Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Katrs pats par sevi maksā

okenija

Naglaarviitni

Vīrietis jautā Dievam:
– Dievs, kāpēc pirms kāzām visas ir jaukas, mīļas meitenes, bet pēc kāzām pamazām kļūst par stervām?
– Tāpēc, ka meitenes radu es, bet sievas no meitenēm veidojat jūs!

Paldies, bet nē. Man vakari aizņemti
Tev paldies. Man piemēram galīgi neinteresē citu ciešanu esamība

Vinnny

Tāds dzelžaini loģisks komentārs, bet tas neizbrīna.

Optimists optimistiem optimists.

pelēkais nezvērs

Единственный мужчина, который не может жить без женщин, это гинеколог.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

Vīrietis jautā Dievam: – Dievs, kāpēc pirms kāzām visas ir jaukas, mīļas meitenes, bet pēc kāzām pamazām kļūst par stervām?
Dievs atbild: - Mazāk dzert vajag un salabo krānu.

magoņmaizīte Berta

Palasot uzbraucienus vīriešiem par nīkšanu sieviešu forumā, nevaru nepiezīmēt, ka pirmkārt, šis Ģimenes forums bez vīriešu dalības būtu stipri pliekans un nelasāms. Otrkārt, nīkšana forumā nenāk par labu nevienam, un man par kaunu jāsaka, ka neviena jēdzīga un veiksmīga sieviete, ko pazīstu, dzīvē, te nenīkst Vada laiku jēdzīgākās nodarbēs, tai skaitā arī tādās, kas ienes pašas pelnītu naudu Treškārt, ja kāds te nīkst, tad viņam arī ir savi iemesli to darīt, par kuriem citiem maza daļa un nav tur ko fatazēt un projicēt.

Lusesita

Par ko ta Bertai mīnusi sasperti? Tak normāli, prātīgi pateica. Vīriešiem forumā jābūt. Kā tad bez viņiem.

Sanāk, sievietes uzurpējušas Ģimenes portālu... Ģimene = sievietes. Bez večiem. Nu skaidrs. Kā gan savādāk.

Sievietes ir atoma kodols, bērni elektroni, vīrieši brīvie elektroni no ģimenes uz ģimeni.

magoņmaizīte Berta

Par ko ta Bertai mīnusi sasperti?

Viens no iemesliem varētu būt, ka mans teksts pārprotams - tagad pārlasot, ievēroju. neviena jēdzīga un veiksmīga sieviete, ko pazīstu, dzīvē, te nenīkst - var saprast tā, ka te nīkst tās, ko dzīvē pazīstu kā nejēdzīgas neveiksminieces Tā nu tas galīgi nebija domāts, No reālās dzīves personāžiem es te vispār nevienu nezinu. Domāts bija tā, ka foršās sievietes, ko pazīstu dzīvē, nenīkst forumos, gluži tāpat kā mistiski foršie Cāleņu vīri. Ārpus Cāļa ir lielākā daļa populācijas un paldies Dievam, ka tā

A kurš (kura) te uzturas, tas var būt veiksmīgs vai ne, galvenais, lai patīkams komunikācijā, ja reiz te atnācis, un neregulē citus, ko viņiem rakstīt un domāt.

pelēkais nezvērs

"Cālī" toni uzdod tās, kuras pašas, tāpat kā viņu vīri, pelna pāris štukas mēnesī. Pārējām - "cāļa" nabaģēm un neveiksminiecēm atliek vienīgi pastāvēt pie ratiem un viņas apbrīnot.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420003