Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pg

Milliiys

Fantastika

Jāa.. Ļoti, ļoti iespējams, tā arī visticamāk ir.. Tikai nesaprotu kāpēc viņš vispār aug, kāpēc., nekad man nav bijis virs 1, un bija divi mēneši kad bieži nodevu.

Milliiys
Cik Tev dienas pēc ovulācijas tagad ir pēc Taviem aprēķiniem. Visbiežāk implantēšanās notiek uz 9 DPO un testi attiecīgi jau parāda tad no 10 DPO kādu ēnu..

Varbūt Tev viss implantēšanās process vēl priekšā..

Bet par HCG izmaiņām, nezinu, kapēc Tev svārstās. Zinu tik, ka arī vīriešiem mēdzot būt līdz 5 citreiz rādītājs.

Fantastika

Es pat vairs nezinu... 29.05 sākās mr.,.. Sanāk 11-13/visticamāk 12.datumā bija ov. (ja bija...)

Šodien sanāk 8diena.

Principā man ieteica tā, skatīties kas būs 14dienā.

Jo pēc ov, apaugļošanās varot būt 6-8dienā, no 6as dienas hcg jau jāsākot kustēties ārpus 1skaitļa robežām. Ja 8ajā dienā esot ap/virs divi, esot jau jābūt uzmanīgam.

Bet man te viss uz 50/50.cik varbūt cerīgi, tik neloģiski.. pati to ļoti labi saprotu..

Papildināts 20.06.2021 16:05:

... Jo ja hcg svarstitos uz augšu un leju, tad būtu jāsāk domāt par kādām analīzēm, ko pārbaudīt, bet pašlaik vienkārši jāgaida, jo hcg 4ās dienās pieauga par 79%...

Fanny

Nodevu asins analīzes - PG rāda 17.1, HCG 19.3.

PG ir normāls priekš HCG?

Fanny
Laikam esi noķerusi pašu, pašu sākumiņu grūtniecībai. Bet PG gan vajadzētu paaugstināt. Ieteiktu sazināties ar dakteri, lai izraksta kādu progesterona preparātu pēc iespējas ātrāk.

Jasmiins

Fanny
Ne, ir par zemu. Vai nu sazinies ar arstu, vai nu pagaidi mazliet, ja nu biokimiska. Atkaroti nodod pec 48h. Kura tev cd?

Fanny

Jasmiins

Cikls ilgst 28 dienas, mēnešreizēm vajadzēja sākties 16.-17.datumā.

Simbinja

Fanny
Pg par mazu.

Fanny

Interesanti ar to PG, 21 cikla dienā 42.6, bet vakar 17.1. No kā tas ir atkarīgs?

Jasmiins

Fanny
Zini, var but visadi. Var but veiksmiga grutnieciba, bet var but ari,ka PG krit, tuvojas MR. Netaisitu analizes, nemaz neko nemanitu, tik to, ka MR aizkavejas. Nu gadas.

Sobrid seit tev neviens nepateiks, kads tiesi tev scenarijs gaidams. Ar sliktiem cipariem medz but labas grutniecibas, tapat ka ar izciliem cipariem var but neveiksmes.

Tikai laiks radis, un vislabak nokonsultet tevi spes uzticams ginekologs. Jebkura gadijuma es tev novelu, lai tev viss izdodas!

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420053