Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vai vēl ir iespēja, ka būs pozitīvs?

Handana

Handana

Sveikas, dāmas!

Man ir virs 35. Tieši pirms 15 dienām, ja sanāca, tad sanāca (dienu zinu precīzi). Šodien MR kavējas jau 3. dienu, bet parasti kā pulkstenis 29. dienas. Nav nekādu pazīmju, ka tās varētu sākties- parasti dienu pirms tam sākās neliela tūska, vilka vēderu, arī krustos jau jutu, ka tūlīt jābūt.. Šodien izlēmu, ka jāveic tests, bet darīju to tikai četros vakarā. Negatīvs. Vai vēl par agru testam, vai var jau atmest domas par izdošanos? Gribētos dzirdēt, ka kādai arī agrīnā laikā tests neko neuzrāda.

Handana
Ja tiešām pirms 15 dienām, tad, man liekas, ka arī testam vajadzētu jau sen kā parādīt.. iesaku pamēģināt Facelles rozā testu, kuru var nopirkt Drogas. Tas man rādīja visātrāk.

Bet, ja gribi zināt uz 100 % točna, aizej nodot asins analīzes.

Handana

Fantastika
Paldies par viedokli. Šī būtu mana trešā grūtniecība un parasti HCG analīzes nodevu pēc pozitīva testa rezultāta, kas iepriekšējās reizes arī apstiprināja grūtniecību. Rīt no rīta testēšos vēlreiz.

sunny droplet

Fantastika
Ja tiešām pirms 15 dienām, tad, man liekas, ka arī testam vajadzētu jau sen kā parādīt..
Nav teikts. Ja neizsargāts dzimumakts bija pirms 15 dienām, bet ovulācija, teiksim, aizkavējusies un bija dažas dienas vēlāk, tad tests var vēl neparādīt. Bet, kā tur būs, to tikai laiks rādīs.

Alise Meja.

Adrians.

Daniels vienmēr mūsu sirdīs...

Handana

sunny droplet
Paldies, cerības vēl pavisam neatmetu

Handana kā Tev veicās? Uztaisīji vēl vienu testu?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420001