Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Gaudo signalizācija

Kariinii

Kariinii

Pagalmā kādam gaudo bez apstājas! Par cik pirms pāris dienām jau gaudoja un apklusa tikai ap 2viem naktī, tad šodien man pēc 20min.jau apnicis. Par šo var zvanīt Pašvaldības policijai!?

Kļavaslapa

Par šo var zvanīt Pašvaldības policijai!?
Domāju, ka jā, šķiet, ka pagalmā kāds reiz sauca, jo šie stāvēja pie tās gaudojošās mašīnas. Iespējams, ka policija var sazināties ar auto īpašnieku.

kapibara

Par šo var zvanīt Pašvaldības policijai!?
Jā, esmu zvanījusi.

Лень возникает в результате нехватки в организме пиздюлей.

Lēdija

Zīmīte ar ķieģeli izsista auto logā:

Jūsu mašīna negaudo tādēļ, ka tai logā ķieģelus. Tai logā ir ķieģelis, jo tā gaudo.
/kaut kur dzirdēts joks/

Pat pienākums zvanīt. Signalizācija jau ziņo par noziegumu, ne tā? Vismaz tam viņa paredzēta.

kristel

ecuador
Sačakarējusies signalizācija par neko neziņo. Vienkārši besij visus. Ja auto nekustina, tad besīs līdz aķis nosēdināsies ar signalizācijas palīdzību.

Man kaimiņam gaudoja pa nakti - šim logi uz otru pusi un neliekas ne ziņas. Rakstīju zīmīti, lai labo.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Zvanīt pašvaldības policijai var, var paviekties un var nepaveikties t.i. ja auto īpašnieks būs sasniedzams, tas līdzēs, ja ne un tā gadoties ne reti, īsti neko padarīt nevar. Pašvaldības policija atbrauc uz vietas un apskatās vai nav nodarīts auto kaitējums, un tāpēc tas baurē (bet parasti jau nav).

Man kaimiņam gaudoja pa nakti - šim logi uz otru pusi un neliekas ne ziņas. Rakstīju zīmīti, lai labo.
Sen sen man ar šitāds gadījās. Par laimi dzīvoja manā kāpņutelpā lecīgs jauns vīrišķis. Paziņoja, ka auto signalizāciju labos tikai konkrētā kantorī, kur to varot izdarīt pēc nedēļas un neatslēgšot, jo tad kāds to auto apskādēs. Piedāvāju ikreiz, kad auto aurē, noiet līdz viņam, piezvanīt pie durvīm, iet kopā līdz auto, apskatīt vai viss labi. Kaimiņš nikns- tā es viņa bērnu pamodināšot nez cik reizes nkatī, teicu, ka tas nekas varēs tusēt ar pamodinātu manējo, kopā jautrāk. Aizcirta man durvis deguna priekšā. Toreiz pašvaldības policija šo dabūja rokā, pateica, ka liks sodu, ja auto vēl aurēs. Palūdz infromēt ja turpina auto aurēt, inform'ja, ka būs jāraksta iesnigums, ja nonāks līdz sodam - teicu, ka man nav problēma, varu rakstīt iesniegumu, kaimiņieni kompānijā pierunāju. Beigās gan pēc otrā policijas zvana kaimiņš nāca pie prāta un auto apklusa.

Šogad gan ar kaimiņieni tik veiksmīgi neveicās, jo auto izrādījās firmas īpašums, līdz ar to pašvaldības policijai tik raiti neizdevās sazināties. Atstāju uz auto zīmīti, ka lai salabo signalizāciju, ja turpinās aurēt, zvanīšu uz firmu un pašvaldības policijai. Salaboja laikam, uz laiku auto pazuda, pēc tam uzradās un vairs neaurē.

Dzīve ir gluži kā rožu dārzs, bezgala skaista, bet ar ērkšķiem!

kristel

Alfā, Dominā vai Zolitūdē, kā lai zin kad kura sačakarējusies? Policija pēc numurzīmes uzreiz var noteikt īpašnieku, tomēr ātrāk nekā rakstīt zīmīti.

kristel

ecuador
Pag, nu dzird taču, ka savā sētā vai plus mīnus pāris māju ietvaros tas bļauris atrodas... jeb tam auto kaut kāda mega spalga signalizācija, kura rīb pāri desmit kvartāliem, ka ne atrast? Jā, varbūt es dzīvoju labā vietā - mājā kurā ir 55 dzīvokļi un es jau zinu kuram kaimiņam kura mašīna.

Bet nu ja Alfā, Dominā vai Zolitūdē tiešām viss tik sarežģīti - tad tur varbūt arī muņkas lietderīgāk saukt.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Tavā sētā mierīgi var gaudot auto kura īpašnieks dzīvo pavisam citā. Pilsētās auto tagad ir vairāk nekā tiem vieta un liek kur pagadās. Un nē, es nezinu kur katrs dzīvo. Labi ja trešdaļu, un no tās pašas pusi aptuveni. Kā tad, iešu es tagad trusenēs pa dzīvokļiem zvanīties, tas jādara policijai, lai meklē īpašnieku un tas nāk pārliecināties vai viss ir uz vietas, kāpēc trauksme.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420061