Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pagātne. Kas bijis, tas bijis?

qwerty159

pelēkais nezvērs

Nožmiegtu uz līdzenas vietas.

Mjā, daudzi būtu to pelnījuši, tikai mūsu liberālā sabiedrība auklējas ar visa veida mūdžiem, deģenerātiem un garīgiem kropļiem, kas jau sen zaudējuši savu cilvēcisko būtību. It kā humānisma vārdā..
Agri vai vēlu šis pārprastais humānisms smagi atspēlējas. Uz nevainīgiem cilvēkiem.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

Zilspukuzirnis
Karini ar pistolēm ir viens, bet dzīvnieku kropļošana ir kas pavisam cits. Arī 12 gados tas nav Ok un arī 12 gados cilvēks var iejaukties un daudzi arī iejaucas, pati savulaik arī esmu iejaukusies, nevis saka, ka tas jau vnk puišu spēles, lai vecāki audzina.

Zilspukuzirnis

reitings
Joprojām nesaprotu, kāpēc Tu mani nosodi, ja reāli blakus nestāvēji un neko nezini. Vai tad es tur lēkāju aiz prieka, ka bērni ar kaķenēm un pistolēm šaudās? Lai arī ko es teiktu kā 4-5 gv bērns, nekas nemainītos.

Biju redzējusi, kā mazi puišeļi moka kaķēnus, kaķēniem jau izdurtas acis un nogriezta aste. Pasaucu mammu un viņa bija tā, kas lasīja morāli, gatavojās jau iet skaidroties ar vecākiem, vai tie zina, ko viņu bērni dara. Bērni aizbēga.

Es esmu dzīvnieku un dabas “aizstāvis” sirdī jau no bērnības, neatbalstu makšķerēšanu, medības vai vispār gaļas patēriņu, esmu veģetāriete gadiem.

Vienkārši komentēju, ka puiši bērnībā dara daudz traku lietu, kaujas paši, kaujas ar citiem, kaujas ar brāļiem un māsām, dedzina kūlu un ko tik vēl ne, bet arī šie cilvēki pieaug un izaug prātā, spēj atšķirt labu no ļauna un spēj nožēlot. Mans komentārs nav, ka tas ir baigi labi un atļaujami, par visu ir (krimināl)atbildība, bet bērns/pusaudzis to vēl neapjēdz. Pieaudzis cilvēks gan.

Zilspukuzirnis
Nomierinies. Reitings ir supersieviete, kas jau no zīdaiņa vecuma uzvedās ideāli, un tāda ir arī tagad. Tāpēc viņa var atļauties braukt citiem augumā. Neko nepadarīsi.

pieturziime

Un ko darīt tiem, kuri slepkavo savas profesijas ietvaros? Jo pēc būtības jau viņi arī ir slepkas (lopkautuvju darbinieki, armijnieki, policisti, u.c.) . Man ir sarkanā līnija, kuru nekādā gadījumā nepieņemtu - pedofīli. Par pārējām stoplīnijām nemācēšu teikt, jo vnk.nav pieredze.

Vienkārši komentēju, ka puiši bērnībā dara daudz traku lietu, kaujas paši, kaujas ar citiem, kaujas ar brāļiem un māsām, dedzina kūlu un ko tik vēl ne, bet arī šie cilvēki pieaug un izaug prātā, spēj atšķirt labu no ļauna un spēj nožēlot.

patiesību sakot, vairums no tādiem diezgan agri nokļūst cietumā, nevis izaug par veiksmīgiem un saprātīgiem cilvēkiem. ja problēmas sākas bērnībā, tad tās parasti arī turpinās.

12 gadu vecumā nav vairs nekāds nesaprātīgais mazulis - ja sestklasnieks ir spējīgs durt kaķēnam acis, tad tā ir pat ļoti apzināta nežēlība, ja vien mocītājs nav oficiāli garīgi atpalicis un ar ierobežotām spējām kontrolēt impulsus. un tam nav nekāda sakara ar brāļu sakaušanos vai kariņa spēlēšanu pagalmā, vesela psihe spēj atšķirt spēlītes no dzīvas būtnes sāpēm, it sevišķi tik lielā vecumā.

Papildināts 16.06.2021 17:04:

ak, jā, un nevajag visu novelt uz dzimumpiederību - arī meitenes vāra mēslus un mēdz būt pat ļoti nežēlīgas, vienkārši labāk prot to noslēpt.

Kastanja
Reitings ir supersieviete, kas jau no zīdaiņa vecuma uzvedās ideāli, un tāda ir arī tagad. Tāpēc viņa var atļauties braukt citiem augumā. Neko nepadarīsi.
Kāda nu supersieviete, mani vnk izbrīna, ka tādas briesmu lietas kā dzīvnieku spīdzināšana un nogalināšana prikola pēc var likt vienā kategorijā ar kkādām muļķīgām seksuālām fantāzijām un eksperimentiem, un uzskatīt, ka tas viss tāds nieks vien ir, ko visi puikas dara. Tas arī viss.

Patricia L

reitings
Ai, ko Tu gribi no sievietēm, kuras blakustēmā aicina noindēt viņu Īīīpašumā ieklīdušus kaķus, savus bērnus mudina mest ar to, kas pa rokai. Bija tēma pasen, kad sīkais pa logu izmeta kaķēnu un liela daļa veceņu gaudoja, ka tas taču bērniņš, nesaprot. Normālās ģimenēs bērns nemetīs kaķēnu pa logu ne 2, ne 10, ne 22 gadu vecumā. Un nekāda sakara ar ideālumu.

Tiešām salīdzināja pirkstu ar pi....

Varbūt mans piemērs jums liksies smieklīgs un nenopietns. Es pat nezinu labi vai slikti, ka to uzzināju, bet laikam tomēr labi. Vienam no maniem ex, sauksim viņu par Andri, viņam bija iepriekšējā draudzene, sauksim par Lauru. Andris pats vaļsirdīgi šo to izstāstīja par Lauru, vinu kopdzīvi. Kā lai to pasaka, Laura ir nu ne narkomāne, bet negribu stāstīt sīkāk, bet vienkārši ļoti riebīgs cilvēks, kura dzīves izvēles man nav pieņemamas. Tik ļoti, ka es izšķīros no Andra. Tiksiet, pagātne, muļķīgi. Bet man no tā palika tik pretīgi ap dūšu, ka es pat tuvu negribu tam būt. Lai gan Andris ar Lauru vairs nekādus kontaktus neuztur, tomēr ir arī taču kādi kopīgi draugi. Pret kuriem man ir tāda pati nepatika. Un ko es zinu, varbūt kādā jaukā dienā tai Laurai vajag palīdzību vai ko no Andra, jo Andris labs cilvēks un lai arī man šobrīd nav bērni, es negribētu Lauras dvašu pat tuvumā savai pasaulei, saviem bērniem. Zinu, smieklīgi. Izbeigt attiecības, jo čaļa ex ir stulbs cilvēks. Tomēr manas vērtības ir augstākas. Labi, ka viņš izpļāpājās un es uzzināju. Diezgan toksiski viņiem tur bija un Laura arī šādas tādas traumas ir sagādājusi Andrim, psiholoģiskas. Žēl Andra, bet nu arī tak, vīrietis tādai meitai ļāva sev kāpt uz galvas. It kā pagātne, bet tie nav ziediņi.

Papildināts 17.06.2021 00:06:

Bet kopumā atkarīgs kas konkrēti ir tā pagātne. Ja cilvēks pirms saticis mani ir kļūdījies dzīvē un pats vīrišķīgi ar savu galvu mainījis, tad tas ir cienījami. Bet atkarīgs kas tieši un no konteksta. Bet es laikam nevarētu pieņemt neko no alkohola tēmas vai narkotiku. Pat ja vairs nelieto, bet daži draugi vēl lieto un ir kontakts. Sex un tā experimenti man gan nešķiet nekas traks. Bet ja čalis stāsta, ka visas ex ir duras un visas ir krāpis tad gan nu nē nē nē. Tas nav man pieņemami. Bet vienreiz bijis grupņiks kojās gan nav nekas tāds un pat pieminēšanas vērts. Ir lietas, kuras patiešām pašas par sevi ļoti viegli paliek pagātnē un ir lietas, kuras kā blāvas ēnas var vilkties līdzi.

Patricia L
Labi, ka to tēmu palaidu garām. Es vispār neticu, ka cilvēks, kas slikti izturas pret dzīvniekiem, var būt labs cilvēks. Tu kaut kāds greizs kods iekšā. Pat ja, nezinu, kundzīte savu pēdējo pensijas eiro atdotu bērniem-bāreņiem, bet tai pat laikā viņai būtu mājās suns pie ķēdes piesiets, neticētu, ka viņa ir dikti labs cilvēks, kas citiem palīdz altruistiskos nolūkos. Protams, es nesaku, ka visi, kas kaut cik nomrāli izturas pret dzīvniekiem, ir dikti labi cilvēki, bet pretējā virzienā gan tas darbojas.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420069