Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atkal viena...

Ceribasstars

Nav kam izkratīt sirdi, jo negribās, lai citi zina, cik patiesībā esmu vāja.

Long story short...kopā esam 15 gadus, no tiem, precējušies 8, vins par mani 6 gadus jaunāks. Dzīvojam mājā ar maniem bērniem no iepriekšējās laulības. Bijām normāla gimene, līdz vienam liktenīgam datumam- 2018.gada 5.janvāris- vakars, kad vins pirmo reizi nenakšnoja mājās. Aizgāja ar draugu uz Vecrīgu. Pēc tam šadas reizes bija aptuveni 1x mēnesī. Pēc tam jau 1x divās nedēlās. Tagad- 1x nedēlā uz 1-2 naktīm pazūd. Lieto alkoholu ar draugiem, no kuriem vienu sieva pameta pirms 2 gadiem, otrs- dzīvo vienā mājā kā kaimini ar sievu. Un tā vini svētā trijotne tusē trijatā. Gadiem. Sākumā domāju, ka esmu privātīpašnieciska, greizsirdīga, u.t.t. Vins protams man skaloja smadzenes, ka neesmu normāla, nelauju tikties ar draugiem. Un es sāku ticēt, ka ar mani kaut kas nav OK. Sāku iet pie terapeita, kā rezultātā nonācu līdz atklāsmei, ka dzīvoju ar sociopātu alkoholiki. Jo nu jau iedzeršanas ir ikdienas norma 6-8 alini katru vakaru. Mēgināju runāt pa labam, pa sliktam, ka draugi slikti ietekmē. Nekas nemainījās. Paškīrāmies. Tad vins solīja laboties, gāja pie narkologa, psihoterapeita. Apmēram 3 mēnešus bija vecā labā dzīve ar kopīgām nodarbēm, kopīgu laika pavadīšanu, bet, pamazām atkal atrada celu pie "labajiem" draugiem. Un atkal viss no gala. Šodien piebrauc viens draugs ar aliniem, un aiziet....un atkal aizbrauca ar viniem, nenakšno mājās. Es vairs šo izmisumu, bezpalīdzību nespēju izturēt...Problēma, ka tiešām vinu mīlu, bet vienlaicīgi ir tik spēcīgs riebums...es nezinu- ko vēl es varu darīt, lai atvērtu cilvēkam acis, ka bez draugiem lūzeriem arī var būt interesanta dzīve. Vai vispār sociopātus var ietekmēt/mainīt? Kā cīnīties ar alkoholismu? Man jau 40...un vienu dzīves dalu jau biju kopā ar alkoholiki, tagad atkal...kapēc tieši ar mani tā notiek? Labprāt sanemtu ieteikumus, kā man atgūt pašapzinu, spēju pienemt lēmumus ar skaidru, vēsu prātu. Kur vērsties un pie kā pēc palīdzības?

Sviestabeka

Tu esi līdzatkarīga. Alkoholiķa glābšana ir alkoholiķa rokās. Ārstē sevi un kļūsti brīva, nevis viena.

Padomā, ko nodari bērniem. Es zinu, esmu ar tēvu alkoholiķi izaugusi. Jo mamma nevarēja aiziet, jo bērniem vajadzīgs tēvs utt. Tpu tu! 100x labāk būtu bez tēva. Un tagad mamma tiešām ir viena, jo bērni jau sen prom, bet no alkoholiķa tāpat bija jāaiziet. Un tad jau gadi bija tādi, kādos nākamo partneri grūti pieņemt.

Nāks citi s..di, šitie aizmirsīsies.

Par šo man arī baigi kremt, ka esmu pakārtojusi visu dzīvi vīram, daudz ko emocionāli un arī fiziski neiedodot bērniem. Bet ir tik grūti sanemties un pienemt lēmumu- viss, man šito vairs nevajag. Es reāli jūtos vina priekšā vāja, kaut pa dzīvi kopumā esmu cīnītāja un nekad nepadodos, tad šis gadījums man liek sevi necienít.. arī terapeitu pametu brīdī, kad man bija jāsāk veikt reālas darbības un pienemt lēmumi, kā es gribu dzīvot tālāk. Es nevaru vinu atlaist. Tik slimi, it kā ar prātu saprotu, ka grauj mani kā cilvēku un sievieti, bet sirds dzilumos- gaidu, kad tad beidzot notiks brīnums. Un nav..

Būšu tieša -nevis tam cilvēkam vajag atvērt acis (tu tiešām domā, ka vari citam atvērt acis?), bet tev pašai... Nu nav un nebūs tai kazai piena.

Zancene

Tev jāsaprot, tas nav normāli. Mainīties vispirms jāgrib pašam iedzērājam. Ne vienmēr kāds no malas var ietekmēt un pietiekami mudināt. Tas ir tas kas tev jāpieņem. Tur nav tava vaina. Tu esi darījusi gana un pacietusi gana. Tev jāsāk domāt par savu komfortu. Padomā kā tu redzi jūsu dzīvi nākamos divus, piecus, desmit gadus. Parasti jau dzer arvien vairāk. Ar dažiem izņēmumiem, bet tam nevajag pieķerties un to paļauties. Alkoholiķi paliek arvien nepievilcīgāki savā uzvedībā, sāks čurāt gultā, gulēt kautkur uz ielas pārdzēries. Varēsi stiept mājās nočurājušos veci kurš krīt un gāžas, lamājoties trìsstāvīgiem vārdiem.

Lusesita

Ceribasstars
Cik veci ir bērni un kā attiecas pret to vīrieti? Pret jūsu atiecībām? Ir viņiem kāds viedoklis? Ir ko teikuši? Kā jūtas viņi?

Un kāda attieksme viņam pret bērniem?

Kādas ir viņu attiecības?

pelēkais nezvērs

Man jau 40...un vienu dzīves dalu jau biju kopā ar alkoholiki, tagad atkal...

Laiks meklēt trešo.. alkoholiķi.
Kā teiktu Sindis - tā ir karr-ma..

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

Vīrieši ir uzticīgi alkoholam. Tas nepieviļ. Tam nav iebildumu, ja to uz laiku pamet, vai aizvieto ar citu.

... un iespējams... iespējams, tas mazāk degradē nekā attiecības ar sievieti (konkrētu).

pelēkais nezvērs

Sievietes nāk un iet, bet draugi paliek.

Opsā lillā, abi gali pillā. Sukā, runcīt, kažokā.
Цинизм - это искусство называть вещи своими именами. А. Г. Невзоров
La Femme Fatale ..   

lielaiskartupelis

Sliktas gaume vīriešos, ja nemainīs gaumi, tad uzkāps uz grabekļa atkārtoti...

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420105