Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Katrs pats par sevi maksā

okenija

papildus personīgajiem bankas kontiem ir arī viens kopīgais ar maksājumu karti katram savu. tā kā ienākumi mums ir līdzīgi, katru mēnesi papildinam kontu par vienādu summu. jautājumi par to, kurš kur maksās, ir lieki. man ir pilnīgi vienalga, ko vīrs dara ar atlikušo naudu un cik viņam ir, un to pašu arī sagaidu no viņa, ka par manos privātajos tēriņos degunu lieki nebāzīs. dāvanas un pārsteigumi skaitās privātajos tēriņos un katrs pats izvēlas budžetu.

Papildināts 13.06.2021 21:39:

dāvanas saņemt ir patīkami, taču absolūti ne svarīgākais. visu, ko vēlos, arī pati varu nopirkt vai tam sakrāt

Tas, ka mēs esam dažādi dzimumi jau neizslēdz dzimumu vienlīdzību. N
Kamer sievietei bus menesreizes, jadzemde un janesa krusturi, nekada vienlidzba nebus vis.

Papildināts 13.06.2021 21:40:

Jautājums jaunajiem, jūs veikala prežus pērkot uz pusēm maksājat? Vai ja sieviete lieto tabletes pretapaugļošanās tad ari jāmaksā uz pusēm?
ceru uz so sagaidit atbildi.

Paskaties laimīgā uz savu termperatūru ,   pirms runā tālāk.

Redzeju
Neviens nav teicis, ka dzimumi ir vienlīdzīgi, pareizais vārds ir līdztiesīgi, bet tas galīgi neattiecas uz šo tēmu.

Redzeju
Tev sirdsapziņa atļauj, ka čalis, kuru tu 100% zini, ka otrreiz vairs nevēlies redzēt, izmaksā tev visu vakara programmu? Man nē, neesmu nekāda golddiggere, otra cilvēka izmantošana nav pieļaujama.

Nekad neticēšu, ka reāli vīrs iesaistās 50:50 mājas darbos, ēst gatavošanā, bērnu pieskaitīšanā no zīdaiņa pirmās dienas. Varbūt kādu arī iznēsā un dzemdē?

Laikam tava karma atspēlējas, jo tev reāli nav paveicies ar vīriešiem, ja viņa iesaistīšanās tev liekas tāds kosmoss

Viņš ceļ piebūvi, es rušinos pa dārzu, viņš paņem bērnus un ved mazgāt mašīnu, es mazgaju logus. Es vedu bērnu uz futbolu, viņš betonē pagalmu. Es lieku tīrās drēbes pa skapjiem, viņš brauc pēc suši. Vakarā abi atpūšamies, nekad nav tā, ka viens dara un otrs gulšņā. Nu, tas skaitās uz pusēm? Jā, dzemdībās visamz puse nopelnu bija viņa.

Danica

takataka
Kamer sievietei bus menesreizes, jadzemde un janesa krusturi, nekada vienlidzba nebus vis.
Un kas no tā visa sievietei liedz sasniegt tieši tādu pašu dzīves un panākumu līmeni kā vīrietim? ...laikam, krūšturis būs pie vainas, ja?

Nav runa par panakumiem. Par pilnigi ko citu.

Papildināts 13.06.2021 21:53:

Nekad neticēšu, ka reāli vīrs iesaistās 50:50 mājas darbos, ēst gatavošanā, bērnu pieskaitīšanā no zīdaiņa pirmās dienas. Varbūt kādu arī iznēsā un dzemdē?
Es ar visu daru majas. Gatavot patik, cepu ari kūkas. Manejais toc to nedaris. Tapat maju kartoju, nemos ar istabas augiem, veļu  es. Vinam majs darbu kurko salabot vai piem btint reti kad ir, to ari visu izdara. Un ja , visus maksajumus veic vins. Es piemetu partikai, saimniecibas precem. Ar pirno viru man bija tiesi tads pats modelis. Un ja vajag man kam papikds naudu, ari iedos. Tads nu mums erts pasiem modlis jau 20 it gadus.

takataka
Domā ar olām starp kājām ir baigi viegli dzīvot? man šķiet, ka reāli traucē

Domā ar olām starp kājām ir baigi viegli dzīvot? man šķiet, ka reāli traucē
Nez, vismaz nav menesreizes, un nav jadzemde.

Redzeju

Jauna ēra

Ja godīgi, es vienmēr uzreiz esmu sapratusi, ja man nepatīk vīrietis un visai ātri atvadījos, bez kino utt.... Bet nē, mani nemocītu sirdsapziņa. Viņš tāpēc ir vīrietis, nevis pokemons. Pokemonam vakara programmas izmaksāšana uzreiz nozīmētu, ka pretī ir golddigere, tas gan

Vīrs iesaistās, un kā vēl! Npeārdzīvo par mani Tikai nu būsim godīgas, nebetonē pagalmu viņi gadiem Jā, vīriešu lietas izdara. Jā, var arī ēst pagatavot, bērnus pieskatīt un māju iztīrīt. BET, nu nav tas 50:50! Nestāsti...

Pokemonam vakara programmas izmaksāšana uzreiz nozīmētu, ka pretī ir golddigere, tas gan
Precīzi!

pelēkais nezvērs

Manuprāt, vīrietim ir jāizrāda uzmanība un rūpes, lai savaldzinātu savu sievieti.

Manuprāt, sievietei vispirms jāpierāda, ka ir vīrieša uzmanības vērta.
Ar smuku purniņu vai pakaļas pagrozīšanu vien nepietiks, uz normālu vīrieti mūsu dienās tādi lēti triki vairs nenostrādā.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420003