Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Alberta koledža

mada86

Vai šeit ir kāds, kas varētu padalīties ar pieredzi par šo skolu?

Ir doma savos 35 gados atkal mācīties.Man ir augstākā izglītība jomā, kurā nestrādāju, bet šobrīd darbs ļoti cieši saistīts ar finansēm un grāmatvedību, tāpēc gribētu apgūt grāmatvedību. Uz Alberta koledžu skatos, jo tur 2,5 gados piedāvā iegūt profesionālo izglītību, ir iespēja mācīties vakaros vai sestdienās, mācību maksa liekas samērā zema, skola atrodas Rīgas centrā, nebūtu problēmas izbraukāt.

Vispār jau bail atkal atsākt mācības , liekas, ka neko nepratīšu, neatcerēšos...lai gan zinu, ka daudzi manā vecumā vēl vai jau atkal mācās..

Var mēģināt. Tur būs tikai 1.limeņa augstākā izglītība, bet vēlāk var iet jau uz universitāti ja ir vēlme. Mācījos gan pirms 10 gadiem. Koledžā sestdienas grupās vai vakaros iet tieši vecāki studenti un tādi kam vajag attiecīgā profesijā izglītību. Nezinu kā tagad, bet pasniedzēji toreiz bija ļoti zinoši, pretīm nākoši. Mācību procesā ir paredzēta mācību prakse ko var iziet arī savā darba vietā. Jāseko ļoti līdzi mācību procesam. Ir pasniedzēji kas jau pirmajā lekcijā izdala plānu. Ja tāds ir tam jāseko līdzi un uz attiecīgo lekciju jāsagatavo prezentācija par attiecīgo tēmu. Bija arī haotiski pasniedzēji, vēl tādi kas piekasījās pie visa kas ir nepareizi, bet tādi bija mazākumā. Nezinu kā tagad, bet kad es mācījos bija iespēja pēc mācībām saņemt diplomu un doties uz augstskolu ja pareizi atceros tad iestāties kādā augstākā kursā, jau apgūtie priekšmeti tika pielīdzināti un ieskaitīti. Klātienē studēt neiesaku, tur parasti ir tie kas tiko pabeiguši vidusskolu un tiem jau ar mācībām iet tā kā iet, pieraduši arī ka vidusskolā var traucēt stundas, tad nu dara to pašu arī lekcijās. Neklātienē vismaz manā pieredzē mācās tie kas tiešām to vēlas.

Sviire
Paldies par atsauksmi. Pieņemu gan, ka pa desmit gadiem varētu būt kaut kas mainījies.

Es arī plānoju darba dienas vakaros

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420085