Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Endometrīts (dzemdes gļotādas iekaisums)

Stinaxx

Stinaxx

Meitenes, lūdzu pēc padoma!

Man pēc misseda bija abrāzija. Pēc 5 mēnešiem ginekologs man uztaisīja histoloģiju, lai paskatītos dzemdes gļotādu un atklājās endometrīts (dzemdes gļotādas iekaisums). Tā ir ļoti bieža parādība pēc augļa tīrīšanas (abrāzijas), jo dzemdes kakls tiek atvērts mehāniski un pa viņu dzemdes dobumā var iekļūt nevēlamās baktērijas. Diemžēl USG to nevar diagnosticēt un tāpēc bija jāveic dziļāka pārbaude (histoloģija). Ar šādu dzmedi grūtniecība nevar iestāties/progresēt.

Meitenes vai te kāda ir ārstējusi endometrītu (dzemdes gļotādas iekaisumu)??

Cik ātrā laikā viņu izārstējāt??

Man dr. izrakstīja tikai antibiotikas DALACIN 300 uz 8 dienām (1tabl no rīta un 1 tabl vakarā). Bet meklējot info redzu, ka daudzviet ārstēšanu papildina ar svecītēm. Un antibiotiku kursu vismaz 10-14 dienas, nevis 8 kā man.

Kura grūtniecības nedēļa Tev bija? Kāpēc Tev veica augļa tīrīšanu, nevis dabīgā ceļā? Iespējams, ka Tev bija vairāk nedēļas. Man pirms mēneša bija MA

Stinaxx

Zakits
9w. Tā bija mana izvēle, jo grūtniecība iestājās pateicoties IVF un lietojot daudz progesterona auglim ir tendence ļoti stipri piestiprināties. Man pat ar vienu tīrīšanu bija par maz un pēc mēneša nācās iet atkārtoti uz abrāziju, jo horija audi vēl bija palikuši dzemdē

Jūtu līdzi! Es esmu jau visu izsāpējusi un atlaidusi

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420015