Vasaras sega

Acers

Slēdza Acers: "Tēma izsmelta".
Acers

Paldies par diskusiju-pasūtīju flaneļa segu no Kamejas. Priekšrocība, salīdzinot ar dūnu/spalvu segām-šo var mazgāt.

Mikaa

Man plānās segas ir no Klipan Saule, tīra kokvilna, ļoti labas. Jau šobrīd esam pārgājuši uz "vasaras segām".

sakii

Mežrozē esmu redzējusi kokvilnas segas, tādas, kā ierasts zīdainīšiem lietot, tikai lielas. Vasaras variantam ideālas. nemaksāja dārgi, ap 20-30 euro

Laila
Jēziņ. Agroplēves sega!! Izklausās pēc drūmas sintētikas.

Papildināts 14.06.2021 21:12:

Man ir dažas segas no klipan, pasenas jau, tīra vilna. Bija nosauktas par pledu(ir pat bārkstis- bet pārvalkā netraucē), lielas, nezinu vai tādas vēl ražo. Tās lietoju vasarā, man vajag to segas sajūtu, pārvalks viens pats nav tik smags.

Papildināts 14.06.2021 21:14:

Acers
Dūnu segu mazgāju, Kpc nevar mazgāt?

Kukazhaa

Man ir lielaaaaa 210x240 ljoti plaana duunu Sega no ikea. Mieriigi veshenee var mazgaat. Ziemaa sedzu veel vienu biezo uz kaajaam. Bet man vienmeer ir karsti...

Acers

Likās, ka dūnu nevar mazgāt, jo viss saveļas. Nu re-tgd uzzinu, ka var

Jau dabūju no Kamejas (izrādās, ka veikalos ir arī segas un pledi (arī lielie izmēri). Manā pilsētā tieši ir viens Kameja veikals. Pasūtīju internetā un veikals zvanīja, ka varu iet pakaļ.). izmēģināju un ir tieši tas, ko meklēju

Katram savs

Vai kāds ir lietojis segu ar zīda pildījumu? Atradu kamejā: http://kameja.lv/Segas-1384. 60% zīda, 40 % poliesters.

Vai varētu būt piemērota vasarai mēreni salīgam cilvēkam?

Man patīk mīkstas un pufīgas segas, tāpēc flaneļa ne visai gribu. (Bet paldies par kamejas veikalu, tieši nesen iedomājos, vai vēl var nopirkt flaneļa segas kā bērnībā.)

Papildināts 15.06.2021 07:40:

Acers
Likās, ka dūnu nevar mazgāt, jo viss saveļas. Nu re-tgd uzzinu, ka var
Zinu, ka var žāvētājā izšāvēt, lai ir atkal pufīgs, bet ja žāvētāja nav? Tiešām nepaliek viss savēlies klucī?

1. Dari tikai to, ko gribi. 2. Nedari to, ko negribas darīt. 3. Uzreiz saki par to, kas nepatīk. (Bet tikai vienu reizi.) 4. Neatbildi, kad nejautā. 5. Atbildi tikai uz jautājumu. 6. Skaidrojot attiecības, runā tikai par sevi. (C) М. Лабковский

Katram savs
Lietoju, patīk. Ir pasmaga, karsti nav. Šķiet, ka nav arī auksti, vienkārši ziemā nomainu pret pufīgāku sintētisko.

lielaiskartupelis

Mana vasaras sega ir tukšs segas pārvalks izmaksas nulle.

Acers

lielaiskartupelis
Bez pārvalka būtu pavisam bezmaksas -ne pārvalks jāperk, ne jāmazgā

Jūs nevarat rakstīt šajā tēmā, jo tā ir slēgta.
18420013