Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Katrs pats par sevi maksā

okenija

Vinnny

Biežāk tomēr korelēs, tāpēc, ka savukārt arī paši sasniegumi dzīvē vai arī otrādi, to trūkums, arī daudzējādā ziņā izriet no cilvēka attieksmes pret citiem cilvēkiem.

Gan gan, protams. Īpatsvara man nav.
Manā rīcībā nav tādu izvērstu pētījumu un attiecīgi - pierādījumu. Ļoti bieži runāju no personīgās un tuvu personu pieredzes, savelkot kopsakarības.
(Nu, ar sasniegumiem nav viennozīmīgi - vēl vajag īsto laiku un vietu, bet tas ir te neiederošs stāsts, jo ārpus šīs tēmas.)

Optimists optimistiem optimists.

Paranoid

Ne gluži. Ir gadījumi, kur normāla, nelutināta sieviete nodibina attiecības ar nepiemērotu vīrieti, kurš viņu nenovērtē, neuzskata par vērtību. Izveidojas neveselīgas attiecibas, viņi izšķiras... dažreiz arī nē, velk līdz vecumam, jo sieviete pacietiga. Ir novērots, ka šķirtenis var saiet kopā ar pavisam citādu, it kā pat prastu, negantu un neglītāku meitieti, bet, lūk, viņam tā ir labāk.

Nu, jā, taisnība, bet no iespējas uzrauties uz švaku partneri nav pasargāts neviens, nav sieviete nekādā ziņā kaut kāda unikālajā situācijā.

Finlandization - the art of bowing to the East so carefully that it could not be considered mooning the West.

Vinnny
Šis tak pāris lapas atpakaļ atklātā tekstā uzrakstīja, ka atzīmē sev ar kuriem personāžiem nevajag privātu kontaktu

Reāls virtuālais virinātājs

Vinnny

kādas tiek uzaudzinātas un kādas arī pašas sevi dzīves gaitā izveido.
Šim piekrītu. Plus varbūt apkārtējās mikro/makro vides ietekme.

Papildināts 16.06.2021 18:46:

eseni
Šis tak pāris lapas atpakaļ atklātā tekstā uzrakstīja, ka atzīmē sev ar kuriem personāžiem nevajag privātu kontaktu.

Bet šis neatspēko to, ko Tev atbildēju uz Tavu komentāru.

Vinnny
Aaa tu šitā domāji Neesmu te diži daudzus vīriešus piefiksējusi. Gadās, protams, nenoteikti personāži, kas par sevi raksta reizēm sieviešu dzimtē, reizēm vīriešu dzimtē. Tad ir kundalini un tamlīdzīgie

Paranoid

eseni
Kas ir tās privilēģijas, ko esi te izmurgojis?

Es domāju, ka ja tev ir sarežģījumi safilmēt, kur tavos uzskatos parādās kaut kāda privilēģiju apziņa, tad īpaši arī nav vērts skaidrot. Drīzāk es gan ieteiktu tev uztrsaukties par to, kāpēc tevi tik ļoti mani uzskati trigero.

Pasarg Dievs no tādiem personāžiem dzīvajā!

Jā, tev šajā ziņā ir pilnīga taisnība, es ar rasistiem, seksistiem, homofobiem, un citām tev līdzīgām pašpriviliģēto ļautiņu kategorijām diez ko dzīvē neauklētos.

Šis tak pāris lapas atpakaļ atklātā tekstā uzrakstīja, ka atzīmē sev ar kuriem personāžiem nevajag privātu kontaktu Reāls virtuālais virinātājs.

Kā jau es minēju, dažām sievietēm piemītošajam priekšstatam par sava dzimuma īpašo statusu ir visai cieša, negatīva korelācija ar viņu vispārējo izglītību, inteliģences līmeni, profesionalitāti. Tavā gadījumā, kā izskatās, tas ir pat ļoti pamanāmi - lai kaut ko tādu izsecinātu, jābūt visai vājai lasītprasmei un ļoti emocionāli sakāpinātai, jeb citiem vārdiem sakot, slikti attīstītai informācijas analīzes prasmei.

Finlandization - the art of bowing to the East so carefully that it could not be considered mooning the West.

Vinnny

eseni, šitā gan.
Tad ir kundalini un tamlīdzīgie. Tos pat nav vērts lasīt, tur vēstījums ir viens.
Te kopumā noris saprātīga diskusija.

Tev daudz pāri nodarīts?
Gribi vakarā pamierināt?

Vinnny

Gribi vakarā pamierināt?
Paldies, bet nē. Man vakari aizņemti.

Vinnny
Piedod, netraucēšu vairs jūsu saprātīgo diskusiju.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420003