Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Kas palīdz pret knišļiem?

minchuxxx6

Vakaros pa dārzu vispār nav iespējams neko padarīt, ēd nost knišļi. Varbūt ir kautkas, kas tiešām viņus atbaida? veikalā nopērkamie atbaidītāji pret tiem draņķiem nepalīdz. Un tieši sejā kož viņi

Arī labprāt uzzinātu kādu iedarbīgu līdzekli. Varbūt bitenieku galvassargam netiktu cauri tie mošķi

Odu tīklam izlien cauri ☹️

Papildināts 18.06.2021 01:43:

Ja bitenieku galvassarga siets nav ļoti smalks, tad būs kā ar odu tīklu

Papildināts 18.06.2021 01:46:

Knišļi parasti ir īslaicīga problēma, jācer ka drīz pazudīs. Reāli kož acu plakstiņos, deniņos un pierē, brr

Ēteriskās eļļas palīdz, tās nomāc dabisko cilvēka "sviedru aromātu", uz ko orientējas odi un knišļi. Aptiekās ir nopērkama ziede Zelta zvaigzne, ar to pietiek mazliet punktveidā iesmērēt ādu, odi klāt nenāk.

Katram savs

Kastanja
Aptiekās ir nopērkama ziede Zelta zvaigzne, ar to pietiek mazliet punktveidā iesmērēt ādu, odi klāt nenāk.
Tiešām tik vienkārši? Šovakar pa LTV1 bija Aizliegtais paņēmiens par odu atbaidīšanas līdzekļiem: https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/21.06.2021-aizliegtais-panemiens.-operacija-odi.id223371/

Es tik beigas redzēju, bet, cik sapratu, vienīgais, ka strādā ir kaut kāds kvēpināmais rullītis, bet tas jau var strādāt tikai, ja sēž uz vietas.

1. Dari tikai to, ko gribi. 2. Nedari to, ko negribas darīt. 3. Uzreiz saki par to, kas nepatīk. (Bet tikai vienu reizi.) 4. Neatbildi, kad nejautā. 5. Atbildi tikai uz jautājumu. 6. Skaidrojot attiecības, runā tikai par sevi. (C) М. Лабковский

kristel

Katram savs
Nu man tagad ir parastais Bros pretodu. Uzpūš un klāt neiet, apkārt lido, bet klāt nē (un šogad tie odi vispār debīli, pat karstā svelmē lido virsū). Protams, tas līdzeklis jāatjauno ik pa laikam. Bet jā, pūšu arī karstā svelmē - ja sanāk vilkties ārā.

Kolēģe atkal teica, ai - da es pakasīšos, nepiepirkšu taču septiņiem cilvēkiem pretodu līdzekļus. Visu saprotu, bet nu ja sāk teikt, ka bērnam acs aizpampusi no oda kodumiem, tad taču vismaz bērnam ko uzsmērē. Es arī klāt neietu - zvaigznītei, tur kaut kāds kampars un mentols taču jiftīgs.

visus rīsus vienā maisā nesabāzīsi... (ļoti, ļoti, ļoti sens Ķīniešu izteiciens :)

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420065