Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Covid vakcīnas blakusparādības

misselizabete

Sveikas!

Vai te ir kāda, kura ir vakcinējusies pret Covid grūtniecības laikā un varētu padalīties ar sajūtām/blakusparādībām pēc potes saņemšanas? Kādā grūtniecības termiņā vakcinējāties?


Vakcinējos ar Pfizer 22.grūtniecības nedēļā. Pēc pirmās potes, pēc kādām 2-3 stundām jutos miegaināka un vakarā, nākamajā dienā sāpēja roka. Otrā pote būs šonedēļ.

rudeniigaa

Sveika! Pēc pirmās Pfizer potes (27.nedēļa) sāpēja roka, bija temperatūra - 37,2, nogurums. Pēc otrās - (30. nedēļa) - tikai mazliet sāpēja roka pirmajā vakarā un tas arī viss.

Stirnens

Sveika! Pēc pirmās Pfizer potes 17 nedēļās sāpēja roka un nekas cits- šķita, ka pat enerģijas kļuvis vairāk! Otro poti gaidu!


Pfizer 38. nedēļā izpotēju otro devu, nebija nekdu blakusparādību vispār, tikai roka smeldza vienu dienu, tad pārgāja.

Momos

Vakcinējos ar Pfizer. 1.deva 31.nedēļā, 2. attiecīgi 34.nedēļā. Pēc abām sajūtas identiskas: dažas stundas pēc saņemšanas sāka sāpēt roka, bija grūti pacelt uz augšu, un sāpīga aptuveni diennakti. Tas arī viss. Ne vājumu, ne temp., ne galvassāpju.

ennissa

Vakcinējos ar Pfizer. Pirmā pote 21. nedēlā - sāpēja tikai roka 2 dienas. Otrā pote 24.nedēlā - nebija nekādu blakusparādības. Arī roka nesāpēja pēc otrās potes

gaura

pirmais Pfizer 35ned, otrais 38ned. pēc abām dienu - divas smeldza roka, un tas arī viss.

Pirmā vakcīnas deva 17w 3 d, otrā 20w 3 d. Vakcīna - comirnaty ( Pfizer). Nekādu blakusparādību nebija ne pēc vienas no tām, izņemot, vienu dienu pēc katras potes sāpēja plecs dūriena vietā.


Jasmiins

Pirma pfizer pote 24 pilnas nedelas otra 27. pirmaja reize sapeja sapeja plecs duriena vieta, otraja otraja reize to duriena vietu knapi jut. Nekadu citu blakusparadibu.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420031