Vasaras sega

Acers

Slēdza Acers: "Tēma izsmelta".
Acers

Ir ziemas sega-vilnas ar kokvilnas audumu apkārt. Viss super-labi silda, bet vasarai (un sola tropiskās naktis ) par siltu, karstu.

Tad nu meklēju vasaras segu (200x200), ko tauta var ieteikt? Ir bijusi poliestera no Jyska-nenormāli svīdu, no no no . Ir viena sega (laikam kokvilnas-vecāku dota, bet izmērs 140X200 un par mazu (pierasts pie lielas segas). Gòglejot izmet Dormeo piedāvājumu-ir kādam pieredze?


Ugnii

Acers
Dormeo man patīk. Sevišķi tie varianti, kur sāpīgākais ar kniedēm divas daļas - var gan kā plāno, gan kā biezo, bet galvenais labsajūtai karstā naktī ir satīna gultas veļa, forša, gluda. Zīda varētu būt arī forši no šī viedokļa.

Papildināts 13.06.2021 23:53:

Tak, sapogājas, nevis *sāpīgākais - kur man tik depresīvs kolektors

krokus

Acers
Iegooglejot atradu sho: http://www.kameja.lv/Flane%C4%BCa-segas-1289

nav nemazako zinju vai eveikals reals vai feiks vai bankrotejis.

magnolija11

Ir no ikea visplānākā


Derpine

Ak Jezus... nu tak apsedzies ar kokvilnas vai ziida segu paarvalku vai tada pasha materiala palagu. Pie kajam pa nakti noliec vieglu sedzinu - ja nu tomer pa veesu un gribas mazliet kartigak apsegties.

Tieši Derpines risinājumu arī gribēju ieteikt. Vienkārši aiz slinkuma iepriekšējās naktis cīnījos ar segu, vakar mainīju gultasveļu un segas pārvalku atstāju tukšu. Ideāli!

No bērnības vasarās guļu ar palagu/konvertu. Turot sasniedzamā attaluma segu parasto.

Aloja

Pāces vilnas fabrikai ir arī vienas vilnas kārtas segas. Tās diezgan labi regulē siltumu un vēsumu, un tajās vasarā nav karsti. Vēsajam laikam ir 2 un 3 kārtu vilnas segas.

Mums ziemai ir yusk biezā dūnu sega, vasarai arī dūnu/ spalvu pildījums, bet ļoti, ļoti plāna, praktiski caurspīdīga. Pirkta gan sen, nez vai tādas vēl ir. Katrā ziņā nemaz nav karsti.


Acers

Derpine
Nu foršs ieteikums, tam, kas meklē segu-apsegties ar vieglu segu . Ar konvertu lietainās dienās pa vēsu

Papildināts 14.06.2021 09:27:

Paldies tiem. kas atbildēja pēc būtības

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18420013