Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atkal viena...

Ceribasstars

Lusesita
Bērni jau padsmitgadnieki, attiecības šobrīd nekādas, vini arī man dod mājienus, ka nav OK. Pret bērniem izturās normāli, ne īpaši mīli, bet normāli.

Papildināts 17.06.2021 09:35:

lielaiskartupelis
Paradokss- kad iepazināmies vins vispār nelietoja alkoholu, tas notika lēnām, pa vienam alinam. Tāpēc man likās, ka esmu satikusi engeli

Patricia L

Ceribasstars
99% viņš Tevi arī krāpj. Arī šis fakts nepalīdz Tev saņemties? Spriežot pēc tēmas nosaukuma lielākās bailes, kas neļauj pieņemt lēmumu, ir palikt vienai?

Nu pareizo rīcību Tu jau esi nokavējusi. Pēc pirmās nakts ne-mājās ultimāts/brīdinājums, ka, ja būs nākamā reize, tad mājās vari nenākt vispār. Un "draudus" izpildīt.

Bet draugi tur nav vainīgi. Tev jau arī ir alkoholiķa domāšana - visi taču dzer. Ir tā, ka Tu, piemēram, vaino Jāni, ka viņš 5dienas vakarā atbrauca ar pudeli un aizvilka Tavu dārgumiņu tusēt. Citādi dārgumiņš būtu palicis ar sieviņu un bērniņiem. Nebūtu vis! Un tam Jānim tas tusiņš ir iespējams vienīgais gadā, notusēs un turpinās būt labs tēvs, vīrs, darbinieks. Turpretī Tavs dārgumiņš turpinās tusēt katru dienu. Tāda tā atšķirība no alkoholiķa un tusētāja no normāla cilvēka, kas nolēmis vienu vakaru atlaist bremzes. Bet Tavam dārgumiņam ir spēcīgs arguments - redz Jānis arī tusē un viņa sieva neko nesaka. Nesaka, jo kopējais bekgraunds ir cits.

Tak kas tur slikts ka aiziet ar draugiem un nenāk mājās?

Baigi tev viņu vajag mājās?

Maini taktiku.

1. Mājās nekāda dzeršana - lai iet ar draugiem un dzer.

2. Mājās lai nāk skaidrā. Alkometrs, max 0.6 promiles.

Man te paziņu paziņās līdzīgs gadījums. Grūti ir kad no vienas puses it kā normāls cilvēks, bet no otras, viņam svēts it tikai alkohols. Ne sieva, ne bērni, pirms kāda laika par to pārliecinājos. Kārtējais tusiņš un pagalmā viņa čoms viņam ar mašīnu uztriecās virsū. Čoms pālī laikam gribeja auto pārlikt vai ko un tas otrs vilkās līdzi, pirmais neredzēja, ka otrais iznācis ārā vai kā tā. Pāri gluži nepārbrauca, uztriecās, viegli lūzumi un pušumi. Vīrietim sieva un bērni, mazi bērni. Pagāja laiks, atkopās. Viņam pat pateica, ka viņš būtībā var dabūt smuku piķi no čoma, kurš uztrauca virsū. Bet viņš piķi nepaņēma, jo Čoms taču. Un ko tu domā ko tagad abi dara? Jā, dzer kopā atkal. Tam vecim ne sieva svēta, ne bērni ne paša dzīvība, bija nāvei acis ieskatīties. Šis ir gadījums, kamēr kaut kas nenotiks traģisks, karoti nenoliks tikmēr miers nebūs. Mazie bērni slimnīcā pie tēva gultas raudāja. Viņam alko ir svarīgāks. Viņš dievojas, ka ģimeni mīl. Neticu. Pat sevi nemīl. Tas tā autorei no malas ko padomāt. Pietiek beigtu zirgu vilkt līdzi.

Man gan nav pretenziju pret aliņiem principaa, bet gan pazušanu uz sutkām. Pie šī pointa man buutu lieks trobelis maajaas. Ar to arii novilktu robežu, ka kopaa vairs neesam.

Papildināts 17.06.2021 09:41:

Es gan domaaju, ka vinu ģimenes dziive vnk neinteresee, te nu jautaajums autorei, kaapeec. Tu arii veido attieciibas. Mans viirs kaut iedzer alus, nepakam nav dabuujams prom no maajaam, leenaam izsuuc to savu alu un ejam guleet. Vins grib buut ar mums.

Lusesita

Ceribasstars

Skaidrs. Labāk paliec vienā nometnē ar bērniem, izrādi atbalstu viņiem. Tā ir vērtība.

Par to pattern. Vai slavenā un mūžīgā cāļa rokasgrāmata - Norvudas "Sievietes, kas mīl par daudz" - ir lasīta?

Esmu jautaajusi, kaapeec nejoņo apkaart, ar draugiem. Atbilde bija- ka vinam maajaas viss ir kaartiibaa, neviens smadzenes aaraa nenes, maajaas viņš juutas briivi , labi, atpuušas.

Papildināts 17.06.2021 09:44:

P.S. Tadus iipatņus, kas nelieto alkoholu, es nezinu vispaar. Tapec kauninaat par tiem aliņiem vasaraa, piem 2 x nedeelaa, man rokas necelas. Esmu liidzatkariigaa?

Duujaa

DDomā tā - jūs reāli jau tāpat neesat kopā, jo viņš ir vai nu prom vai reibuma pasaulē. Tu jau esi viena. Baigo naudu viņš stiepj mājās un tu esi bez darba, ka bail iet prom? Rādi piemēru saviem bērniem, citādi arī tie iemācīsies destruktīvas attiecības un viņiem tas nākotnē liksies normāli. To jau tu negribi.

Patricia L

Kapriza
Nu Tev var piekrist un var neiekrist par to mājās sēdēšanu. Cilvēku temperaments ir dažāds. Teiksim es arī labprātāk izdzeru to savu viņčiku mājās vai kādā nelielā kompānijā kaut kur netālu un dodos mājās gulēt. Bet man ir draudzenes, kurām kurbulis dibenā arī pēc 40. Mājās viss kārtībā, bet, ja tusē, tad tusē. Un draugi ir ļoti svarīgi. Nevar izturēt visu laiku tikai ar ģimeni.

Un, ja cilvēkam nav noslieces uz alkoholismu, tad tie aliņi katru vakaru tiešām ir kā ļimonāde un cilvēka personību nekādi nemaina.

Mans vīrs noteikti nav alkoholiķis, bet iedzerot kaut vienu aliņu viņš mainās. Un man tas riebjas un viņam riebjas. Tāpēc gandrīz vairs nedzer nemaz. Tas nozīmē, ka nu jau gadus 3 nav dzēris vispār. Nu es neesmu redzējusi.

Lusesita
Nē, neesmu lasījusi. Sameklēšu paldies.Duujaa
Duujaa nē, nenes baigo naudu. Es esmu pilnībā nodrošināta, materiālā zinā neesmu atkarīga.

Kapriza tur jau tas rinka dancis- smadzenes nesu ārā, jo esmu dusmīga par kārtējo tusinu. Un draugi nav, kam 1x mēnese tusins, bet katru nedelu visiem kopā

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420105