Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Tiem kas stājas RV1G: dokumentu iesniegšana

renate

http://riexc.r1g.edu.lv/~liga/2021/REZ_2021/

Pēc šī sanāk, ka līdz piektdienia jāsavāc kaudzīte ar dokumentiem.

Kas īsti ir "Skolēna personas lieta un veselības dokumenti – skolēna medicīniskā karte 026/u (obligāti) un potēšanas karte 063/u (vai izraksts no potēšanas pases par visām veiktajām vakcinācijām).", es nesapratu, vai tas mums jāsavāc no skolsa, vai kā?

Mums ir pat problēma ar liecību, kas ir tikai elektroniski

Tur linkā par dokumentiem skaidri un gaiši rakstīts, ka to skolēna lietu un veselības dokumentus jaunā skola pati vecajai skolai prasa, un vecā nosūta. Vienīgais, kas jāizdara, līdzšinējai skolai iesniegums, ka izglītošanos turpinās tajā un tajā skolā.

Jaunā skola to pieprasīšanu varēs izdarīt, kad būs iesniegti pārējie dokumenti, tā vismaz es saprotu. Jo tikai tad tak ir skaidrs, ka tas bērns konkrētajā skolā tiešāmtiešām stājas.

Pēc liecības gan nāksies iet uz skolu. Ceri, ka nevajag ar direktora parakstu, skola, kurā stājās mans bērns, prasīja tādu, tas var sanākt čakarīgāk, mūsu skolā bija jāpiesaka n dienas iepriekš.

Četri vēji

vai tas mums jāsavāc no skolsa, vai kā?
Nē.

6. Skolēna personas lieta un veselības dokumenti – skolēna medicīniskā karte 026/u (obligāti) un potēšanas karte 063/u (vai izraksts no potēšanas pases par visām veiktajām vakcinācijām).

Saskaņā ar MK noteikumiem skola dokumentus sūta pa pastu.

Pēc iesnieguma saņemšanas – skolai, kurā skolēns mācījās 6. klasē, tiks nosūtīta izziņa par uzņemšanu Rīgas Valsts 1. ģimnāzijas 7. klasē 2021./22. m.g.
Izziņā tiks pieprasīts nosūtīt skolēna dokumentus Rīgas Valsts 1. ģimnāzijai.

Papildināts 17.06.2021 06:53:

Šos dokumentus skolēnam 1.-9.klasē, kamēr nav pabeidzis, uz rokas neizsniedz, tikai pārsūta no vienas skolas otrai.

Četri vēji iet pa lauku / Četri vēji manī mīt / Vēja slota mūžu slauka / Nevar vējus saslaucīt

adatainis

sanāca taču?

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420099