Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Neizturama cigarešu dūmu smaka no kaimiņu balkona.

ateni

ateni

Labvakar.

Vai kādai/am ir gadījies, ka kaimiņš pīpē tā, ka Jums dzīvoklī nav ar ko elpot. Logi jātur ciet, jo šo smēķu smaka ir neciešama.

Stāsts tāds- es dzīvoju 4 stāvā, pīpmaņi zem manis 3 stāvā.

Tas 3 stāva dzīvoklis tiek izīrēts un dzīvo īrnieki. Šorīt kaimiņam pieklājīgi palūdzu nepīpēt, jo man visi tie dūmi guļamistabā iekšā uzreiz. Uz ko viņš man atbildēja- vai esot likms, ka nevar uz balkona pīpēt? Es saku, ka jā ir likums. Viņam pofig, kā pīpēja, tā pīpē tālāk.

Vai Jums ir gadījies reāli, ka jāsauc pašvaldības policija, lai šādus klaunus noliktu pie vietas?

Piebildīšu- šie īrnieki ir ļoti bezkaunīgi, to saka visi pārējie kaimiņi. Atbild rupji, trokšņo, bļaustās utt.

Dodiet jel kādu saprātīgu padomu. Jo gribās visu atrisināt ar labu, bet izskatās, ka nesanāks.

Veiksme no sirds palīdz tiem, kam piemīt veselais saprāts. /Eiripīds/

Sņežana

Mums smēķē mājas vecākā, kas dzīvo virs mums. Izsmēķi nereti ir ielidināti mūsu balkonā, jo, cik saprotu, vnk "met pār bortu". Blakus kaimiņiene smēķē tupus. Vienmēr esmu gribējusi pajautāt, kāpēc tā.

ateni
Tas jākārto ar dzīvokļa īpašnieku, jo viņš ir atbildīgs par to, kas notiek viņa īpašumā. Mēģini dabūt rokā, lai ieved kārtību.

Man tāpat. 2x pieklājīgi esmu palūgusi nesmēķēt. Nekas nemainās.

Jasmiins

ateni
Ja, pamegini dabut roka ipasnieku. Lielakoties cilveki izire savus dzivoklus, noradot, ka smeket ir aizliegts.

Visadi citadi cinities nav jegas. Pasvaldibas policija neatbrauks to 3min laika, kad tiesi vini pipe. Tu diez vai nofilmesi to. Ja adekvatas sarunas nesaprot, tikai sev nervus sabendesi....

Katram savs

ateni
Jo gribās visu atrisināt ar labu, bet izskatās, ka nesanāks.
Tu jau mēģināji. Manuprāt, jāsauc pašvaldības policija.

Es gan atceros līdzīgu tēmu, šķiet, Predatores. Tur domas dalījās. Bet galu galā smēķēšanas aizliegums uz balkona ir jau cik gadus, būtu vajadzējis cilvēkiem ielāgot.

p.s. Kaut gan covid tēmās sen jau noskaidrots, ka likumus drīkst interpretēt, kā vēlas, un ievērot tikai tos, kas pašiem patīk.

kristala
Tas jākārto ar dzīvokļa īpašnieku
Autorei nav jāzina, kas ir īpašnieks, vēl jo vairāk, kur viņu meklēt. (Tiešām, kur?) Priekš tam ir policija.

1. Dari tikai to, ko gribi. 2. Nedari to, ko negribas darīt. 3. Uzreiz saki par to, kas nepatīk. (Bet tikai vienu reizi.) 4. Neatbildi, kad nejautā. 5. Atbildi tikai uz jautājumu. 6. Skaidrojot attiecības, runā tikai par sevi. (C) М. Лабковский

Katram savs
Priekš tam ir policija.
Un kā tu to stādies priekšā? Viņi atbrauc un sen neviens tur vairs nepīpē...Kā pierādīsi, ka bija? Tak noliegs visu.

Katram savs

kristala
Un kā tu to stādies priekšā?
Es nezinu. Taču likums darbojas jau sen, tātad, viņiem ir pieredze, kā rīkoties. Var nofilmēt.

1. Dari tikai to, ko gribi. 2. Nedari to, ko negribas darīt. 3. Uzreiz saki par to, kas nepatīk. (Bet tikai vienu reizi.) 4. Neatbildi, kad nejautā. 5. Atbildi tikai uz jautājumu. 6. Skaidrojot attiecības, runā tikai par sevi. (C) М. Лабковский

Ar so isti neko nevar izdarit, sadot pa muti vienigais...Mums tas pats, paris reizes paludzam pieklajigi, pasmejas un turpina...kapnu telpa regulari ari smeke. Jo cigareti piepipe izejot no sava dzivokla un tad kapjot pa trepem turpina pipet...

Katram savs
Tas, ka ir likums, nenozīmē, ka tas darbojas.

Nu varbūt kāds te var ierakstīt, ka ir kāds reāli par to sodīts. Es šaubos.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420103