Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Vardarbība pret sievieti.

Pavils

Pavils

Mēs dzīvojam tiesiskā valstī, likumu bāze ir pietiekama, lai aizsargātos pret vārmāku?

Iezogas šaubas par to.

Nedaudz novēloti iesaistījos šajā procesā...

Paziņas bijušais draugs pastāvīgi to terorizē, šantažē un draud izrēķināties arī rakstot no tālruņa( rakstiski no sava pasta arī draudēja nocirst viņai un iespējamajam draugam galvas un nomest pie policijas iecirkņa). Bijušais dara visu iespējamo, lai atjaunotu attiecības. Zvana, raksta tādā pat garā, gaida pie dzīvokļa durvīm (kuras jau bija izlauzis un par šo faktu bija ziņojums pilicijai) un logiem (vakaros viņa baidās pat gaismu slēgt). Jā, viņa izdarīja kļūdu un iesniegumu par pretlikumīgu iekļūšanu meitenes dzīvoklī atsauca, jo bijušais lūdzās nebojāt viņam nākotni.

Tad sākās vēl trakāk. Viņa turpināja saņemt draudus. Vienreiz viņš atļāvās viņu žņaugt un sist, zilumi nav patīkami un tādus ar seksa rotaļām būtu grūti sasaistīt, jo kopumā par vārmāku ir fiksēti iesniegumi policijā no meitenes puses, bet par zilumiem kaut kādu iemeslu dēļ viņa nesniedza, bildes tik, cik draudzene nobildēja. Policijas klātbūtnē, cik dzirdēts, bijušais pat atļāvās uzvesties bravūrīgi un tie divi vestēs neko lietas labā nevarēja izdarīt, degunus nolaiž un norij rupju uzvedību. Vienā no policijas iesaistēm pateica, ka darīt neko nevar un ieteica griezties tiesā. Cilvēcīgi policists saprata sievieti un pat bija gatavs no iecirkņa aizvest līdz mājām, bet gala rezultātā izlaida caur aizmugures durvīm, lai viņa varētu mierīgi pamest ēku bez vārmākas.

Pašreiz viņai ticība ir zudusi tiesībaizsardzības institūcijām, psihiski sadeg no regulārām bailēm un rokas nolaižas. Reāli žēl labu sievieti. Es cenšos palīdzēt kā varu, bet nesanāk kā gribētos.

Vai ir gaisma tuneļa galā?

Paldies!


HelenasTante

Ko var izdarīt policija, ja vina atsauc iesniegumus?


Don't grow up! It's a trap

Mums taču ir jauna iekšlietu ministre, kurai šīs tēmas ir ļoti svarīgas.

https://www.diena.lv/raksts/latvija/politika/jauna-iekslietu-ministre-golubeva-darba-ir-diezgan-daudz-14263654

Topika autors varētu personiski parūpēties, lai šis kļūtu par prevencijas parauggadījumu, nevis jau notikuša nozieguma paraugprāvu.

Ja nekā citādi, tad kaut vai nolīgstot apsardzi.

Pēc pašreizējā apraksta te turpmākie notikumi iespējami traģiski un tad jau visiem būs ko teikt. Pēc tam.


KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014

Patricia L

Nomainīt dzīvesvietu?!!!

Es neticu, ka reāli iesēdinās cietumā. Diemžēl, tikai tad, ja nopietni savainos. Un, jā iet uz tiesu un panākt tuvošanās aizliegumu.


Ko var izdarīt policija, ja vina atsauc iesniegumus?
Jā.

Policija nevar neko uzsākt, ja nav reāla papīra par notikušo. Kamēr būs tik stulba un atsauks iesniegumus, nekas nemainīsies.

Bet panākt var daudz ko. Man māsa tam gāja cauri. Par katru faktu- iesniegums, iesniegums, iesniegums. Tad panāca tuvošanās aizliegumu. Tad uz tiesu. Nekā citādi.

Rosalia

Pavils
Vienā no policijas iesaistēm pateica, ka darīt neko nevar un ieteica griezties tiesā.
Bet tā ir taisnība. Vienīgais variants ir grizties tiesā un dabūt tuvošanās aizliegumu. Un šitās duras (piedodiet), kas atsauc iesniegumus, man pašai gribas iekaustīt, lai saprot lietas nopietnību.

BTango

Atsauca iesniegumu, lai nebojātu ex nākotni? Tas, ka viñš hijā viñas tagadni, tas nekas, ja?

Un šitās duras (piedodiet), kas atsauc iesniegumus, man pašai gribas iekaustīt, lai saprot lietas nopietnību.
Jā. Tur neviens Pavils nepalīdzēs. Ka nav smadzeņu, ta nav.

Papildināts 16.06.2021 17:33:

Bet iesaku aiziet pie jurista uz konsultāciju. Jo ja cilvēkam nav bijis ar to sakara, tad tā grūti uzreiz visas juridiskās lietas aptvert.

Nu, vispār jau tādām sievietēm var palīdzēt uz laiku nomainot dzīvesvietu, lai padzīvo kādu laiku bez stresa.

Pārvākšanās momentā dažas parasti cenšas to sabotēt, jo lūk, jāsavāc drēbes, jāpaņem tas un šis un bērnam mīļakais lācītis tedijs un tikmēr velk to laiku, kamēr bijušais klāt.


KašķaKK - strīdēties ar sievieti var tikai tups bikšainis, jo normāls vīrietis to nedarīs, vienalga būs zaudētājspat tad, ja viņam, kas ir ļoti retos gadījumos, būs taisnība.

tema/18219142-strideties-ar-sievieti-vai-vajag-un-ka-to-darit/  18.10.2014


Policijai ir diezgan grūti kaut ko palīdzēt cilvēkiem, kuri it kā grib palīdzību, bet, kad apdomājas, patiesībā neko negrib.

Papildināts 16.06.2021 18:15:

Starp citu, lēmumu par pagaidu aizsardzību pret vardarbību var dabūt ļoti vienkārši, tas ir apmēram viens paraksts uz iesnieguma, kuru aizpilda policists.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420095