Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Katrs pats par sevi maksā

okenija

Redzeju

Fuj, reāli nevaru iedomāties normālu vīrieti, kam liktos ok, ja sieviete restorānā beigās kaut ko maksā...neatkarīgi no tā, vai tā ir sieva, draudzene. Kaut kas nepareizs tajā...kaut kāda zila auriņa.

Protams, kad ikdienā jau dzīvo kopā, tad skaidrs, ka sieviete, viena pati izskrienot uz veikalu, pati arī samaksā.

Es domāju, ka ir jānodala aplidošanas periods no laulības (vai kopdzīves). Aplidošanas laiks tāpēc ir un paliks aplidošanas laiks, kad vīrietis lenc savu sievieti un ievilina lamatās . Tātad - konfektes, šampis, kafejnīcas, izbraucieni uz dažādām skaistām vietām utml. Es pat nevaru iedomāties situāciju, kad mani uzaicinātu izbraucienā uz, piemēram, Kolku un paprasītu segt degvielas izmaksas vai pateiktu, lai pēc maltītes maksāju pati Nu esmu vecmodīga un klīriga, bet dievinu, ja sajūtu vīrieša uzmanību un rūpes, kad redzu, ka viņš cenšas, zidojas...Tā jau rodas tā gribēšana palikt kopā tieši ar šo vīrieti .

Laulībā parasti viss pats no sevis saliekas pa plauktiņiem. Galvenais, lai abas puses apmierinātas. Pat, ja katram savs plauktiņš ledusskapī, tad viss ok, kamēr pašiem tas patīk un liekas normāli

Redzeju
Ja to ierosina vīrietis, tad noteikti jocīgi, jo mums sabiedrībā ir pierasts, ka vīrietis maksā. Bet jau minēju, ka man ir svarīgi pašai maksāt kādreiz. Piemēram, mums ar vīru pirmais randiņš bija uz teātri, viņš aicina, viņam biļetes. Toties pēc izrādes, es uzreiz ieminos, ka teātris no tevis, kafija no manis. Gājām pasēdēt un turpināt iepazīties. Man tas ir svarīgi, lai vīrietim nav škrobe, ka viņš tērē naudu uz mani pieklājības pēc, ja nu es viņam tā uz visiem 100 nemaz nepatiku. Otrs - negribu justies nopirkta, ka kaut ko gaida no manis,jo redz restorānā rēķins pārāk liels.

Trešais - tas ir tikai godīgi maksāt abiem.

Ceturtais - sievietei ir jāvar uzturēt sevi un apmaksāt savas izklaides. Es varu uzaicināt vīrieti, kur gribu, ja varu par to maksāt. Ir muļķīgi kaut ko ierosināt, bet gribēt, lai viņš maksā. Un ir muļķīgi kaut ko neizdarit, tāpēc, ka ir muļķīgi ierosināt, bet nemaksāt.

Bet zinu, ka ir sievietes, kas pašas nepelna, bet toties var zāģēt veci, ka māja par mazu un ceļojums par tuvu.

Papildināts 13.06.2021 21:21:

AuraAura, neinteresētu mani vīrietis, kas nemāk, nevēlas aplidot, sagādāt patīkamus mirkļus, pārsteigumus, rūpes, kurš nav dāsns.

Bet viens otru neizslēdz, domā vīrietim nepatīk dažkārt sajusties lutinātam, parsteigtam un piedzīvot patīkamus mirkļus? Attiecībās jāiegulda abiem.

Papildināts 13.06.2021 21:23:

Katram savs
Mēs uz veikalu sen vairs neejam kopā, bet kad gājām, tad arī ļoti dažādi, grūti pat pateikt, kurš maksā, parasti piesakās abi un tas, kuram ir maisiņš, iet krāmēt preces, kamēr otrs norēķinās.

adatainis

Redzeju
18 gadu laulībā - ierēcu par komentāru, ka sieva nevar maksāt pēc fenšuja.

Kvalitatīvu vīrieti aplido sievietes. Un ne jau viena.

Jautājums jaunajiem, jūs veikala prežus pērkot uz pusēm maksājat? Vai ja sieviete lieto tabletes pretapaugļošanās tad ari jāmaksā uz pusēm?

Paskaties laimīgā uz savu termperatūru ,   pirms runā tālāk.

Redzeju

Jauna ēra
Es neticu dzimumu vienlīdzībai, jo...emmm...mēs esam dažādi dzimumi! Kāpēc, lai kāda vispār justos kaut ko parādā, ja vīrietis izmaksā vakariņas, kas tas par sviestu. Ja arī esmu jaunības maksimālismā kādreiz iespītējusies, ka maksāšu par sevi, tad vienmēr ļoti uzstājīgi un bez variantiem stiprais dzimums ir noraidījis šo jokaino domu.

Te daudzas saka, ka arī ikdienā ir vienlīdzīgi viss sadalīts. Nu nevajag... Nekad neticēšu, ka reāli vīrs iesaistās 50:50 mājas darbos, ēst gatavošanā, bērnu pieskaitīšanā no zīdaiņa pirmās dienas. Varbūt kādu arī iznēsā un dzemdē?

Tā tie ņuņņas arī top. Kas tad vīrietim paliek, ja ne tā mamuta nešana? Nu reāli? Jau visa pasaule sviestā sagājusi ar to vienlīdzību visās jomās, līdz absurdam.

Patricia L

Katram savs
Mēs reti ejam kopā uz veikalu

Kā jau te minēja, ka tas atkarīgs no ienākumiem. Nu tā kopumā ņemot es ar savu algu varu apmaksāt divu cilvēku pamatvajadzības, ieskaitot kredīta maksājumu. Tāpēc man nav principiāli, kad un cik man tiks iedota nauda. Ja man nekam citam nevajag, var arī nedot. Toties nedrīkst būt situācija, ka man nav normāls auto, saremontēts, ar pilnu bāku, riepām utt., tāpat salūzušas tehnikas vietā uzreiz jābūt jaunai, jāpērk man labas hobijlietas, hobijapģērbs. Tur arī salasās tā vienlīdzība.

Ko tieši maksā katrs par sevi? Savas lietas- apģērbu, apavus, auto-protams, katrs pērk sev pats, kas tad vēl?
Es perku savejam, un vins biezi vien man. Tiesi tik vienkarsi.

Papildināts 13.06.2021 21:35:

Nav nekad bijuši skopi vīrieši. Ar vīrieti dzīvojo kopā jābut labi, sūdīgi dzīvot sieviete var ari vina pati.

Paskaties laimīgā uz savu termperatūru ,   pirms runā tālāk.

Danica

Redzeju
Es neticu dzimumu vienlīdzībai, jo...emmm...mēs esam dažādi dzimumi!
Tas, ka mēs esam dažādi dzimumi jau neizslēdz dzimumu vienlīdzību. Nav jau jāsalīdzina tik tieši, līdz līmenim: ir krāniņš vai nav... Krāniņš nav zemeslodes virzītājspēks. Virzītājspēks ir partnerība.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420003