Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pagātne. Kas bijis, tas bijis?

qwerty159

Zilspukuzirnis

reitings
Es gan redzēju. Visi mani brālēni laukos. Arī pilsētā (Liepājā) bija puikas, kas ar kaķenēm šaudījās, arī uz cilvēkiem (tas ir, mani, pusaudzi).

Tāpēc jo mazāk ko stāsti - jo labāk. Uzticēt visu nevar pat pašiem tuvākajiem.

katram cilvēkam ir tiesības uz otro iespēju un mainīties. vienīgais, ko nespētu pieņemt, ir vardarbība un/vai slepkavība. pārējais neuztrauc.

viena lieta ir negribēt ko līdzīgu darīt, pavisam kas cits - pamest cilvēku, jo viņš kaut kad ir ko tādu darījis principā. problēma nav pagātnē, problēma ir konkrētā indivīda galvā, it sevišķi, ja tas traucē būt ar kādu "visādi citādi normālu" cilvēku veselīgās un atklātās attiecībās.
tēma jau ari ir par to vai spējat pieņemt sev netīkamas lietas otra pagātnē. Nevis par to kas katram liekas ok vai ne ok.

Un viena lieta ir eksperimenti gultā par tēmu. Nevis eksperimentēt ar visu kas vien ir peiejams. Specifiskas lietas nav eksperimenti, bet savas gribas un vēlmju realizācija. Ja man kaut kas nav pieņemams kā tāds tad nav. Ja cilvēks ir biseksuāls vai homo vai tendēts uz sadomazo, tad tas ari vilksies līdz visā džives laikā. Priekškam man būt kopā ar cilvēku un kādā brīdī attapties, ka viņš vēlas savas tieksmes realizēt. Un noteikti ne ar mani, ja jau man tas nav pieņemams...

Bet visādas perversijas- tas jau liecina par cilvēka būtību

tieši tā. Nevis kā te uzskata kaut kādi eksperimenti.

Vai ari jūs tiešām eksperimentējat ar visu? Tikai tāpēc, ka tas ir ioespējams un pieejams? Tad es esmu izņēmums. Man nekad nav interesējuši ne kaut kādi grupņiki ne svingeri ne tml figņas. Neuzskatu, ka dzīvē ir jāizmēģina viss. Jāizmēģina ir tikai tas ko gribas izmēģiāt...

Jo tā jau ir tēma par cilvēka uzskatiem, personību, vēlmēm un pārējo. Kuras ir dimensiāli pretējas. Ja ir. Un ja ir, tad nav jēgas kopā būt, jo tas kaut kad līdīs ārā. Un dažas lietas es nekad nespētu pieņemt. Maisītos vnk pa galvu un rastos kaut kāda barjera attieksmē pret to cilvēku.

Papildināts 16.06.2021 13:38:

Nekur nebiju dzirdējusi, ka dzīvnieku mocīšana būtu uzskatāma par normālu vecumposma īpatnību.
Nē. Tas nav normāli. Par to ir jāsaņem sods.

Bet ir atšķirība vai cilvēks kaut ko izdara bērna prātā ne\zinot ko pats dara vai pieaudzis ar prātu.

Papildināts 16.06.2021 13:43:

Jo kaut vai tie paši svingeri. Ja cilvēks ko tādu kādreiz ir darījis, tad tas liecina tikai par to, ka viņam ir pieņemami skatīties piemēram uz mani kā es mūsu kopīgajā gultā ņemos ar citu. Vai otrādi. Gribētu lai es to pieņemu. Nekad!!! Nožmiegtu uz līdzenas vietas. Man tas liekas pretīgi. Un ja otrs ko tādu ir spējīgs pieļaut... Mums noteikti nav pa ceļam.

Pat ne pats akts, bet tas domu gājiens kā tāds man neliekas saistoš. Kopā ir jābūt ar cilvēku, kuram tā domāšana ir visai līdzīga.

Kundalini

viss nāk no iepriekšējām dzīvēm, tumsas laimetā, kali jūgā degradācija ir visdrausmīgākā, īpasi traģiskas ir kali jūgas BEIGAS< kas ir tagad

Lasiet manu blogu

Zilspukuzirnis
Un Tu viņiem neko neteici?! Tad jau Tu tāda pati esi.

solar wind

Par attiecibam ar sava dzimauma parstavi vai sivingeru busanu - ja tas noticis experimantala cela paris x un cilveks sapratis, ka ar so nav pa celam - tad es isteniba neko neteiktu. Sevis uzzinasanas cels dazreiz ir gana likumots

Par kaut kadu iepersanu - nu da labi, cilveks nevienam pari nedara, ja vinam tas patik, tad lai patik, bet perosnigi es to zinat negribetu.

Cita dziesma ir par kriminalsodamibu - negribetu but kopa ar tadu cilveku. Manuprat, tie ir loti smagi nodarijumi un pager konkretu dveseles stavokli, to izdarisanas bridi, kas nav pa celam ar maniem dzives uzskatiem. Bet - no otras puses - ir dzirdeti stasti, ka cietums mainijis cilveku, iznacis ara, labojies un pat palidz citiem.....vai ruditi narkomani vairs nelieto, bet iesaistas palidzibas programmas, lai palidzetu citiem atkarigajiem. Tadu cilveku prieksa es nonemu savu cepuri, jo vins savu dzives skolu ir izgajis.

Gan jau, ka liela dala no dzives paberniem ir pelnijusi otro iespeju, tacu manuprat arpus sadas iespejas atrodas pedofili un dzivnieku sakroplotaji/zoofili. Tos varetu mieirgi likvidet uz lidzenas vietas.

Nu viss atkarīgs no paša tarakāniem galvā- kas pieņemams, kas nav.

Mani neuztraukti seksuāli eksperimenti, tā ir katra paša darīšana. Bet vardarbība pret dzīvniekiem būtu konkrēts stopsignāls. Atceros sevi 10 gados kā baroju katru pieklīdušu kaķi un nespētu iedomātos tam darīt pāri.

Sodāmības...nu tur jāskatās. Ir daudzas lietas, kas notiek apstākļu sakritību rezultātā, konkrētos apstākļos un ne visi vienā maisā bāžami.

Mans pirmais vīrs bija alkoholiķis, un es tādēļ no viņa izšķīros. Mans otrais vīrs ir bijušais alkoholiķis, nedzēra 6 gadus pirms mēs sagājām kopā, un nedzer tagad jau 15 gadus. 21 gada atturība pēc manām domām ir pietiekama.

Ja es sāktu rakāties viņa pagātnē, ko un kā viņš tad darījis, būtu bēdīgi, jo es tak esmu pareizā meitene. Bet tai laikā es orientējos uz to, kas ir tagad.

Par slepkavām vai izvarotājiem neesmu droša, ka es tādu vīrieti gribētu sev blakus, jo tā jau ie cita tēma- raksturs, nevis slimība kā alkoholisma gadījumā. Nevardarbīgs cilvēks nemocīs dzīvniekus, neslepkavos, neizvaros. Bet agresīvs pie noteiktiem apstākļiem to izdarīs. Es šai ziņā neticu nekādām grēku nožēlām, jo agresīvs cilvēks nevar pārtapt par miera balodi. Vajag tikai atkal rasties tādiem apstākļiem, un cilvēkam bremžu nebūs.

Es noteikti esmu aizspriedumaina, bet mani mani aizspriedumi ļoti sargā. Ne tikai šeit, bet arī citās situācijās. Priekš kam vajag eksperimentēt, ja ir kaudze normālu cilvēku apkārt, kam nav problēmu ar agresiju?

Zilspukuzirnis

reitings
Vispār par mani neko nezini un izdari pieņēmumus, ka “tādi pati”, lai arī ko tas nozīmētu. Ja par maniem brālēniem - tad es visu radu lokā biju jaunākais bērns, manu čiepstēšanu neviens neņemtu vērā. Ja par sētas puišeļiem, kas visus apšauda, ko mans sacītais vispār varētu mainīt? Man tur 14 gadīgam skuķim lasīt lekciju 12 gadīgiem knēveļiem? Tam ir domāti vecāki.

Tu kaut kāvispār nesaproti, kādas tiešām varētu būt aktivitātes bērniem pirms vairākiem gadiem. Gan kariņi ar pistolēm, kazaki i razboiņiki, loka šaušana vai vardarbīgas videospēles. Man tas nav bijis aktuāli pēdējos 20 gadus, bet nu parādīt uz mani ar pirkstu - viņa tādi pati, fuj fuj, kaut kā stulbi.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420069