Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Jaunākās atsauksmes par profertil vīrietim

MaminaE

Sveikas. Padalieties svaigākajās atsauksmēs un pieredzē par profertil vitamīniem vīrietim. Vai tikāt līdz rezultātam vai SG uzlabojās vai varbūt tieši pretēji? un cikilgi lietoja vitamīnus

lola2

MaminaE
Mūsu reproduktologs teica , nav brīnumlīdzeklis max spēs uzlabot spermu uz 10-15 % , jālieto min 3 mēn. Preparāts diezgan dārgs , mans vīrs lieto atsevišas tabletes , kuru sastāvs ir Profertilā ..redzēsim kā būs uz rudeni . Jo Profertil var pacelt asinspiedienu un ja vīrietim ir uz to nosliece ( kā manam vīram) mēs nolēmam no Profertil pagaidām atturēties.

AmaliaHerkir

Mans vīrs sāka lietot pagājušā gada rudenī, izdzēra 6 mēnešu kursu, rezultāti pa vidu vienu brīdi bija nedaudz labāki (par 1-3%), pēc tam atkal sliktāki. Censoņu grupā labākas atsauksmes ir dzirdētas, lietojot atsevišķi tos galvenos vitamīnus/minerālvielas, nevis ar šiem kompleksajiem vitamīniem.

Error404

izlietoja 1 mēn, nebija baigi nekāda uzlabojuma, piemeklēju pēc sastāv vitamīnus un pirku mono vitamīnu iepakojumus (l-argenīns, c vit, melatonīns utml ) un seidiferty, bet paralēli krasi rediģejām arī ikdienas uzturu, atteicās no kofeīna, alko, junk food, ķīmiskiem saldumiem, balmaizem utml sekoju līdzi, lai guļ pietiekoši, ne 4h.

viss kopumā deva labus uzlabojumus.

Sveika, man vīram palīdzēja, bet lietoja arī citus ārsta nozīmētus vitamīnus/medikamentus, bet jāsaka gan, ka papildus līdz minimumam ierobežoja smēķēšanu, arī vairāk miega un veselīgāka ēšana. Jebkurā gadījumā, tas nav viena mēneša jautājums, bet gan ilgaka laika posma. Lai izdodas

Paldies, es jau łoti ceru, ka mums izdosies dodu vīram gan profertilu, gan atseviski vēl cinku un selēni un vēl zivju ellju. Un bišu maizi

ZeeZee

MaminaE
Mūsu gadījumā Profertil pilnīgi neko nemainīja. Cits ārsts izrakstīja dažādus preperātus un rezultāti uzlabojās.

Continue To change Your Wi-Fi Password with time:

How to Increase Download Speed in Windows 10? I realize this can be a senseless viewpoint that perhaps somebody knows your Wi-Fi secret phrase, and he/she utilizes it out of your insight! That would split the speed of your Wi-Fi. Consequently, change the secret phrase and sharpen it for you. So you could utilize it on the pinnacle.

Vīrs lieto jau gandrīz gadu. Jaunākajās analīzēs uzlabojumi joprojām bija minimāli.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420081