Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Pagātne. Kas bijis, tas bijis?

qwerty159

lielaiskartupelis

Kaut kā visiem cālī šī nav "personīga sāpe" bet kaimiņu, draudzeņu problēma, kuru dikti gribas aprunāt...

Jā dzīvē nav melns vai balts... Bez gejiem ir biseksuāli cilvēki un ja cilvēkam pagatnē ir bijušas viendzimuma attiecības nenozīme, ka nemīl esošo otro pusīti.


dazzling

Domāju, ka daudziem cilvēkiem ir jāiemācas paklusēt. Nu nav katram partnerim jāizstāsta sava seksuāla pieredze. Gluži tāpat kā nav jāuzskaita cik partneru vispār bijis.

Domāju, ka daudziem cilvēkiem ir jāiemācas paklusēt. Nu nav katram partnerim jāizstāsta sava seksuāla pieredze
Tas gan.

Man kādreiz bija attiecības ar vīrieti, kurš visādi citādi bija sakarīgs un normāls, taču ļoti patika par iepriekšējām sievietēm papļāpāt. Nebija nekādu perversiju, viss normāli un tradicionāli, bet vajadzēja par to runāt un runāt. Beigās tas sāka mūsu seksam traucēt.

Kā reiz skatījos youtubē vienu video, kur viena meitene atcerējās vairākas savas dzīves un guva skaidrību par epizodēm, kāpēc viena izraisīja citu. Ko tik viņa neatcerējās!?Viņa esot bijusi mazu bērnu izvarotājs, kurš pēdējā brīdī gan aizbēdzis (arī viņai šajā dzīvē 3x esot uzmākušies un pēdējā bridī kāds iztraucējis), viņa bija atcerējusies sevi kā izmisušu māti, kas nogalinājusi savu bērnu, tāpēc citā dzīvē vīra greizsirdīgās citas sievas veica atentātu pret viņu un nogalināja viņu ar visu bērnu vēderā, lai viņa nebūtu tā, kas pirmā vīram dzemdē dēlu. Vispāŗ viņa sevi atcerējās dažādās ļoti nepievilcīgās epizodēs. Isi sakot, tas viss ir par mums pašiem, mēs paši jau to visu esmu darījuši.

Atcerējos skaidrojumu par to, kapēc viens bija kļuvis par geju. Proti, kaut kādos iepriekšējos laikos (kādā no iepriekšējām daudzajām dzīvēm) viņš bija strādājis par žurnālistu, kurš rakstījis "dzeltenās tenkas" par augstmaņiem un īpasi izsmējis un visādās joku karikatorās licis par homoseksualisma tēmu. Un tā pats uzrāvās.

Vispār jau labāk zināt nekā nezināt, jo ja to ir veikusi mūsu radinieki, tad tas ietekmēs mūsu bērnus. Interesanti, ka grēku nepārnesam uz bērniem tad, ja ļaundarim, parasti kādam citam radiniekam, esam piedevuši. Jo nepiedošanai ir kļūdains scenārijs - ja mēs kādu vainojam, mēs paši vēlreiz grēkojam, jo vienkārši nesaprotam, ka paši šo situāciju esam nopelnījuši. Bija arī precizēts karmas jēdziens - mums nav karma ar kādu, mums ir karma pašiem ar sevi. Mums pašiem jāpiedzīvo tās situācijas, kuras esam citiem nodarījuši - ar klusēšanu, nelikšanos ne zinis, nosodīšanu un tml.kombinācijām.

Papildināts 18.06.2021 17:12:

Bet jā, ja es uzzinātu, ka mans mīļotais bērnībā mocījis dzīvniekus vai cilvēkus, tam vajadzētu signalizēt, ka viņš ir "melno spēku varā", tas nozīmē, ka viņš ne tikai nevalda pār sevi un nav "Dieva svētīts", bet viņš strādā īpašo melno spēku varā. Un jābūt saprotamam, kamēr viņš ar augstāko spēku palīdzību nav ticis no tiem spēkiem vaļā, šie spēki pārnesās gan uz pēcnācējiem, gan arī ietekmē "karmiskos partnerus". Tas būs SOS pašam, dēļ tā vien būtu jāņem kājas pār pleciem. Tas ir tā kā ar velno salīgtu vai draudzētos. Tikai tas velns iemiesojas viņa ķermenī un caur viņu dara velna darbus. Tāds cilvēks satiekas tikai ar saviem upuriem. Tas jau vien ko nozīmē, ja tāds partneris ir Tevi saticis. Tas nozīmē - karma ir atnākusi un ne jau labā. Un tā karma ir atnākusi arī pie Taviem nākotnes bērniem, kaut viņi vēl nav dzimuši.

Papildināts 18.06.2021 17:18:

Vispār visas dvēseles pašas par sevi ir tīras. Tās ir kā mājas. Bet viņu ķermenī var ienākt dazādi spēki atkarībā no tā, kādās vibrācijās ir cilvēka apziņa un domas. Ja zemās vibrācijās, māja kļust netīra, to apsēž žurkas un spoki un tāds var nogalināt, dzert un darīt visu to, ko pēc karmas viņam laiks darīt (karma pret sevi un karma, kas caur viņu jāpiedzīvo citiem). Ja domas ir augstas, tad mājā spīd saule,ir mājīgums, varbūt eņģeļi mājo. Tāda dvēsele blakus dziedinoši iedarbojas uz citiem. Bet pašu dvēseli ir nepareizi nosodīt, viņa vienkārsi, izmantojot savu brīvo gribu, ir attālinājusies no Dieva. Un tikko no Dieva ir attālinājusies, tā žurkas klāt - ij dzert gribas, ij slepkavot un izvarot gribas.

Papildināts 18.06.2021 17:24:

Vēl tā meitene atcerējās epizodi, kur viņa ar vīru bija adoptējusi bērnu, bet tas berns viņu nogalinājis. Un tas bērns viņas esošajā dzīvē bijusi viņas māsīca,bet vīrs - bralēns. Viņi abi ar brālēnu labi sapratās, bet ik pa laikam "apvienojās kaujā" pret to māsīcu.

Vēl viņai bija epizode, kur mīļotais viņai bija samelojis, bet tajā brīdī viņa ieraudzījusi viņu ar draugiem citā vietā. Tā reāli - uzmetis. Un tad viņa atcerējās epizodi, kur arī viņa bija to pašu virieti kādā bārā pat nogalinājusi un fonā bijuši tie paši draugi. Apmēram, tas ko viņa izdarīja, to pašu no tiem pašiem cilvēkiem atpakaļ saņēma. Un kad to visu apzinās, vairs nav vēlme kādu vainot.

Un jebkuru netīru māju var tīrīt, starp citu. Tikai jāsaprot, ka pie pilnas apziņas nevajadzētu ieiet netīrā, žurku un spoku apņēmtā mājā (ģimenes dzīvē). Diemžēl karma strādā tā, ka to aptver tikai tad, kad jau ģimene ir nodibināta un tādā enerģētiski netīrā mājā bērni jau ir sadzimuši. Bet arī tad var veikt attīrīšanas darbus.


Atcerējos, ka tā meiča vēl minēja faktu, ka viņas vīrs ir neticīgs, bet viņa atceroties dzīvi, kad viņas vīrs bija ticīgs, bet viņa esot bijusi neticīga. Pat tas "nāk atpakaļ" un arī jāpiedzīvo,kā ir, kad viens to "augstāko sakarību principu" ir sapratis, bet otrs vienalga dzīvo piezemēti. Jo tā īstenībā ir baigā škrobe un aplauziens, jo sanāk, ka viens partneris tiecas uz gaismu, bet otrs grib palikt tumsā - pie žurkām. Pat tāda pieredze atpakaļ jāpiedzīvo. Bet labā ziņa ir tāda,ka pat tad, ja ir "izdalītas sliktas kārtis", ir iespējams nospēlēt labi savu dzīves spēli. Ja ne materiālajā ziņā, tad garīģajā ziņā vienmēr tāda iespēja ir.

Papildināts 18.06.2021 18:43:

Es arī zinu pāri, kur abi divi atceras savas iepriekšējās dzīves un savstarpējās lomas tajā. Tad neticēt nevar.

Kaut kā visiem cālī šī nav "personīga sāpe" bet kaimiņu, draudzeņu problēma, kuru dikti gribas aprunāt...
Neesmu teikusi, ka kādas kaimiņienes vai draudzenes problēma.

Vai visām tēmām obligāi jābūt ar personīgu vai kāda cita sāpi. Par tēmu kā tādu nedrīkst? Tēma radās pēc sapņa. Vienkārši intersanti palasīt kā katrs to uztver. Kas tur tāds, ja ir vēlme papļurkstēt?

Vienmēr jānāk sava žults vai sāpe tikai izkliegt?

Papildināts 21.06.2021 11:10:

EgliteSniega
Jā interesanti kā katram. Bijušās mani galīgi neispaidotu. Pat labāk, ka kaut kādas duras bijušas. Sūdīgāk būtu, ja foršas un šis skumtu, ka vairs nav Bet jā, sex tēmas man riebj. Neciešu, ja vīrieši vēl tā kā lielās ar saviem sasniegumiem. Tad mums nav pa ceļam. Labāk, lai nestāsta vai ir visai tradicionālu lietu piekritējs. Nez kāpēc ja esi tradicionāls tiec uzskatīts par puritāni. Eksperimentēt jau ari var vienas gultas uc vietu un 2 cilvēku ietvaros. Man reāli riebj visādas nobīdes no normas. Nezinu pat kāpēc. Nav nekādu traumu. Attiecīgi citu cilvēku pagātnē nespēju pieņemt tādas lietas.

Bet tas vien jau ir interesanti, ka cilvēki ir dažādi. Vienkārši katram savs...

Papildināts 21.06.2021 11:12:

Domāju, ka daudziem cilvēkiem ir jāiemācas paklusēt. Nu nav katram partnerim jāizstāsta sava seksuāla pieredze. Gluži tāpat kā nav jāuzskaita cik partneru vispār bijis.
tiesi ta. Tikai daudziem viriesiem tiesam patik par to lielities. Dalai gan jau tie stastini ir piepuskoti un izdomati, lai liekas krutaks. Tikai nesaprot, ka lielakai dalai sieviesu tas ir nevis ar apbrīnu, bet gluzi pretēji...

qwerty159
Ha hah ha vienkārši dura jau būtu vienkārši. Bet smuka, gudra, riebīga un nodarbojas ar nelegālām lietām. Un tādā rakstura, ka varētu jebkurā brīdī klauvēt pie durvīm. Es negribu precizēt kas tieši bet piemēram varam pielīdzināt mafijai. Ok lai iet tas ir pagātne, bet nekur nepazūd un cilvēki ir saistīti, zin viens otru. Un protams nieks ja ex ir losene dura kas strādā apģērbu veikalā, tad vispār neskar, visparastākā pagātne. Bet teiksim piemēram ja uzzinātu ja čaļa ex ir sabiedrība zināma, populāra ar sliktu reputāciju vai kā tā. Protams čalim ir sava galva pašam salikt visu pa plauktiņiem un nolikt pagātni pagātnē.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420069