Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Līvas grupa

Osinja

Sveiki! Vai kādam ir reāla pieredze par Līvas grupas mājām? Visas iepriekšējās diskusijas esmu izlasījusi, un tur vairāk par info "putiks ir slikts" neatrodu. Interesē, kas tieši praktiski ir slikti un kà tas atšķirās no citām koka karkasa mājām. Krājas mitrums? Nav, ko elpot?

TrakaAnna

Nezinu, kā citiem, bet mūsu draugiem ir viena no pirmajām kompaktajām mājām. Nesūdzas. Cik zinu, ka tepat Cālī ir vesels bars ar īpašniecēm, domāju, ka atsauksies.

Šobrīd mana māsa plāno būvēties, lielākais mīnuss ir garā rinda Visticamāk, ka tomēr gaidīs savu māju, nu jau divus gadus.

It`s a Mad Mad Mad Mad World

Pie šī brīža cenām, silti iesaku likt sarēķinās 2 variantus, vienu ar putupolistirolu, otru ar akmens vati. Abi vienā cenā. Akmens vate elpo, ir nedegoša. Putupolistirols neelpo, viegli degošs. Es pati sev pie šī brīža cenu starpības droši ņemtu akmens vates pildījumu.

Bet vispār šobrīd ar cenām ir kā ir, ja prasījāt vēl pirms aprīļa cenu piedāvājumi, tad šodien šī cena vairs nebūs spēkā, materiālu cenas augušas pamatīgi.

Ar cenām ir tiešām traki, piektdien vienas cenas un pirmdien jau citas.

TrakaAnna

Nupat globālajā tirgū vērojams koksnes cenu kritums, deficīts mazinās, Eksperti saka, ka nākamgad vismaz koka cena nedaudz normalizēsies. Bet, protams, diez vai būs atgriešanās pie vecajām cenām.

Es arī domātu par akmens vati, ideāl būtu tomēr ekovate.

It`s a Mad Mad Mad Mad World

Njā, droši vien Jums taisnība. Lai gan joprojām nesaprotu, kas ir tās reālās lietas, ar ko atšķirās šie materiāli. Līvas grupām patīk procesa caurredzamība. Nezinu nevienu citu uzņēmumu, kur būtu līdzīgi.

Putupolistirols- ugunsreakcijas klase E – būvizstrādājums degšanas laikā jau pirmajās divās minūtēs var radīt vispārējas uzliesmošanas situāciju; akmens vate - A1 – būvizstrādājums nereaģē uz uguns iedarbību, šīs klases būvizstrādājumi neveicina ugunsgrēka attīstību vispārējas uzliesmošanas gadījumā;

Un tas ir būtiski! No siltimtehniskā viedokļa neatšķiras.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420047