Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atkal viena...

Ceribasstars

Ja puisis 19 g.v. izveido attiecības ar 25 g.v. šķirteni ar vairākiem bērniem pūrā, tad tas vispār ir diezgan netipiski. Jautājums, uz ko autore cerēja, izvēloties šādu partneri...

lielaiskartupelis

puisis180
Netipiski, ka pa 15 gadiem nav kopēju bērnu!

lielaiskartupelis
Iespējams, ka tēma ir desa.

Vinam arī ir bērns no iepriekšējām attiecībām. Nebija sajūtas, ka uzreiz vajag vēl vienu bērnu, kad trīs jau ir.
Cerēju uz labāku dzīvi, tad kad satikos- tas laikam nav nekas netipisks. Un daudzus gadus arī bija viss ok. Pēdējie 3 gadi ir murgaini.
Bet nu jā, šobrīd ir sajūta, ka ir žēl vinu, tas laikam grūtākais- sākt cienīt sevi un domāt par sevi.

19 gadīgs puisis ar bērnu no iepriekšējām attiecībām būs tā labākā dzīve???

lielaiskartupelis

puisis180
Tāds tādu atrod

Ja vien tas alkohols un vēl jo vairak vairaku dienu tuseļi pie draugiem nebojātu attiecības...

Ceribasstars
Kamēr būs tādas lupatas kā tu- tikmēr veči var darīt jebko un būt pārliecināti, ka partnere nekur neliksies. Kur tik zemu var nolaisties, lai izturētu tādu attieksmi pret sevi? Kas būs tie zaudējumi, ja viņa mājās nebūs?

Kapriza

Patricia L
Temperments straujaaks par itāļiem. Tie draugi un tusi vnk ir noiets etaps, tas piedien jauniibaa, nejau normaalaa vecumaa. Kaut kaadas pamulkes izskataas taas 40+, kam juura liidz ceļiem un saak publiski atlaist. Labaak nepozoreeties un riit maajaas.

Zancene

Te brīnās par tādiem kuri vispār nelieto alko, tādus nezin. Interesanti jo es zinu praktiski tikai tādus. Maksimums, kāda glāze, divas dzimšanas dienā. Ilgi brīnījos par tiem kuriem alus līdz uz visām šeptēm. Kad palīgs palūdza padzerties, atnesu ūdeni, bet viņš ar to domājis alu. Kopš kura laika ar alko padzeras?! Man un manā ģimenes, radu un draugu lokā tā nav.

Kapriza

Zancene
Jaa, uzvelc veel baltu mētelīti, augstie plaukti ierunaajaas

Papildināts 17.06.2021 11:40:

Taatad dzer gan, dzimsanas dienas paseedeesanas var buut arii ik pa paaris meeneši. Mana mega dzersana ir 4.5 % Haanogu debesmannas kokčiks. Esmu noreibusi no 2 pudeleen. Nemaz nekaunos no taa.

Papildināts 17.06.2021 11:41:

...atcereejis gan vienu nekad nedzeeraaju, viira māte. Iigna, depresīva, nostraadaajusies kaa zirgs

Papildināts 17.06.2021 11:44:

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420105