Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Katrs pats par sevi maksā

okenija

Kas gan tur tik mokošs? Nekādas mokas neatceros.

Papildināts 12.07.2021 18:12:

eseni

Pasadena4

eseni
Pag', es nesapratu - Tu pati vēlējies apmeklēt un pabeigt mūzikas skolu, vecāki to atbalstīja, un tagad Tu vēlies, lai viņi būtu Tevi piespieduši pamest to mūzikas skolu?

Labi, ka mani veda uz mūzikas skolu, nevis prigrammmesanas pulcinu, man tiešām negribētos programmēt. Nu kurienes radies tas priekšstats, ka visi dikti grib strādāt par programmētāju?

pelēkais nezvērs

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

Vispār jau sūdīga argumentācija.

Ja kāds aicina uz restorānu, tad maksā tas kas aicina. Jo restorāns dārga lieta un otram budzetā tam līdzekļi var būt nav paredzēti.

Sieviešu argumentācija vēl muļķīgāka. Vīrietis pierāda ka var samaksāt... šitā lieta nav jāpierāda. Tāpat skaidrs ka var.

Jābūt tā.

V. es aicinu tevi uz vakariņām restorānā.

S. ai nē... restorāns par dārgu. Ejam paņemsim rimi bageti.

V. Bageti jau vakar edu, gribu ēst restorānā un maksāju.

S. kādi restorāni. Man mājās vakardienas plovs. Uzsildīsim un būs labi.

V. tu ko! Pavisam?

S. ai nu labi. Nav problēmu arī restorānā. Tikai bez baltiem galdautiem.

pelēkais nezvērs

Jo restorāns dārga lieta un otram budzetā tam līdzekļi var būt nav paredzēti.

Nabaģēm nav ko randiņoties pa restorāniem. Bet nu tak gribas pašikot uz kāda vīrieša rēķina.. tas tik ļoti ceļ Pelnrušķes pašapziņu, saproties.. 
Tādām jāpietiek ar lētu kafejnīciņu.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

Pa tām nabaga muziķenēm:

arī biju muziķenes pacients. Man bija muzikālās dotības, bet - kaut kā viss sagrozījās, ka man tas sāka pa vidu ļoti nepatikt. Tagad ar pieaugušā cilvēka skatījumu es saprotu, kāpēc. Bet tur neko nevar darīt.Bet man ļoti patīk mūzika, patīk dziedāt, moš kādreiz jāatsāk dziedāt kādā korī Un bieži pati savam priekam spēlēju klavieres. Tā teikt, relaksējos.

Bet...es redzu, ka vienam manam bērnam ir izteikts talants, viņam patīk spēlēt klavieres un muziķene viņu paņēma atplestām rokām. Viņš nepārtraukti kaut ko dzied, taisa visādus mūzikas video...nu tač. Būtu grēka darbs, par spīti manām bērnu dienas traumām, nelaist viņu uz muziķeni. Patiks patiks, nepatiks nepatiks. Par sliktu, toč nebūs.

Vecāku uzdevums ir pēc iepējas radīt labvēlīgākus apstākļus, lai bērns varētu attīstīt savus talantus. Un vienalga, zēns vai meitene.

Un ja godīgi, tad diez vai kāds jau 7 gadu vecumā zina, par ko viņš vēlas kļūt. Skolā mācās mācīties, socializēties, pulciņos attīta vēl citas prasmes un talantus. Kad izaugs liels, pats sapratīs, kāda ir sapņu profesija vai sirdsdarbs.

Un vēl mazāk to zina vecāki

Gemma

Piekrītu tām, kas saka, ka nevajag savas traumas uz bērniem pārnest. Man riebās klavieres spēlēt, pārtraucu un aizgāju uz sportu, paldies vecākiem, ka atbalstīja. Bet mani bērni ar prieku pabeidza mūzikas skolas un tad, kad sports sāka traucēt, atmeta to. Katram savs.

Un manā gadījumā tieši privātskolotājas man tās klavieres lika nemīlēt. Taču arī tik, cik iemācījos, ir pašai vienmēr noderējis.

Papildināts 23.07.2021 20:26:

Un man ir arī milzu pateicība vecākiem, ka nelika neko principā pabeigt. Palīdzēja, ja vajadzēja, bet ļāva izmēģināt visdažādākos pulciņus. Katrā kaut ko derīgu iemācījos un atradu arī to, kas aizrāva uz ilgiem gadiem.

Susuriic
Es jau 7 gados skaidri zinājum kas vēlos būt. Man pat ir 1.klases sacerējums saglabāts. Un par to arī kļuvu. Tā, ka nav tā, ka bērni neko nezin un var viņus stiept uz visurieni kur tik nav slinkums.

Patricia L

Mani vecāki vispār nekur mani neveda Es pat nojaušu, ka šadi tādi talanti man bija, bet tā arī palika pirmsskolas līmenī.

Nezinu, cik nepatīkami tajā mūziķenē ir mācīties, bet ir taču forši zināt notis, izkopt muzikālo gaumi, zināt teoriju, spēt pie egles kaut ko noklimperēt. Nu man no malas tā liekas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420003