Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties

Atkal viena...

Ceribasstars

Zancene
Visu cieņu tev un draugu pulkam! Mēs arī uz to ejam.

lielaiskartupelis

Zancene
Vēsi, ja vecis nav skals, tad viena alus pudele, ka limonāde. Pie tam alu ātri izčurā un vēsi pa darba dienu var daudz alus izdzert īsti būdams zem 0.5 promilēm....

Par veselīgumu runājot, tas ir tikpat kaitīgi vai nekaitīgi, kā dzert cukurūdeņus...

Ceribasstars
Katra diena, kuru tu pavadi toksiskās attiecībās, tevi attālina no izdevības satikt un izveidot attiecības ar normālu vīrieti. Turklāt visu šo laiku tavu bērnu priekšā ir toksisku attiecību modelis, kuru viņi pārņems arī savā dzīvē, ja tu turpināsi viņiem rādīt šādu piemēru.

Ja tev ir vienalga par sevi, tad padomā, vai tu saviem bērniem arī novēli toksiskas, disfunkcionālas attiecības, kurās viņi jutīsies nelaimīgi?

Tavam vīram visefektīvāk varētu palīdzēt viņa izmešana no mājas.

Savukārt tev vajag atkopties, sakārtot sevi un savas pārliecības, un tikai tad iesaistīties cita vīrieša meklējumos, jo, kamēr nebūsi sakārtojusi sevi, tu pievilksi tādus pašus problēmvīriešus.

mikausite

Manam vīram strādājot kādu fizisku darbu arī gribas iedzert aliņu reizēm un tiešām var labi atdzerties.

Bet par tēmu runājot - jā, nav viņš ģimenes cilvēks, tā arī dzerstīsies.

Zancene

Kapriza

Un kāpēc nervozē šobrīd tu? Vai es tevi personīgi uzrunāju? Neesmu ne svēta, ne balta. Vienkārši no tādas vides nāku kur alko ir nulles vērtē, vienkārši nav intereses, tas ikdienā nekur nefigurē.

Ja tev šķiet, ka tāpēc esmu no augstâka plaukta, nu paldies, ka esi par mani tik labās domās.

Patricia L

Kapriza
Es saprotu, ka Tu uzreiz iedomājies, ka 40 gadnieces špiļkās un apstieptās kleitās ar šampja pudeli rokā dreifē uz klubu, kur lēkā uz skatuves

Nē, ar to vēlmi tusēt, domāju, ka nedēļas nogales un pēc iespējas vakarus pavada ārpus mājas kompānijā - tās var būt citas ģimenes, tās var būt tikai draudzenes un pasākumi ievelkas, tas ir, neiet mājās. Var tusēt līdz rītam. Bet tas nenozīmē, ka piedzērušās muļķīgi uzvedas. Nu nemāku izskaidrot. Tikai tas nenozīmē, ka mājās vai attiecības ir slikti.

Ir tāds teiciens, kur galva, tur mājas.

Es kopumā par saprātīgu alko lietošanu, neiebilstu. Kad ir kompānija, arī varu vīnu dzert kaut katru dienu. Viena nē. Un tā kā vīrs nedzer, tad es arī nedzeru. Nu kokčikus un alu katru dienu gan uzskatu par veselības ātru bendi, bet tas mans viedoklis. Un apgalvojums, ka gribas paderties un dzer alu vai sidru, arī jocīgs.

mikausite

Jā, pilnīgi piekrītu Lauku puķe par to attiecību modeli. Bērni var pilnīgi neapzināti pat pārņemt.

Zancene

lielaiskartupelis
Varēt jau var visu. Katrs taču dara kā grib.

Esmu mēginājusi visādi savu galvu kārtot, bet neizdodas, arī ar Helingera metodi - jo arī mana bērnība ir bijusi ne tā vieglākā, no turienes tās bailes palikt vienai, un saprotu, ka līdzatkarība ir vēlme būt vajadzīgai. Esmu izglītota, sakarīga, izskatīga. Bet vīra priekša esmu cits cilvēks. Draugi, kuri mani pazīst 20+ gadus, saka ka neesmu tas pats jautrais un komunikablais cilvēks, kāds biju agrāk. Ir grūti izkāpt ārā no šādas dzīves.

Conejito

Te visi tā metas virsū autorei par to, ka šamā, ārprāts, nespēj tā vnk bez škrobes pamest vīru pēc padsmit gadu kopdzīves. Ne jau viņa sapazinās ar alkoholiķi un apprecējās, cilvēks, cik noprotams, nedzēra kādus 10 gadus no kopīgās dzīves. Vot cik no mums spētu tā īzi pamest savus vīrus, ja tie pēkšņi pēc 10 gadu kopdzīves izmainītos un sāktu darīt ko nepieņemamu? Es noteikti nē, man būtu šausmīgi grūti.

Jūs neesat iegājis sistēmā, tāpēc nevarat rakstīt šajā forumā.
Ienākt forumā | Reģistrēties
18420105