Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Ceļot pa eiropu šobrīd ar auto un bērniem arī :)

Atomic

lauvux

pece
paldies!

Vēl, par Vāciju - vai bērnam, kuram nav tās 14 dienas, ir jāsēž karantīnā? Lasīju, bet līdz galam nesapratu.

Un, ar rītdienu Eiropā būs tie vienotie noteikumi?

Un, ar rītdienu Eiropā būs tie vienotie noteikumi?
Nebūs. Ieviešanu atlika uz 1.jūliju ar pērejas periodu, kuram vajag līdz 20.augustam + tāpat katra valsts "ja epidemeloģiskā situācija liek" var izpildīties kā vēlas.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

lauvux
Tam, kuram nav 14 dienas, lidojot uz DE vajag testu, bet nav jāsēž karantīnā, ja lejuplādē testu tajà ieceļošanas reģistrācijà.

Papildināts 14.06.2021 13:26:

Lidojot atpakaļ testu vajag visiem. Kā pece saka, nekas pagaidàm nemainās. Pašizolācija nav jaievēro, ja ir tās 14 dn pagàjušas

Papildināts 14.06.2021 13:31:

Vācijas lapās nekur neatrodu par to vakcinēšanās kodu. T.i. visur raksta, ka vajag potēšanas pierādijumu angļu, vācu , spàņu vai vēl kāda tur valoda derīga. Iespējams jau, ka no 1.jūlija būs Vācija gatava nolasīt tos QR, bet neticu. Tā ka jāseko līdzi info un varbūt būs jābūt gatavam atpakaļ lidojot Vācijas lidostā uzrādīt vakcinēšanās apstiprinājumu lasāmā formà.

lauvux

Paldies!

Paceļu tēmu, varbūt kādam jau ir praktiska pieredze ar jaunajiem vakcinācijas sertifikātiem ārpus LV - viss OK, nebija problēmas?

Un kā plānojat visu jauno sagatavošanos nepotētajiem - sanāk, ka bērnam vajag testu īsi pirms izbraukšanas, kā ir tagad vasarā, kad daudzi sāk ceļot - vai viegli atrast vietu un brīvu laiku (siekalu testam), vai arī baigi laicīgi jāpiesakās. Cik ātri sagatavo rezultātus, nekavē tā, ka viss plānotais pa vējam?

Varbūt drošāk ir tajos pašapkalpošanās punktos, bet nekur nevaru atrast info, cik ātri ir rezultāti un vai viegli tos dabūt angliski.

Cucamonga

Li
Tos sertifikātus neviens nebaudīja. Nebija kam. Brauc kur vēlies. Robežas tukšas... kā visus iepriekšējos gadus 10. Uz Lietuvu, Poliju, Slovākiju... neviena nav...

Papildināts 04.07.2021 16:29:

Testu taisīju sestdien pusdienlaika, atbilde bija sestdien vakarā. CL

Papildināts 04.07.2021 16:29:

Pieteicu internetā.

He-he-he

Cucamonga
Paldies, laikam jau drošāk ir kādas 24h iepriekš taisīt, man gan stāstīja, ka vienā no testēšanas vietām garantēti rezultāti (parasti, protams, ātrăk) esot pēc 48h.

Cucamonga

Li
Tad rekoemendēju CL. Ātri un bez aizķeršanās. Ja vajag poļu valodā tukojumu - aizsūtīsu epastā.

Papildināts 06.07.2021 08:45:

Palūgsi, lai uzliek zieķeli turpat laboratorijā

He-he-he

Paldies, bet ko tur ņemties ar tulkošanu, lasīju, ka vajag tikai pabrīdināt un tad dod uzreiz angliski. Un Polijas info saitā rakstīts, ka derot arī angliski.

Cucamonga

Li
ha. Par samaksu jā. Varbūt tagad arī bezmaksas. Bet es nemaz tādu nejautāju. Teicu - man lūdzu testu, pie speciālista vizītei, iztulkot bija 10-15 min jautājums.

Papildināts 06.07.2021 09:15:

zīmogu uzliku savu, pat parakstījos.

Es vienkārši esmu beiKta no šitās laika iezīmes.... bet neko. 90-os tāpat bija vairāk papīru...

He-he-he

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420019