Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pg

Milliiys

Simbinja

Milliiys
Saprotu tavas cerības .

Nenocietos un šorīt 8os atkal nodevu

Papildināts 17.06.2021 20:08:

Papildināts 17.06.2021 20:09:

Ko tas hcg aug, bet niecīgi?

Papildināts 17.06.2021 20:11:

Un jau 6o dienu nepamet tā velkošā sajutā vēdera lejasdaļā, šodien jau uz vakaru (pašai pat neaizdomājoties, nevis meklējot sakarības uz grūtniecību) krūtis paliek jūtīgas.

Līdz menešreizēm vēl vairāk kā nedēļa.. Mazliet neko nesaprotu...

Papildināts 17.06.2021 20:13:

Pa vienu dienu pg dubultojies, hcg audzis par 0,40

Papildināts 17.06.2021 20:13:

Papildināts 17.06.2021 20:17:

Lasu internetā, ka pašā sakumā hcg dubultojas katras divas dienas, tātad rītdien būs jau dubultā..

Vai es esmu noķērusi pašu, pašu sākumu? Kādu 8-10dienu? (kad jutu, ka kkas nav kā parasti)

.. Un attiecīgi priekš PG es dzeru Duphastonu, kas asinīs šai ainā neuzrādās, to varot redzēt tikai usg.

Papildināts 17.06.2021 20:23:

Tikko zvanīju ārstei, izklāstot situāciju, viņa saka, ka tā ir ovulācija..

Jasmiins

Grutniecibu garam nepalaidisi. Tapec elpo dzilak un gaidi paredzeto MR datumu. Pec tam skaties pec situacijas.

Jasmiins

Jā saprotu, vienkārši smieklīgi, jo kopš bērnības domāju ka gribētu zināt laicīgi ja esmu stāvoklī, lai būtu uzmanīga un netrūktu vitamīni un pg(jo tie, kā redzat man ir kritiski zemi) un še tev, ar savām domām varbūt pat arī uzzinu jau burtiski pašā sākumā

Papildināts 17.06.2021 20:58:

Jana_07

Milliiys
HCG līdz 5 neskaitās grūtniecība, līdz 5 tas var būt pat vīriešu asinīs. PG dienas laikā mainās, bet tam jābūt ap 10, lai runātu, ka OV ir bijusi, ar

PG zem 13 veiksmīga grūtniecība nav iespējama. Var gadīties, ka šajā ciklā Tev OV tikai tuvojas.

Tas būtu traki vēlu ov 20 dienā un nedēļu pirmstam jau velk vēderu.., bet nu ko gan ar manu organismu var zināt..

Manuprāt, PG 2.5 ( nedelu pec iespejamās ovulācijas) norāda to, ka ovulācija nav notikusi, līdz ar to nevar būt runa par grūtniecību. Krietnu laiku atpakal man pat pie PG 13, daktere apgalvoja ka OV nav bijusi

Man atkal daktere saka, ka tā ir ovulācija, jo ar duphaston uzņemto pg nevar redzēt analīzēs, kss arī rosinot ov.

Tāpēc neko nesaprotu, vēderu velk jau nedēļu, jau noshpu trešo dienu dzeru,.

Šodien jau vienkārši pamodos ar tādu vienaldzību, dusmām uz savu ķermeni un velns ar visu..

Simbinja

Milliiys
Nav ko dusmoties uz savu ķermeni, pieņem, ka tev ir tā, kā ir. Ja daktere saka, ka tagad ovulācija, labāk lecat palagos. Cik tev garš cikls mēdz būt bez pg preparātiem? Jo pie garāka cikla ov var būt mierīgi arī 20.dienā. Un vai vispār pašai ov notiek? Ko daktere par to teica?

Man arī bija jāsāk ar pg preparātiem, tos lietoju 3 mēnešus, protams cikls uzreiz 28 dienas kā vajag, bet nu nācās turpināt ar ov stimulējošām zālēm, bet arī tas nav devis rezultātu. Censonējam jau pusotru gadu. Tev novēlu mazliet pacietības.

Simbinja

Ka jā notiekot, vismaz iepriekšējo mēnesi arī usg redzēja, un ap 12o dienu. Cikls 28 dienas.

Un parasti jūtu smagnējas sāpes divas trīs dienas, tad norakstu to uz ov., bet šoreiz kā stieptos vēders, nesaprotami.

Man laikam tas nemiers un bailes vairāk no veselības puses par šo visu, jo kaut kā sāku apšaubīt savu ārsti, no malas arī tāda pa gaisu liekas, pat neieklausās. Šodien jau skatos, pāriešu pie citas.

Papildināts 18.06.2021 10:46:

Bērnībā ir bijušas cistas, tāpēc šoreiz pat vairāk baidis vai tās nav atpakaļ..

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420053