Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bērnu pavadiņas

Balta_kalla

Balta_kalla

Sveiki! Jā vai nē bērnu pavadiņām?


Linciic

Balta_kalla
Priekš kam?

Papildināts 14.06.2021 09:40:

Nē. Neredzu vajadzību. Ir cieņpilnāki risinajumi doties laukā, lai visiem ok.

Balta_kalla

Man pirmais. Esmu nejēga šajās lietās. Pērku bērnam manēžu un skatos- pavadiņa kā mugursomiņa. Varbūt vajag...

Linciic

Balta_kalla
Manēžai arī pielietojumu neredzu. Ja nu ļoti specifiskos apstākļos, kur nav droši bērnu uz grīdas likt. Bet ne jau ikdienai.


Mums tāda ir - forša mugursomiņa, lietojam joprojām, pavadiņu noņēmām nelietojām. Ir kaut kāds vecums, kad grūti piedabūt bērnu iet kur vajag, bet tur jau pavadiņa nelīdz.

kallisto

Vienu bērniņu var optimāli nomenedžēt arī bez pavadiņas lielākoties, bet pie diviem un vairāk var noderēt atkarībā no bērnu vecuma starpības, temperamenta un apstākļiem. Noteikti nesteigtos ar šādu pirkumu

Kokopelli

Mums šādu mugursomiņu ar pavadiņu uzdāvināja radi. Ar pavadošu komentāru, lai mēs varētu tipa savākt savu sīko. Somiņu pašu izmantojām, bet pavadiņu ne reizi. Diemžēl nezinu, kā ir, kad ir vairāki mazi bērni ar mazu vecuma starpību, bet šaubos, ka pat tad es tādu izmantotu. Ja redzētu kādu lietojam, gan jau pabrīnītos, bet nenosodītu. Taču savam bērnam nevēlējos ko tādu lietot. Jo vienu bērnu pavisam noteikti var savākt pats pieaugušais. Bez tam, ko tā pavadiņa dos? Tāpat ies, kur gribēs. Un ko tad - ļaut nostiepties saitei vai teikt - blakus!! Pie kājas! ? Jā, aiz rokas raustīs, ja nebūs saite, bet tas ir kontakts ar bērnu. Esam sadevušies rokās. Tas tā mīļi liekās. Un, ja sāk ecēties, tad vnk ņem opiņā un bužini, mīļo un citādi pierunā, lai klausa un neiet, kur neļauj. Vai nes mājās, ja nevaldāms paliek. Bet saitē vilkt, iet? Tas varbūt tiešām tām, kurām vairāki mazie ar mazu vecuma starpību. Bet, ja bērninš viens, tad liekas, ka tas ir kādai, kurai vnk gribas iet un founā lūrēt vai bakstīt to, nevis skatīties, kur iet mazais.

Arī par manēžiņu piekrītu, ka tas nav ikdienas risinājums. Manēžiņu drīzāk kā atvieglojums, kad aizbrauc ciemos un tad uzslej to, lai nav jāskrien un jāglābj namatēvu īpašums, porcelāna figūru komplektiņi zemajos plauktos, utt. Savas mājas jau tomēr pielāgo tā, lai mazulim būtu droša vide pārvietoties visur, vai arī vnk tur, kur ko nevar pamainīt, vecāki tomēr pieskata.

Linciic

Kad ir bērni ar mazu starpību vai neklausīgs staigātājs, tad izvēlas staigat tur, kur bērna iešana nav jāierobežo (piemēram, parks). Pa ietvēm pārvietojas ratos. Ja bērna negrib iet, kur tu gribi, tad pavadiņa nelīdzēs. Negribētajs jau pie rokas ari drīzāk tiltiņā nostāsies nekā ies, kur negrib.

MazaisMurmulis

Nu nu... bērni vai zin dažādi mēdz būt, un līdz tam parkam/mežam ir jātiek. Neiet runa par to ka negrib iet, bet par impulsīviem skrienošiem 1-gadniekiem, kas ieraugot kaķi otrā ielas pusē neredz un nedzird neko. Ratos? Lieli cilvēki ( lasīt 1- gadnieki) ratos nesēž, ir gana attapīgi lai atsprādzētos, tiltiņš un sirēna tāda, ka glăbšanas dienests jâsauc. Ja drošībai vajag mugursomu, rokassprādzi utt - tad vajag. Un turēt pie rokas visu laiku arī nav risinājums - sačakarē muguru ( pieaugušajam).


Balta_kalla

Liels paldies par padomiem, meitenes! Es laikam sliecos nopirkt to mugursomu- pavadu. Ja kas, būs puikam pirmā mugursoma. Abi ar vīru esam "braukātāji- ekskursanti", un tā somiņa izskatās jauki.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420021