Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bērnu pavadiņas

Balta_kalla

Nu mugursomu - pavadiņu, nē, bet es biju nopirkusi tādu kā divas aproces man ap roku un meitai, un tāds sparālveida striķis pa vidam. Ne jau, lai piedabūtu, ka bērns iet kur es gribu, bet drīzāk, lai piedabūtu, ka viņa neiet, kur nevajag. Pirms tam bija pāris epizodes, kad veikalā vnk dabūju atstāt pirkumus pie kases un jozt laukā pa durvīm, jo kamēr es maksāju, mēģinu ko sakrāmēt somā, bērns jau ir uz ielas. Vienreiz pat karti terminālī atstāju, jo turpat gar vaikala priekšu brauc auto.
Tad nu uzliku mums abām tādu uz rokām brīžos, kad bail, ka bērns var kaut kur nozaudēties - arī kad bijām kādā koncertā. Jo pie rokas neies. Plus arī ne vienmēr tās rokas ir brīvas, ja vajag menedžēt ratus, mugursomu, maksāt kaut kur kaut ko - tas ir viens mirklis, kā bērns kādā cilvēku barā ir pazudis.Ja kaut kādā brīdī sāka protestēt, tā arī skaidroju, ka tad, kad varēsim normāli sarunāt, ka Tu gaidi tad, kad vajag kko pagaidīt, un nemūc prom, tad arī varēsim nelikt, bet es negribu, ka kaut kur aizskrien, pazūdi un kaut kas notiek.
Nu un, protams, paauga lielāka un pietika jau ar skaidrojošo darbu. Vnk ir tāds vecums ~zem /virs 2 gadi, kad tā skaidrošana pa vienu ausi iekšā, pa otru ārā. Attiecīgi paskaidrot vajag, bet, ja tiešām nav otra cilvēka, kas palīdz un to bērnu visu laiku pie rokas tur, labāk, ka ir tāda pavadiņa.

Conejito

Jā, es piekrītu, ka, ja ir vairāki bērni ar mazu starpību, un obligāti ir kur jāiet viena pieaugušā pavadībā, tad variants šāds var būt labākais. Noteikti labāk par to, kas var atgadīties.

Bet vienam bērnam, kuram pieaugušaia var veltīt visu uzmanību - neredzu vajadzību.

Conejito

Un es arī ar pavadiņu nekur viena pati ar abām savām špidrilkām neiešu, kamēr vismaz viena nebūs saprātīgā vecumā.

MazaisMurmulis

Traki, ka mamma netiek galā ar viengadīgu mazuli un tāpēc viņš ir jāpiesien. Kas vēl vēlāk būs?

Pavadiņām NĒ! Izskatās pēc suņu staidzināšanas.

Naglaarviitni

Nezinu, kā ar konkrēto mugursomu un pavadiņu, varbūt ērti, jauki un smalki (kaut gan uzskatu, ka ar VIENU bērnu (un man bija nesavācamais bērns!) var mierīgi tikt galā arī pie kases un citur, kur roku pietrūkst). Bet man savulaki atdeva ko līdzīgu - ap pleciem siksniņas kā mugursomai, bet bez pašas somas. Pat smalks imports no Vācijas.

Joka pēc pamēģināju mājās.

Tikai viena problēma - bērna smaguma centrs. Pat pie paša augstākā regulējuma, kad siksniņa bija visaugstāk, tas bērns, ieskrējies "iešu, kur gribu", pamanījās zaudēt līdzsvaru un krist, un, automātiski cenšoties viņu noturēt, - kājas gaisā un galva lejā. Man ir laba reakcija, es to bērnu paspēju savākt, un viņš nesasita galvu pret grīdu, bet es ar to pavadiņu piesēju pujenes, lai neizgāžas uz taciņas. Otrreiz nemēģināju.

Resnā Žurka

Pavadiņa (drīzāk iemauktiņi) ir ērta, ja ar mazu staigātāju jāiepērkas - tad var uz mirkli novērst acis, kamēr samaksā, bet sīkais nekur nepazūd. Tāpat tas ir ērtāk un abu mugurām draudzīgāk kā vest pie rokas. Tāpat ērti, kas staigātājs vēl nestabils, bet ārā dubļu sezona - var noķert, pirms dubļos piezemējas. Bet - ne katram bērnam sakrīt tās sezonas un intereses, gadās arī tādi, kas nekur patstāvīgi netaisās doties, bet turas cieši blakus. Es arī ne visiem izmantoju.

Papildināts 15.06.2021 20:53:

Īsāk sakot - lietošanā noderēja ap gada vecumu, kad nē vēl nav stabila vērtība, bet ir vēlēšanās staigāt savām kājām un visu redzēt, ko gribas. Vīrs pats sašuva, jo izrādījās, ka nopirktā versija ir vasaras variants un uz ziemas jakas nederēja. Konstrukcija lente zem padusēm ap rumpi, ko nostiprina ar lencēm, aizmugurē papildus lente - rokturis.

Mums pašiem nav un arī nevajag, bet nenosodu tos vecakus, kas lieto, jo draudzenei ir bērni ar mazu vecuma starpību, no kuriem viens tāds, kas vnk sekundē pagriežas un jož, kur kājas nes. Kamēr vienam notīra degunu, otrs jau gabalā. Šajā gadījumā tas pat nav vecāku komforta jautājums, bet bērna drošība. Tā kā bērni dažādi, vecāki/aukles dažādas. Daudz jau ari atkarīgs, cik cieņpilni pielieto. Tām, kas nosoda- tad jau arī ķivere tā kā tādam bruņurupucim māja? ja mērķis cēls (bērna drošība), tad kāda starpība kā izskatās kādam no malas?

Man piemēram, braucot pie stūres DRAUSMĪGI besī, ka blakussēdētājs komentē "nu te jau varēja paspēt" utt. Sviests. Ja šoferis saprot, ka viņam konkrētā situācija ir nedroša, tad rīkojas tā kā viņš redz situāciju, nevis kā kāds no malas. Līdzīgi ar to saitīti. Ja vecāks sava vai bērna dēļ saprot, ka bez saitītes mazais var noklīst, tad saitīti lieto un pofig, ko citi domā vai saka. Savukārt ja saitīti vajag, lai skrollētu draudzeņu īsiņas, tad gad sviests. Bet varbūt saitīti vajag, lai skollētu epastu un apvienotu darbu ar bērna pieskatīšanu, lai pabarotu ģimeni? Situācijas dažnedažādas. Varu ieteikt tikai vadīties peec savām, ne citu sajūtām

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420021