Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pg

Milliiys

Simbinja

Milliiys
Jā, ārstu vari nomainīt, ja šai neuzticies. Bet kura cikla diena tev šodien ir?

Jana_07

Milliiys
Ja PG preparātus sāk lietot pirms OV, tad OV nevar notikt, tādēļ, pirms lietot PG, noteikti jāpārliecinās, ka OV jau ir notikusi.

Jana_07

..bet es tā dzeru visu laiku un iepriekšējā menesii bija ovulācija... - ja nu vienīgi mam viņas nav "pa tukšo".... Bet par to duphaston lietošanu jā, izskatās, ka ārsts mam viņas nrpareizi liek dzert, tāpēc arī nolēmu mainīt ārstu..

Papildināts 18.06.2021 11:43:

Simbinja

Šodien sanāk 21diena, bet vēders jau astoņas dienas velkas kopā tur lejā!

Ja neuzticies ārsta metodēm, ej pie cita, nav jēgas mocīties katru reizi ar aizdomām, ka ārsts licis darīt kaut ko ne tā. Uzticēšanās ārstam ir būtiska!

Bet par to duphaston lietošanu jā, izskatās, ka ārsts mam viņas nrpareizi liek dzert, tāpēc arī nolēmu mainīt ārstu..
Neesmu ārsts, bet pēc loģikas, ja cikls ir 28 dienas, tad ovulācija ir 14-tajā dienā. Progesterona zāles nav brīnumnūjiņa, tās nepaceļa pg vienā-divās dienās, pat ja iedarbojas. Noņem dažas dienas pirms mr, lai gadījumā, ja apaugļošanās nav notikusi pg kristos un sāktos mr, savukārt, ja apaugļošanās ir notikusi, tad papildus pg nodroīsnātu, kas tas būtu pietiekamā daudzumā jau uz mr laiku.

Es novēlu atrast ārstu, kuram uztucies un ar kuru kopā atradīsi iemeslu, kāpēc viss nenotiek tā kā tam vajadzētu būt. Jo reti kad ir tā, ka iztrūkst kaut kas viens, hormoni darbojas ķēdītē, ja cikla pirmajā pusē viss notiek kā nākas, tad visticamāk arī otrajā pusē notiks pareizi. Mēģinot ietekmēt tikai cikla otro pusi var arī nekas neizdoties.

Starp citu, zema progesterona grūtniecības arī pasaulē nav nekāds retums.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Pece

Jā, ļoti jauki un pareizi uzrakstīji visu. Pašlaik vislielākā vēlēšanās ir atrast labu ārstu! Pie šīs bija trešā vizīte, likās nu būs īstā! Un beigās viss mans organisms ir sagājis šķērsām un pēc viņas domām man te ovulācija jau 7o dienu notiek, kaut tā kā šomēnes nekad nav bijis un neesmu jutusies..

Jo dr teica, ka viss esot labi, analīzes, usg, lai tik padzerot duphaston, inofolic un viss būs, (kur pat duphastonu) viņa man izraksta neloģiski dzert... Protams gadās visādi brīnumi dzīvē, bet reizēm visam jāpieiet arī no loģiskās puses

Milliiys
Ne viss un ne vienmēr darbojas pēc grāmatas, tāpēc jo svarīgāk ir atrast ārstu, kuram uzticies par visiem 100% un nebaidies jautāt, lai skaidro, ja ir jautājumi, ir jābūt atbildēm!

Man pašai izdevās rast risinājumu savā laikā ar dr. Zanes Krastiņas palīdzību, sadarbībā ar endokrinoloģi. Standarta risinājumi manam organismam nederēja, bet kopā mums izdevās.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

Simbinja

Milliiys
Bet tev varbūt vēl viss var būt, ja tikai 21.diena, par ātru pabiji gulbī. Un vēdera vilksana var būt no daudz kā. Vienīgi par to pg es tomēr skeptiska

Simbinja

Vot tas arī mani mulsina.

Sākumā domāju, ka labi, varbūt par ātru Gulbī pabiju, tad domāju nu labi hcg ir asinīs, visādi var gadīties, pie otrām analīzēm viņš aug., bet pg, ja viņš man tiek uzturēts mākslīgi ar to Duphaston, jo kā redzams mans ķermenis to "neražo", kas varbūt arī bija problēma kāpēc 4us gadus nevarēju tikt pie mazā un neuztureju mākslīgi viņu.- tad redz, kur analīzēs viņu arī nevarēs redzēt, te redz tik cik dabīgi viņš ir.

Es ik pa brīdim atkal atsākot domāt arī apmulstu, ka bez viena taču nevar otru dabūt, jo ja nebūtu ovulācija, kāpēc tad tā justos, jutu, ka kkas ir., kkāds kišmišss.. Pirmdien noteikti iešu uz gulbi pēdējo reiz nodot, jo šodien sanāk 8ā diena pēc "iespējamās" apaugļošanas, un cik internetā lasu, tad ja notiek apaugļ., tad hcg parādās 6-8dienu laikā?

.. Nu re, šo visu te salasoties, un domājot, arī apmulstu

Papildināts 18.06.2021 15:07:

Redzēs kāds pirmdien būs hcg, ja zem 5i, tad likšos mierā, jauns ārsts un atkal visu mēģināsim no jauna

Milliiys
Un iepriekšējos pg lietošanas mēnešos nebija vēderā tādu sāpju? Varbūt tās ir zarnas? Man piemēram vēders nenormāli reaģēja uz progesteronu, gan uzpūtās, gan sāpēja, arī grūtniecības laikā tā bija

Papildināts 18.06.2021 15:40:

Manuprāt, ja būtu bijusi ovulācija, tad savs progesterons nevar būt 1 vai 2. Ja bija ovulācija, tad veidojas dzeltenais ķermenis, kas ražo pg.

Papildināts 18.06.2021 15:43:

Man šķiet, ka dr varētu būt taisnība par to, ka notiek ovulācija, jo hcg pat izmanto lai stimulētu folikula plīšanu, laikam arī dabiski viņš ceļas pirms ovulācijas. Un man starp citu analīzēs duphastons bija redzams, bet var būt dažādi laikam.

Papildināts 18.06.2021 15:44:

Jebkurā gadījumā es tavā vietā labāk censonētu, nekā staigātu uz gulbi

Gadījumā ja ov ir bijusi tai 11/12 datumā, nevar būt tā, ka tas pg līdz 15datumam( trīs dienu laikā strauji nokritis atpakaļ un organismu uztur mākslīgais (duphaston))?

Papildināts 18.06.2021 15:46:

Pat galīgi negribās šajās dienās, karstumā censonēties, draugs jau brīnās, kāpēc tā

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420053