Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ceļojums uz Turciju

Simba88

Labdien visiem! Es atvainojos, ja šāda tēma jau bijusi (nepārbaudīju). Mūsu ģimenei paredzēts ceļojums uz Turciju 03.10.2021. Gribētos dzirdēt reālu atsauksmi par ieceļošanu/izceļošanu no Turcijas saistībā ar Covid 19 drošības pasākumiem. Mēs ar vīru esam vakcinēti. Dēlam šovasar paliks 12 gadi. Vēl nav vakcinēts un pagaidām nezinu, vai vakcinēt. Mazajam oktobrī būs pilni 5 gadi. Lasu Vanilla travel u.c. info, ka testē tikai no 6 gadu vecuma? Vai tā ir? Lasu un esmu nelielā nesaprašanā. Pie atvieglojumiem minēti dažādu profesiju pārstāvji un tie, kas jau izslimojuši un var uzrādīt dokumentu, bet kā ir ar tiem, kuri ir izgājuši pilnu vakcinācijas ciklu? Labprāt dzirdētu reālu stāstu: kā izceļojāt no LV, kas bija ieceļojot Turcijā (lidostā, viesnīcā), kas notiek, kad izceļo no Turcijas. Jo vairāk info, jo labāk

Inese84

Te zemāk ir lapa par Turciju, es sīkāk varēšu pastāstīt jūlijā beigās, kad atgriezīšos no ceļojuma ar 6-gadnieku, 14-gadnieku un 16-gadnieci.Paši arī esam vakcinēti. Bērni nē un arī neplānoju vakcinēt. Šobrīd saprotu, ka sešgadniekam vajag testu uz Turciju, atpakaļ nē, jo Latvijā prasa testu no 11 gadiem. Tiem, kas izgājuši pilnu vakcinācijas ciklu, ir jāieiet covidpass un sekojot instruktāžām var tikt pie savas vakcinācijas pases.

Papildināts 13.06.2021 22:24:

https://calis.delfi.lv/forums/tema/18396891-turcija-2020-atsauksmes-komentari/

Par sieviešu loģiku vismaz runā. Par vīriešu loģiku vispār nekas nav dzirdēts!

http://lb1m.lilypie.com/sUB2p3.png

Inese84
Paldies par info! Ceru, ka padalīsies ar papildus info pēc ceļojuma. Gaidīšu. Vari uzrakstīt man PM

Mana paziņa tikko atlidoja no Turcijas. Atpakaļ lidojot dabūja testu taisīt Turcijā, pirms kāpšanas lidmašìnā un Latvijā uzreiz pēc izkāpšanas. Katrs tests pāri pa 20 eiro. Viņa nav vakcinējusies.

Simba88
100 un 1 reizi vel mainīsies ieceļošanas/izceļošanas noteikumi lidz oktobrim.

Nesen ziņās tūroperators stāstīja, ka stundu laikā vairākas reizes Turcijai noteikumi izmainās... un dabū visu lidmašīnu informēt vairākkārtīgi par jaunām prasībām.

Magnee123

eseni
Jā, mūs arī par šo brīdināja, ka jābūt gataviem uz visadam fiksajam izmaiņām, lidojam nākamnedēļ.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420005