Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pg

Milliiys

Simbinja

Fanny
Negribas jau tevi apbēdināt, bet varētu arī gadīties, ka kaut kas aizķērās, bet nebūs, jo ja kavējas pamazs tas hcg. Turu protams īkšķus, nodod vēlreiz hcg, jācer. Sazinies ar savu dakteri.


Jaa... Nu man šodien pg 24, hcg zem 1.

Mācība vairs nekad neskriet ne testus, ne analīzes..un kas tās par sāpēm tagad atliek tikai minēt......

Simbinja

Milliiys
Bet klau, varbūt tev tiešām bija ovulācija un tagad tik kāda nedēļa jānogaida un būs pozitīvs tests? Vai arī jūs tā arī nepamīlējāties šais dienās?

Simbinja

Es vairs nezinu, vairāk liekas, ka jāsāk meklēt nopietnāks problēmas risinājums par Duphaston un tukšu cerēšanu...

Papildināts 21.06.2021 19:01:

Pg ir normāls, tā jābūt?

Ja 23.06 beigšu dzert duphaston un tad trīs dienu laikā sāksies mr..

Papildināts 21.06.2021 19:13:

Kāpēc man vispār ir tik zems pg un neceļas lietojot to duphaston...kkāda bezpaliidziiga dusma uznaca..


Tagad nevar zināt tas ir normāls pēcovulācijas pg vai duphastons tomēr ietekmējis rezultātus. Nesaprotu, kāda jēga bija taisīt tās ntās analīzes, bija jāmīlējās, nevis jāskraida uz gulbi ik rītu... ko tas dotu, ja nu noķertu gr pašā sākumā? Tikai vēl lielāku vilšanās sajūtu, ja tā pārtruktu, piemēram kā bioķīmiskā... taisi ovulācijas testus, ja baigi gribas kaut ko testēt...

Simbinja

Milliiys
Cik saprotu, jau ilgi centāties pie mazā tikt. Varbūt ir laiks aizstaigāt līdz neauglības klīnikai.

Lienite923

Jā, to tikai tagad jūtu, un saprotu, ka bija lieki, tikai tāda vilšanās beigās. Gribējās jau ka labāk, ka ja pats sākums lai pg normā un vitamīni, bet pārāk uzmanīga gribēju būt

Papildināts 21.06.2021 23:50:

Simbinja

Lai cik sāpīgi to aptvert, bet varbūt...

Milliiys
Pētīju pavairāk un Hcg hormons izstrādājoties vēl blastocistas stadijā, pirms ir paspējis ieligzdoties dzemdē, nevis kā daudzi domā, ka placenta to izstrādā. Sākumā to izstrādājot blastocista, tad placenta. Tāpēc mazs cipars var uzrādīties jau pirms ieligzdošanās. Meklēju latviešu valodā, te gaužām maz informācijas, bet atradu, ka ginekoloģe Eva Barkāne arī tādu ir minējusi vienā intervijā.

" Nereti medijos parādās informācija, ka hCG sintezē placenta, taču patiesībā šis hormons izstrādājas embrijā, kas sāk sintezēt hCG, vēl pirms paguvis iekārtoties mātes dzemdē. Turklāt savā veidā tas darbojas kā pirmsimplantācijas signāls mātei, kas ziņo par savu ierašanos: “Hei! Esmu klāt. Gatavojies!” Saņemot šādu signālu, mātes olnīcas sāk pastiprināti izdalīt progesteronu un estrogēnu. "

https://www.embrions.lv/aktualitates/grutniecibas-lidzgaitnieki-hormoni/

Mazu cipariņu var noķert jau pirms ieligzdošanās, kad olšūna attīstījusies līdz blastocistas pakāpei. Tikai neviens jau tādā agrā termiņā īsti neskrien nodot analīzes, jo tāpat jau būtu jāzin, kāda parasti ķermenim tendence. Tu gan laikam zini, jo bieži esi gājusi un zini, ka vienmēr zem 1 bijis. Es gan pateikt nevaru vai tas bija tas šajā gadījumā vai nē, to neviens Tev nepateiks. Bet vispār neieteiktu tik agri testēties. Kad palasi pētījumus, tad labāk nezināt, labāk gaidi mirkli, kad jāsākas mēnešreizēm, bet to nav, vai dažas dienas pirms, nevis tik agri. Sevišķi, ja nepaliec stāvoklī uzreiz ar pirmo ciklu, kad mēģini. Jo, ja pāris mēģina ieņemt bērnu vairākus mēnešus, tad ir liela iespēja, ka tos citus mēnešus, kad mazais nepieteicās, olšūna ir tikusi apaugļota, tikai ātri arī viss ir beidzies, pirms tā paguvusi ieligzdoties. Tur pat bieži mēnešreizes neaizkavējas. Un, vai tad to visu mums vajadzētu katru reizi zināt? Labāk gaidīt treknas svītras, labu hcg, mēnešreižu aizkavēšanos. Tavā gadījumā pirmkārt jātiek ar to progesteronu kārtībā. Mazajam nav kur pieķerties, pat ja viņš ierodas. Ovulācijas testus taisi? Zāles pareizajā cikla dienā lieto? Varbūt aizej uz usg nākošajā ciklā, ap ovulāciju, lai redzētu, kad tā tiešām notiek, vai olšūna iznāk, ir dzeltenais ķermenis, tad seko līdzi progesteronam. Varbūt vēl aiziet vēl kādā dienā pēc ovulācijas uz usg apskatīties, cik biezs ir izaudzis endometrijs, tā varēs redzēt, vai progesterons strādā, jo progesterons par to atbildīgs, lai endometrijs augtu. Ārstam vispār ir kāds plāns ar Tevi vai visu pati? Vajag visu sakārtot un viss Tev būs. Veiksmi!!!

... Un pēc visa šī pasākuma, šodien jau 34 cikla diena un mr nav, un nav ne mazāko sajūtu, ka tuvotos.. 2dien biju nodot analīzes, vairāk interesēja tas pg, un tas bija 24, hcg zem 1.

Arstu vispār nevar atrast, rindas tikai uz augustu, tiku pie savējās bet 2dien. Nezinu pat ko domāt, varbūt cistas ir atpakaļ...


Jana_07

Milliiys
Iespējams dēļ PG lietošanas sajuka cikls. Man uz MR dienu PG bija 4, dažām sākas arī pie augstāka PG.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420053