Man shito ginekologe nekad nebija teikusi

Jana_07

MaminaE
OV notiek 6-24h ( varu kļūdīties ar precīzu sksitli) pēc pozitīva LH testa. Izskatās, ka Tev vajadzēja. vēl vienu dienu nogaidīt

Jā, nu vilšanās šim visam pasākumam ir pamatīga., šodien jūtos galīgi vīlusies, sajūta tik nomākta, itkā visu nakti būtu raudājusi. Gaidīšu vizīti pie Kociņa, kaut kā ticamība tagad vairāk būs viņam, nevis savai ginekoloģei..

Meitenes, a kas notiek pie Kociņa? Kaut kāda starpenes masāža?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419987