Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Bērnu veloaktivitātes 2021

Observer

No 29. jūnija Biķerniekos otrdienu pievakarēs sākas brīvā laika sportiskas veloaktivitātes bērniem, kuru gaitā arī apgūsim dažādus velodrošības aspektus. (paredzētas arī divas sestdienas jūlijā Bieriņos)

Saskaņā ar RD noteikumiem aicināti piedalīties jaunie rīdzinieki 5-25 g. (no 2016.dz.g.) vai bērni, kas apmeklē Rīgas izglītības iestādes. Tā kā saskaņā ar MK noteikumiem grupā drīkst būt ne vairāk par 20 bērniem, iepriekšēja pieteikšanās OBLIGĀTA (un derīga tikai ar organizatoru apstiprinājumu).

Dalības maksu nav, projektu atbalsta RD IKSD.

Tuvāka info pa tel. 26280340 vai ritenvasara@inbox.lv


Tā, nu arī bērnu veloseriāls Riteņvasara pievienojas.

Te skaita ierobežojumi brīvāki (līdz 300), bet nu dalībniekiem jābūt vismaz ar pilniem 7 gadiem uz sacensību dienu.

Sākam 30. jūnijā 18.30 Uzvaras parkā un 1. jūlijā Bieriņos (arī tajā pat laikā). Tuvāka info FB Riteņvasaras profilā. Nepieciešama iepriekšēja pieteikšanās.

Dalības maksu nav, projektu atbalsta RD IKSD.

Saskaņā ar valdības jaunākajiem lēmumiem Riteņvasaras sacensībās drīkstēs piedalīties arī mazie bērni zem 7 g.v.. Līdz ar to sāks darboties bezpedāļu un 16" velo klases trešdienu pievakarēs Uzvaras parkā, kā arī 16" klase Bieriņos (Rīga!) ceturtdienās (un, protams, turpinās arī visas pārējās). Jaunākie dalībnieki - 2018.g. dz.

Pieteikumus gaidām līdz otrdienas vakaram (Bieriņiem - līdz trešdienas vakaram). Tuvāka info Riteņvasaras FB profilā (ja tur neesat, rakstiet - varam aizsūtīt programmu un pieteikumu e-pastā). Dalības maksu nav.

Viens no mūsu retajiem brīvdienu velopasākumiem - Drošais ātrritenis- no 11.00 sestdien, 31. jūlijā Bieriņos dažādās veloklasēs - 16, 20, 24 un 26+".

Pabraucam, parunājamies, kaut ko iemācāmies. Konkrēti sākumlaiki atkarīgi no veloklases. Tuvāka info - 26280340 vai ritenvasara@inbox.lv

Starta vieta Akmensdārzā Amulas/Slampes ielu krustojuma rajonā.

Dalības maksu nav, projektu atbalsta RD IKSD.


Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420097