Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vajadzīgs rokas mikseris- padižojaties ar saviem labajiem!

Grietina1

Grietina1

Nu tā- aizrāvos ar rabarberu raušiem un nodedzināju savu10-gadīgo rokas mikseri; papētiju ibodes un baigi grūti izvelēties. Iesakiet lūdzu, ar kuriem cāļa saimnieces ir apmierinātas !

Bosch Styline MFQ4020. Nopirku pirms apm. 10 gadiem peec viiramaasas ieteikuma. Vinja bija kaadus 4 nopirkusi, izmeegjinaajusi un aizsuutiijusi atpakalj, jo nebija ar tiem apmierinaata. Shis bijis labs, tad nu es arii daudz neeksperimenteeju, nopirku un 100% labs.

MioMioMio

Kad pētīju, šķita, ka visi tie rokas, kas maksā līdz kādiem 40 eur, šķiet visai līdzīgi. Ko gan noteikti skatītos - lai ir vismaz 5 ātrumi, nevis kaut kādi 2-3, pēc tam izvēlējos pamatā pēc skata, jo vairumam īsti nesaistīja dizains.

To ātrumu amplitūdu tiešām izmantoju, mazie ātrumi labi, kad pilna bļoda ar pašķidru mīklu un stingri sakult nevajag, bet vajag sajaukt, nenošķaidot visu apkārt. Max ātrums atkal labi noder, kad ar to pašu pie pavlovām 10min vismaz jāmikserē.

Papildināts 13.06.2021 23:41:

Paņēmu šādu, Severin hm 3828, pirms kādiem 5+ gadiem. Manām vajadzībām kalpo labi, bet domāju, tāpat būtu ar gandrīz visiem citiem rokas mikseriem.

Severin HM 3828 alternatívy - Heureka.sk

kristel

Grietina1
Primārais - ņem ar maximāli lielākajiem watiem un tas arī principā ir viss, kas par šo ierīci jāzin. Ātrumi cik skatījos visiem ir vismaz pieci un tagad daudziem arī max - kad pogu it kā paspiežot uz atpakaļu darbojas max režīmā. Man tagad ir Bosch Styline.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

rabarbere

Savulaik meita nopirka Zelmer mikseri ar statīvu, bļodu un ko tik vēl ne. Pēc tam es arī novērtēju, cik ērti tomēr, ja mikseris nav jātur rokā. Kamēr kuļas, var meklēt nākamos produktus, ko bērt klāt, abas rokas brīvas.Uzpūtenim uzlieku mazāko ātrumu un izeju vispār no virtuves ārā - lai kuļas viens pats. . Štrunts par visiem uzgaļiem un ātrumiem, ka tik statīvs ir klāt. Bļodu gan labāk ar apaļu dibenu meklēt, citādi šajā (plakans dibens) vienu olu sakult grūti.

rabarbere
Manam virtuves kombainam ir apaljsh dibens, taapat vienu olu vai puspacinju saldaa kreejuma kvalitatiivi sakult ir neiespeejamaa misija. Bet dazhreiz ko taadu arii vajag. Tieshi taadiem meerkjiem tika pirkts mikseris. Jaamazgaa arii tikai slotinjas, nevis visi kombaina prichendaalji. Veel mums biezhi top vismaz 2 kuukas reizee ar vairaakiem paliigiem. Vienu miiklu taisam kombainaa, otru ar mikseri, iet aatraak.

Man liekas eerti uzputeni ar mikseri kult tajaa pashaa katlinjaa, kuraa vaariits.

Diez, autore jau izveeleejusies un nopirkusi?

Katram savs

Verena
vai puspacinju saldaa kreejuma
Saprotu, ka novirzāmies no tēmas , bet padalīšos, ka saldo krējumu ļoti labi var sakult ar kāta blenderi.

Jaamazgaa arii tikai slotinjas, nevis visi kombaina prichendaalji.
A kas tāds jāmazgā kombainam? Arī tikai slotiņas un bļoda. Bet bļoda ir jebkurā gadījumā.

Es ilgi sēdēju uz pirkstiem, bet ja jau sākās offtopiks - man rokas mikseris ir pilnīgi lieks. Vienīgais, kad varu iedomāties tāda noderību, ir totāls vietas trūkums. Ja galīgi nav kur glabāt pat vismazāko kombainu vai mikseri ar statīvu.

Papildināts 25.06.2021 09:03:

taapat vienu olu
Starp citu, man neizdodas atcerēties, ka būtu vajadzējis sakult vienu olu.

Babs

Man ir šis: https://www.dateks.lv/cenas/sulu-spiedes/677528-braun-multimix-5-hand-mixer-hm-5137wh-750w-smartmix-white

Man ļoti patīk funlcionalitāte (jo kāta blenderis un smalcināšanas trauks), jauda ir ļoti Ok. Vienīgais - pasmags, ka ilgi jātur rokā, nav ērti. Un, jā, man ir arī kombains, tāpēc ierīces tiek izmantotas pamīšus.

We all have two lives. The second one starts when we realize that we only have one

Katram savs
Man kādreiz vajag sakulta gan vienu olu, gan puspacinju krējuma. Par blenderi nezināju

Papildināts 27.06.2021 20:20:

Katrs meklē piemērotus rīkus tieši savām vajadzībām.

kristel

Man ir abi mikseri - gan ar statīvu, gan rokas. Abi noder. Rokas mikseri pārsvarā lietoju uzkuļot kartupeļu biezputru - uzvāru, saspaidu, pieleju pienu/sviestu un ar mikseri uzputoju turpat katlā. Vai to pašu kaut kādu fikso putukrējumu ja vajag.

Ir lietas kuras putoju tikai statīva mikserī.

Bet savukārt kāta blenderis gan visai maz tiek lietots, bet pārsvarā lietoju viņa detaļas - motora daļu un tādu mazo maļamo trauciņu. Man kaut kā ar kāta blenderi nesanāk ne biezzupa bez kunkuļiem, ne īsti kas. Apnīk viņu tur darbināt (jo poga visu laiku jātur ar pirkstu), liekas, ka paņem daudz laika un neiegūstu to ko vēlos.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18419999